Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

annavi
30. jún 2011

@katarina104 no nekupila pretoze manzel siel do prace aaa vzal aj auto..a byvame 18 kilakov od Tn..no ale manzelovi "prikážem" nech mi kupi...musim vydrzat... moja to ani niesu krcke..len taky "hnusny" pocit akokeby mrcha mala dosjt... nevies preco???ak je na mrchu skoro??

lilik15
30. jún 2011

@katarina104 to vazne ja som bola v tom ze uz vzdy na 11dc ukaze tesik tehu 😒 hm teraz si mi dala chrobaka do hlavy 😅 no uvidime aka bude zajtra teplotka 🙂

katarina104
30. jún 2011

@annavi tých príčin môže byť aj viac..tak neviem, možno p.m.s., alebo tam niečo môžeš mať, mala by si ísť k doky na sono, bola si kedy?
@lilik15 no nemusí,,,aký máš test?

annavi
30. jún 2011

@katarina104 moja min. mesiac som bola...ale taketo "stavy" som veruze nemala...vlastne tak dva dni pred mrchou..hmm...a potom prestali..cize klasika PMS..hmm
a na UTZ bolo vsetko oká..Dr. mi dokonca povedala ze ukážkova som ... 😅

katarina104
30. jún 2011

@annavi tak sa neboj, a kde ťa to perne bolí, vaječníky? chrbát, brucho?

lilik15
30. jún 2011

@katarina104 robila som mamatest 10

annavi
30. jún 2011

@katarina104 no moja ono ma to neboli..je to taká "hnusná" "bolesř" podbrusko trosku, chrbát, vajecniky ani nie... predmrchovske su veruze horsie bolesti...hm..a prsiská maaam obrovskééé..naliate....citlive... 😖 ale da sa to zvladnut..hmm..

katarina104
30. jún 2011

@annavi tak to asi bude pms. dáš si to magne malo by prejsť, ale sleduj si hlien, či nejako nezapácha, nesvrbí ťa dole, mohla by to byť aj infekcia,,,

katarina104
30. jún 2011

@lilik15 ok, tak počkáme 🙂

annavi
30. jún 2011

@katarina104 dobre moja... dam si magne a hadam povoli....ale uz mi je vcelku faaajn....preslo to akosi.. 😅 😅 hlien mam taky kremovy..biely... 😨 😨 ael nezapacha... a chvalabohu ani nesvrbííí... 😝 😝 😝
len ma to prekvapilo...pretoze PMS mam tesne dva dni pred mrchou..tak uvidime ako to dopadne...toto prvé meranie... 😀 😀 😀

katarina104
30. jún 2011

@annavi 😉 ok, pa

annavi
30. jún 2011

@katarina104 dakujeeem za usmernenie..a za rady... 🙂 pekný dník..papa

lilik15
30. jún 2011

@katarina104 jasne dam ti vediet i ked uz tomu velku nadej nedavam

strihalka
30. jún 2011

@katarina104 ahoj kati, tak vcera s prekvpaenim dorazil ovu test ktery byl naprosto pozitivni, znacka wondfo, nemam zkusenosti, teplota zatim neodpovida, ale bolesti lehke jsou na levem vajecniku......chystam sse testovat jeste urcite dnes....kukni mi teplotku, a testik, ze kdy teda nasadit dufik, moja moc dakujem🙂 http://www.fertilityfriend.com/home/353109

druhy testik je robeny po 3,5hodinach tesne pred snazilkovanim

katarina104
30. jún 2011

@strihalka no super, kedy si mala posledný ťahavý hlien?

strihalka
30. jún 2011

nevim, ci byl posledny,ale jediny co jsem zbystrila tak byl vcera okolo osme sedme osme hoidny

@katarina104

katarina104
30. jún 2011

@strihalka to bolo po styku či pred?

strihalka
30. jún 2011

pred stykem, seik bol kolem 23hodiny

katarina104
30. jún 2011

@strihalka ok, tá teplota je vysoká,,, ovu by mala byť do 36hod. od pozit,testu, a do 24 hod. od naj hlienu, a dnes hlien nemáš?

strihalka
30. jún 2011

ee☹nevim, ci zmizel, alebo se jeste objevi☹

strihalka
30. jún 2011

@katarina104 takze si myslis,ze jsme tu sanci uz upe propasli?bjinak vajka stale boli.....to bylo tak necekane☹

katarina104
30. jún 2011

@strihalka nemyslím,že prepásli, otehu môžeš zo styku 4-5 dní pred ovu a do 24hod. po ovu, ak dnes bude ešte ťahavý hlien, číry, tak ovu dnes nebude,ale sleduj to poobede, ešte by tam mohla byť tekutina,,ak nebude alebo bude biely tak ovu byť mala byť dnes,, styk obdeň, no podľa teploty to nesedí, mala by byť nižšia 😉

jania023
30. jún 2011

@strihalka ja si myslim ze to mate dobre nacasovane lepsie ste uz ani nemohli 😀 mna prekvaèpil ovu testik pozitivny na 6dc co som ostala v soku🙂
http://www.fertilityfriend.com/home/34f8cf

strihalka
30. jún 2011

@katarina104 docetla jsem se ze teplota nemusi byt dole, ze muze oi takto vypadat ovu...nevim, zkusenosti nemam.......tohle je moje druhe mereni a minuly mesic jsem merila tak sporadicky.-(
v tech hlenech ja mam zmatek, ted mam taky kremovy, ale hrozne malicko
kdy mam zksuit ovu testik, po obede, nebo v dobe, azz úrojdu z prace kolem sedme
?

katarina104
30. jún 2011

@strihalka ak sa ti zmenil hlien môže byť,že ovu je dnes,testík urob poobede okolo 17.00 a stále rovnako,,,musíme počkať, tá teplota je zvláštna, podľa nej by som ovu dala na 18DC ale nesedí to s hlienom a testom no uvidíme styk ako som povedala,,,

katarina104
30. jún 2011

@jania023 no pekne, už si mala aj lepší hlien?

strihalka
30. jún 2011

@katarina104 drahy ma kvalitne spermie potvrzene spermiogramem, muzem kazdy dne pro jsitotu?🙂
minulymesic, jsem mela dva pozitivni testy, 18DC jsem nemerila, mohly byt pozitivni.....ale vajka me lehce boli od vcera a dnes......ani jsem si nevsimala hlednu, mohl byt aj 18DC...
zlato a ten duphaston se bere rano ci vecer?

katarina104
30. jún 2011

@strihalka styk obdeň stačí, úplne, ale ak chcete môžte to dnes poistiť,,a počkáme 3dni ako teplota a hlien a potom daj dufík 2x1 denne ráno a večer,aké vitamíny a lieky papaš?

jania023
30. jún 2011

@katarina104 nie iba ten jeden a aj to tajy biedny musela si ho lupou hladat 😀 ale bol a to sa pocita nie?ja si hovorim ze nie kantita ale kvalita je smerodajuca 😅

strihalka
30. jún 2011

@katarina104 no vis ted to nejak moc nemicham, s tim ze mam nasazeny pardolel kadzy vecer jednu tabletku a kazde rano l-thyroxin na lehoulince snizenou funkci stitky.....doma mam vitaminkykyslenu listovou ,ale ted ji moc neci michat s tou chemii, ci muzu?