Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

dur
16. jún 2011

@katarina104 vdaka 🙂

anov
16. jún 2011

Ahojte ja som po prvom odbere 17vajíčok zajtra idem na prenos lekar mi nasadil Estrimax, ultrogestan a aj Duphaston mam s toho hrozu kolko liekov mam do seba dostať. Je to nutne brať všetky tieto hormony? Dakujem

sasena033
17. jún 2011

@katarina104 ahoj moja kuk graf...neviem to co ma byt taky pokles. ☹ vzdy som sa drzala na 37-37,1 a z do mrchy a potom pokles a mrchu necakam az v piatok bu.tyzden http://www.fertilityfriend.com/home/34a754

beava
17. jún 2011

ahojte, mozem sa k vam pridat? 🙂 snazime sa tak pozvolne rok, potom nejake vysetrenia, vsetko OK okrem progesteronu. Tento mesiac si aj prvy krat meriam teplotu, a mam dilemu: tento pondelok (8 DC - skoro, viem, ale aj pred dvoma mesiacmi na sone uz bol 10 DC folikul prasknuty a cykly mavam tak 25 dnove) na sone bolo vidiet 20 mm folikul. Na zaklade BBT mi graf vyznacil ako ovulaciu 8 DC. Dnes mi vsak graf prehodil tento den na 14DC - je to mozne, ze by som mala ovulku az 14 DC ked folikul mal 8DC 20mm? nema to nieco do cinenia s Duphastonom? dakujem moc za odpoved. tu je graf : http://www.fertilityfriend.com/home/35abe0
inak, posledne 3 dni ma stale boli v podbrusku a krize a boky .. ako pred menzesom, moze to byt tiez ucinok duphastonu?

annavi
17. jún 2011

@sasena033 ahoj moja..no ja neviem preco taky pokles..hmm..a merias v tu istu hodinu rano??či?? 😕 no hadam to nic neznamena..hlavu hore... 🙂 budem na teba mysliet... 😵
mne sa akosi vytratil hlienik..som šiši už z toho...teplotka mi dnes stupla..neviem ani kedy bude ovulka... 😕 ach jaaaj... 😔
@katarina104 no moja ja viem...ja jonasa beriem s rezervou...hmm...ale čo ak motyka vystrelííí.. 😀

sasena033
17. jún 2011

@annavi meriam rano o 7 v tu istu..no baby hovorila ze mozno ide o uhniezdeni ez evtedy klesa 🙂 tak snad maju pravdu.. pekne sexikujte obden a ono to vyjde 🙂

annavi
17. jún 2011

@sasena033 no vidíís moja...juuuj.. 🙂 kedy budes testíkovať???hm???ozaj a podla jonasa si mala ktroý den???cervený??sedel ti s tým v kt. si mala ovulku??či??

katarina104
17. jún 2011

@sasena033 ahoj, nejde mi otvoriť, asi majú poruchu 😒 ak máš pokles v strede LF, je to ok, to je z poklesu hormónov, alebo zahniezďuješ 😉

sasena033
17. jún 2011

@annavi podla jonas anevyslo skusali sme cez ovulku...a ak pojde vsetko ako ma tak v pondelok tesnem@katarina104 moj apichal mi pregnyml som 7DPO a na teste est edusik po nom.skus est eraz otvorit

annavi
17. jún 2011

@sasena033 no moja ja som sa sekla..ja mam červený deň podla jonasa 21.6. a hadam takto aj ovulka vyjde..hmm.to nevadí??mala aj ty takto uz??že sa ti pokrývali alebo tesne za sebou nasledovali zeleny den a potom cervený???som z toho pipi uz.. ☹

sasena033
17. jún 2011

@annavi to je odbre ze ti vychadza ovulk apodla mna otehu len v obdobi ovulky..takze skusajt eja som mala ovu na zaciatku a apodsla jonasa na konci..takz enic

annavi
17. jún 2011

@sasena033 moja a kedy sa mame snazit??ak to mame na 21??? kazdy den od zajtra či ako,???spermijky ako dozrievaju??? 😕

sasena033
17. jún 2011

@annavi ak mas hrubo vyznacenu 21 tak tri dni predtym a den pred hrubo je ideal cize 20

annavi
17. jún 2011

@sasena033 no moja my budeme snazilkovať. aj tri dni..no ja len ze niekde som čítala že treba mať pauzu kvoli dozrievaniu spermijiek...tak ja neviem...hm??

sasena033
17. jún 2011

@annavi no moze yt ale klusne snazilkute 3 dni predtym 🙂

annavi
17. jún 2011

@sasena033 no oukej moja..budeme tri dni pred dnom D makať ako o dušu.. 😀 😀 .

princeznal
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
strihalka
17. jún 2011

@beava ahoj, me to pripomina klasickou trifazovou stupnici, ktera muze takto vypadat aj po ovu.......takze bych spis volila ovu 8DC🙂)ne u kazdeho musi byt pokles a vystup hore a ff asi umi oznacit jen jednu variantu .))

