• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Duphaston- máte skúsenosti?

16. októbra 2017 
@strihalka ok, kúp si befoli, sú to bečka,je tam B6 znižuje prolatín, a zvyšuje progesterón, to si kúp a magnezium, to môžeš miešať,lepšie ako umeliny :wink: odporúčam vzhľadom na tvoj graf :wink:
30. jún 2011 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina104 ahoj Katka . ...zajtr aidem rano na sono tak som zvedava....aj sa bojim aj tesim..ale musim mysliet pozitivne..citim s afajn.... a ty ako?? nieco nove?? http://www.fertilityfriend.com/home/34a754
30. jún 2011 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sasena033 no krásne sa držíte hore :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: budeš ok, neboj, už sa teším na foto :slight_smile: :wink:
ja nič nové tento cyklus anovulák,asi si nasadím dufík,ešte chvíľu počkám :wink:
30. jún 2011 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina104 no ved dnad to nejak vydrzim a potom vzdy raz mesacne to s azblaznim..ale tak co uz. :slight_smile: mavas casto cykly bez ovu??
30. jún 2011 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hoky , zkousela sem testnout ovu, ale uz kdyz jsem test vyndala z obalu....tak byl test lehouince poskozeny, z te ponorne casti troslinku couhala ta latka absorcni...muze to ovlivnit testik?
30. jún 2011 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sasena033 bolo dobre ale začalo sa to kaziť, mala som pcos,tak asi zase blbnú vaječníky,objednala som si vitamíny, tak idem papať vo veľkom, no uvidíme,tak pekný deň :wink: :slight_smile:
30. jún 2011 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strihalka hm, tak ho vyskúšaj a uvidíš :wink:
30. jún 2011 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz sem ho vyzkusala...carka rovnaka s testovci po limite silnejsi:-/ a ated co s tim...
@katarina104
30. jún 2011 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strihalka čakať,,, :slight_smile: :wink: LH stúpa a klesá pomaly
30. jún 2011 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dalsi test ted proveden v limitu takto....
@katarina104
30. jún 2011 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta co tam je porad, uz ted vypada slabe...ide o to ci to je kvalitni test wondfo :slight_smile:)
30. jún 2011 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strihalka moja katka ma pravdu...LH rychlo stupne ale klesa pomalinky.... mne to tiez klesalo..som tooolko testov "pocikala"... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@katarina 104 moja no ja dnes takto.. http://www.fertilityfriend.com/home/35dcec zda sa ze som sa zasekla..hmmm... bolesti uz nemam ..je mi uz fajnn...nafuknuta som ale menej no prsiska to veruze maaaam... :grinning: :grinning: :grinning: krčok by mal byt po ovulke tvrdy a uzavrety ze???no ja ho mam vysoko, makky a pootvoreny... :confused: :confused:hmm..to si ho len tak sledujem..cez cyklus..ze ako sa sprava... :sweat_smile: :sweat_smile:
1. júl 2011 o 07:21  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina104 ahoja moja, tak dnes pokles.............http://www.fertilityfriend.com/home/353109 aje to mereno o hodku drive.-(...........nechapu, je to ovulka, melo by to teda zitra vystrelit hore.......vesla jsem se do hodinoveo limitu naprik testu?
1. júl 2011 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strihalka no moja,jeden stupeň pripočítame, ale ani to nestačí,,, musíme čakať, mohlo sa stať,že folik nepraskol, preto to LH tak ukazuje na tom teste,ale môže ešte prasknúť, počkáme,,, :wink: styk obdeň, hlien ako?
1. júl 2011 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annavi si po ovulke, jednoznačne, už len čakať :slight_smile:
1. júl 2011 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina104 hlen nijako:frowning2:odesel....
1. júl 2011 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strihalka tak asi anovulák to bude, ale môže to zajtra stúpnuť a stále stúpať, tak uvidíme,,
tie choroby sa musia vyliečiť a bude dobre,už si si kúpila befoli?
1. júl 2011 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ee, nekoupila, nejak nemam stesti na lekarnu...ale jeste k´jsem doma vystrachala calibrum baby plan....to ma tez spoutstu vitaminu
, ne?
1. júl 2011 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina104 hmm..veed ano..uz len cakat... :slight_smile: :slight_smile: ozaj a ten krcok??to nevadi ze je taky?? a hlienik mam taky bieely...teraz kokos.a dost... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ozaj moja a posledna otazocka, snaaad.. :grinning: tie "stavy nepríjemné" co som mala???vcera pred vcerom?hm??dufam ze mi nic nieje..
1. júl 2011 o 09:58  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina104 bre ranko sa praje tak som spat od lekara....moc toho nevidel.....4-5tt vacok 5,8mm...je ulozene tam kde ma byt..kontrola o 4tt..Pri prvom som bola tiez 4-5tt a vacok bol7,1mm vysvetlil mi ze ovu bolůa teraz az na 19DC takze preto to este nie je vidiet..tak hadam je to ok...
1. júl 2011 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@annavi
http://www.fertility.sk/?m=plodnost-a-zdravie&s=&id=symptotermalna-metoda-iii--poloha-cipka-maternice
ten hlienik máš riedky? to je ok, je to normálne po ovulke,,,, :wink: aj ja dúfam,že ti nič nie je,ak sa to bude opakovať, tak choď k dokymu,,,,
1. júl 2011 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sasena033 ahoj, no to sa teším, ešte je skoro, tak preto,,,blahoželám mamina, držte sa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. júl 2011 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina104 hlienik? no taky heeej...riedky...biely...akokeby mazlavy... :sweat_smile: :sweat_smile: za ten link dakujem...no mam to uz prestudovane...a viem ze po ovu ma krcok stvrdnut a uzavriet sa..no ale ja po ovu som ..tak preco je makky...?? :fearful: :fearful: otvoreny :fearful: :fearful: nerozumiem...
1. júl 2011 o 10:09  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina104 este je naozaj skoro nehcems a est emoc vytesovat ale neda sa to........ 27 som objednana bude uz aj knizka... :slight_smile: dakuejm a dufam ze teba coskoro cakaju dobre spravy
1. júl 2011 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@annavi možno ho nevieš rozoznať, neviem hádam, len nepríde mrcha, to by bola krátka LF a bol by problém..v pol LF môže byť pokles hormónov, tak preto hlien,,
1. júl 2011 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina104 jaaaaj.. :fearful: no dobre teda...uviidime...hadam to bude oukej a LF bude taka ak ma byt...a kolko vlastne ma trvat ta LF 14 dní od ovulky??? :fearful: :fearful:
1. júl 2011 o 10:19  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annavi 12-16 dní je ok :wink: tak pa idem variť ,
1. júl 2011 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annavi povedala by som že ovu bola 19 alebo 20DC, uvidíme podľa LF :wink: pa
1. júl 2011 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina104 oukeeej..dakujeeem...papaaa :wink:
1. júl 2011 o 10:26  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. júl 2011 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok