Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

katarina104
30. jún 2011

@strihalka ok, kúp si befoli, sú to bečka,je tam B6 znižuje prolatín, a zvyšuje progesterón, to si kúp a magnezium, to môžeš miešať,lepšie ako umeliny 😉 odporúčam vzhľadom na tvoj graf 😉

sasena033
30. jún 2011

@katarina104 ahoj Katka . ...zajtr aidem rano na sono tak som zvedava....aj sa bojim aj tesim..ale musim mysliet pozitivne..citim s afajn.... a ty ako?? nieco nove?? http://www.fertilityfriend.com/home/34a754

katarina104
30. jún 2011

@sasena033 no krásne sa držíte hore 🙂 🙂 🙂 budeš ok, neboj, už sa teším na foto 🙂 😉
ja nič nové tento cyklus anovulák,asi si nasadím dufík,ešte chvíľu počkám 😉

sasena033
30. jún 2011

@katarina104 no ved dnad to nejak vydrzim a potom vzdy raz mesacne to s azblaznim..ale tak co uz. 🙂 mavas casto cykly bez ovu??

strihalka
30. jún 2011

hoky , zkousela sem testnout ovu, ale uz kdyz jsem test vyndala z obalu....tak byl test lehouince poskozeny, z te ponorne casti troslinku couhala ta latka absorcni...muze to ovlivnit testik?

katarina104
30. jún 2011

@sasena033 bolo dobre ale začalo sa to kaziť, mala som pcos,tak asi zase blbnú vaječníky,objednala som si vitamíny, tak idem papať vo veľkom, no uvidíme,tak pekný deň 😉 🙂

katarina104
30. jún 2011

@strihalka hm, tak ho vyskúšaj a uvidíš 😉

strihalka
30. jún 2011

no uz sem ho vyzkusala...carka rovnaka s testovci po limite silnejsi:-/ a ated co s tim...
@katarina104

katarina104
30. jún 2011

@strihalka čakať,,, 🙂 😉 LH stúpa a klesá pomaly

strihalka
30. jún 2011

dalsi test ted proveden v limitu takto....
@katarina104

strihalka
30. jún 2011

ta co tam je porad, uz ted vypada slabe...ide o to ci to je kvalitni test wondfo 🙂)

annavi
1. júl 2011

@strihalka moja katka ma pravdu...LH rychlo stupne ale klesa pomalinky.... mne to tiez klesalo..som tooolko testov "pocikala"... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@katarina 104 moja no ja dnes takto.. http://www.fertilityfriend.com/home/35dcec zda sa ze som sa zasekla..hmmm... bolesti uz nemam ..je mi uz fajnn...nafuknuta som ale menej no prsiska to veruze maaaam... 😀 😀 😀 krčok by mal byt po ovulke tvrdy a uzavrety ze???no ja ho mam vysoko, makky a pootvoreny... 😕 😕hmm..to si ho len tak sledujem..cez cyklus..ze ako sa sprava... 😅 😅

strihalka
1. júl 2011

@katarina104 ahoja moja, tak dnes pokles.............http://www.fertilityfriend.com/home/353109 aje to mereno o hodku drive.-(...........nechapu, je to ovulka, melo by to teda zitra vystrelit hore.......vesla jsem se do hodinoveo limitu naprik testu?

katarina104
1. júl 2011

@strihalka no moja,jeden stupeň pripočítame, ale ani to nestačí,,, musíme čakať, mohlo sa stať,že folik nepraskol, preto to LH tak ukazuje na tom teste,ale môže ešte prasknúť, počkáme,,, 😉 styk obdeň, hlien ako?

katarina104
1. júl 2011

@annavi si po ovulke, jednoznačne, už len čakať 🙂

strihalka
1. júl 2011

@katarina104 hlen nijako☹odesel....

katarina104
1. júl 2011

@strihalka tak asi anovulák to bude, ale môže to zajtra stúpnuť a stále stúpať, tak uvidíme,,
tie choroby sa musia vyliečiť a bude dobre,už si si kúpila befoli?

strihalka
1. júl 2011

ee, nekoupila, nejak nemam stesti na lekarnu...ale jeste k´jsem doma vystrachala calibrum baby plan....to ma tez spoutstu vitaminu
, ne?

annavi
1. júl 2011

@katarina104 hmm..veed ano..uz len cakat... 🙂 🙂 ozaj a ten krcok??to nevadi ze je taky?? a hlienik mam taky bieely...teraz kokos.a dost... 😝 ozaj moja a posledna otazocka, snaaad.. 😀 tie "stavy nepríjemné" co som mala???vcera pred vcerom?hm??dufam ze mi nic nieje..

sasena033
1. júl 2011

@katarina104 bre ranko sa praje tak som spat od lekara....moc toho nevidel.....4-5tt vacok 5,8mm...je ulozene tam kde ma byt..kontrola o 4tt..Pri prvom som bola tiez 4-5tt a vacok bol7,1mm vysvetlil mi ze ovu bolůa teraz az na 19DC takze preto to este nie je vidiet..tak hadam je to ok...

katarina104
1. júl 2011

@annavi
http://www.fertility.sk/?m=plodnost-a-zdravie&s...
ten hlienik máš riedky? to je ok, je to normálne po ovulke,,,, 😉 aj ja dúfam,že ti nič nie je,ak sa to bude opakovať, tak choď k dokymu,,,,

katarina104
1. júl 2011

@sasena033 ahoj, no to sa teším, ešte je skoro, tak preto,,,blahoželám mamina, držte sa 🙂 🙂 🙂

annavi
1. júl 2011

@katarina104 hlienik? no taky heeej...riedky...biely...akokeby mazlavy... 😅 😅 za ten link dakujem...no mam to uz prestudovane...a viem ze po ovu ma krcok stvrdnut a uzavriet sa..no ale ja po ovu som ..tak preco je makky...?? 😨 😨 otvoreny 😨 😨 nerozumiem...

sasena033
1. júl 2011

@katarina104 este je naozaj skoro nehcems a est emoc vytesovat ale neda sa to........ 27 som objednana bude uz aj knizka... 🙂 dakuejm a dufam ze teba coskoro cakaju dobre spravy

katarina104
1. júl 2011

@annavi možno ho nevieš rozoznať, neviem hádam, len nepríde mrcha, to by bola krátka LF a bol by problém..v pol LF môže byť pokles hormónov, tak preto hlien,,

annavi
1. júl 2011

@katarina104 jaaaaj.. 😨 no dobre teda...uviidime...hadam to bude oukej a LF bude taka ak ma byt...a kolko vlastne ma trvat ta LF 14 dní od ovulky??? 😨 😨

katarina104
1. júl 2011

@annavi 12-16 dní je ok 😉 tak pa idem variť ,

katarina104
1. júl 2011

@annavi povedala by som že ovu bola 19 alebo 20DC, uvidíme podľa LF 😉 pa

annavi
1. júl 2011

@katarina104 oukeeej..dakujeeem...papaaa 😉

denda29
1. júl 2011