annavi
17. jún 2011

@strihalka jeej ahoj mojaaa..akooo???? 🙂

strihalka
17. jún 2011

@annavi no ja dnes 7DC cekam na ovu, sice dnes pokles teploty lae nesmysl tak brzo, stale to neni tolik, abych tomohla povazovaz za nebahe na ovulku, a ktomu jeste mavam neuveritelne bolesti, takze zatim nic..... a duphik mam brat 15DC, ale prdim, az bude ovu tak nasadim duphik🙂)a ty?

annavi
17. jún 2011

@strihalka ..moja mas pravdu...dupík až po ovulke... 😀 no ja ako..ja som dnes...kokos ani neviem kolky DC... 😝 jaaaj 13 DC.. 😀 no meriam poctivo kazde rano BT...papam vitamínky..aj m.m...a 21 veho mame cervený den podla jonasa...ale budeme "makať " uz odo dneska... 😀 nejako smo mimo z toho hlienu...mam ho taký kremovy...hmmm...tak neviem..s.on sa asi aj meni po sexiku či?? 😕 takze uvidime...som zvedava kedy dojde ovulka ku mne...ale blíži sa week tak sa teším ako offnem ..aj ked nsa caka úprava terénu okolo domčeka.. 🙂 ..

katarina104
17. jún 2011

@beava ahoj ovulku si podľa hlienu čo tam máš poznačené mohla mať 10-11DC ak mal folik 8DC 20mm, a rastie cca1-2mm za deň, tak kľudne mohol prasknúť pri 24mm, každý cyklus to môže byť v iný deň 😉 a podľa LF to tak bude od ovu do mršky by si mala mať 12-16 dní 😉 dufík ti môže trochu zvýšiť teplotu,ale podľa grafu ovu bola, tie vedľajšie príznaky môžu byť z progesterónu 🙂

annavi
17. jún 2011

@katarina104 jeeej ahojky katulka..moja a mne ak teplota zajtra a cez week stupne tak by mala byt ovulka či ako??hm??a čo ak ten hlien nebude taký aky ma byt...? potom sa asi neda otehu...však?? 😖
kuk moj graf http://www.womenzone.cz/uzivatelka/annavi30/gra...
dakujem za raduuu.. 🙂

katarina104
17. jún 2011

@annavi ešte si namala ten číry hlien? ak nie, tak môže byť problém ak by bola ovu a taký zlý hlien, tak neotehotneješ,,
meriaš stále rovnako? nejako to skáče, no ak bude teplota vyššia o 0,2°C ako tvoj priemer, čo je 36,3 tak ovu môžem potvrdiť, ale ešte je skoro, podľa hlienu nie 😉

annavi
17. jún 2011

@katarina104 no mala som taky hlien ..ale odkedy som zacala užívať dupík tam mi tie ovu priznaky vsetky vymizli..hmm... 😒 tak to je potom pasé ked hlien nebude tak ani tehu nebude.. ☹ ☹ ...
ano meriam stale rovnako...rano o 5,15....hmm...neviem preco to takto skače... ☹ ☹
a nepomoze ta prstíkova metoda ked není dobrý hlien??či? 😕 ach katka začínam byt z toho smutna, sklamana.. ☹

katarina104
17. jún 2011

@annavi ešte je skoro na smútok, ja mám ovulky cca 22Dc, no a vidíš 🙂 hlien nie je dobré hľadať, ak je prítomný vyvoláva pocit mokra, klzka na rodidlách, ak nebol môže ti teplota zajtra klesnúť a ten hlien sa bude meniť na lepší, teraz berieš dufík?

annavi
17. jún 2011

@katarina104 no moja ale ja uz som z tohto smutna...hmm..viem ze som taky hlien mavala..ze som bola uplne mokrucka..hhmmm..teraz ho mam taky kremovy...mokry ale nenatahuje sa...hm..no ved uvidime... ☹
a nemože sa ta zmena hlienu ovplyvnit aj pohl. stykom???hm??no na nete som čítal aze niektore baby ho nemavaju a aj tak otehu..tak neviem..tu prstikovu metodu som nemala na mysli kvoli hladaniu hlienu ale kvoli tomu aby sa v den ovu dostali spermijky tak kde maju.hhm...však uvidime...čo z toh bude...
moj anie duph. neberiem...mam tri balenia v suflíku...ci mam ???

katarina104
17. jún 2011

@annavi nie dufík neber,hlienik sa nemusí veľmi ťahať, ale mal by byť číry, no uvidíme, zbytočne sa netráp 🙂 styk obdeň, vplyv ma len taký, že tekutina ti ho môže viac natiahnuť, a môžeš mať pocit mokra na druhý deň, papaj ten ľan olej, mal by ti pomôcť, ak nie skúsime niečo iné, pa 🙂 prstíkova metóda nepomôže ak ten hlien nie je ok, tie spermijky v ňom neprežijú, musí mať známky plodnosti, t.j. číry a ťahavý,,takže tak,..

sasena033
17. jún 2011

@katarina104 ahoj moja otvoril sa ti ten graf? http://www.fertilityfriend.com/home/34a754

beava
17. jún 2011

@katarina 104, @strihalka dakujem za odpoved, ste ma potesili - nechcela som jest duphaston pred ovulaciou a taktiez sa snazime otehotniet, takze spravne nacasovanie je fajn vec 😉