Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

denda29
15. júl 2011

@kiss35 no veru dufam a ked nie tak asi smmmmmmola 😲

kiss35
15. júl 2011

@denda29 ja verim ze sa coskoro ukaze 🙂 juj ako sa mi nechce pracovat by som uz sla domov najradsej

denda29
15. júl 2011

@kiss35 no uz sa ukazal ale tiez vodnaty co uz......aj ja chcem ist domov

avalsorim
15. júl 2011

@stelika ahoj. dakujem za info. ja mám problém s štítnou žľazou. ale beriem lieky a hladina hormónov je ok. takže teraz je 1. mesiac čo mi dala clostilbegyt a 19. mám začať brať duphaston. tak chcem vedieť či niekto je alebo bol v podobnej situácii. ty máš asi ŠŽ ok. však?

stelika
16. júl 2011

@avalsorim no to ešte neviem podľa krvi ano, tak som si dala na vlastnu žiadosť dala urobiť aj usg štítnej žľazy a predsa sa našlo dva ložiska veľkosti 3mm v pravom laloku tak som sa pytala už novej dokiny či mi odporučanie do Lubochne a nemala s tým problem, na zaklade toho usg som odišla od starej neurobila všetko preto aby mi ju riadne skontrolovala posielala ma ku kožnej.... suseda mala podobny problem krv ok ale v usg objavilo ložiska, šla do Lubochne a nakoniec to končilo aj tak operaciou lebo to nebolo ok....

kiss35
16. júl 2011

@denda29 ahojky tak ako vcerra testik dopadol??dnes uz mas volno vsak?

denda29
16. júl 2011

@kiss35 ahoj moja..tak vcera testik este negativny aj dnes rano ale ciarka zo silnela a mam vellmi dobrz hlien ciry a natahuje sa az az 😀 takze dnes a zajtra sa posnazime a to hadam staci lebo drahy ide potom na tyzden prec 🙂
a ty ako?

denda29
16. júl 2011

@katarina104 ahoj moja..tak dne som sa konecne dockala toho praveho hlienu..je taky ciry a natahuje sa asi 3 az 4 cm... to je uz dobre nie? len testik je neegativny zatial ale druha ciarka uz o dost stmavla takze podla mna ovu bude kazdu chvilu co myslis??? hodim graf http://www.fertilityfriend.com/home/deni

katarina104
16. júl 2011

@denda29 ahoj, tak to je dobrý hlienik, styk stále obdeň,, 🙂 ak zajtra už nebude,alebo bude biely,žltý, tak ovu by mala byť do 24hod. ak bude ešte lepší , tak si ešte počkáš,, 🙂 ovu test urob ak hlien zmizne, alebo sa zmení na hustý biely,žltý 😉

denda29
16. júl 2011

@katarina104 aha no draheho mam doma iba do zajtra. v pondelok ide prec a pride az v piatok..tak uvidim ci sa nieco zadari. inak teraz uz nemam hlien na vecer nasla som uz iba taky biely a akurat som robila ovu test a uz chyba iba tienik. tak neviem. ale budeme spolu dnes aj zajtra a uvidime co z toho

denda29
17. júl 2011

@denda29 ahoj tak hlien sa znova dnes objavil taky tahavy ale ovu test uz pozitivny 😀 http://www.fertilityfriend.com/home/deni

denda29
17. júl 2011

@kiss35 ahoj tak ako???? ja uz dnes konecne ovu test pozitivny az az 😀 hlienu mam dost tak sa este dnes posnazim a potom budem len cakat 😅

jania023
17. júl 2011

@denda29 ahoj ako si spokojna zo sojou? 😀 u mna najneskor do 11dc pride ovu od prveho dna zacatia brania soji..skusala som na 3-7 a 1-5dc a stale to iste raz na 13dc a 2x na 10dc..Dnes 5dc tak uz sa pomaly chystam na ovu len u mna toho hlienu veru biedne zarial nic kedze som len 5dc 😀 😀

denda29
17. júl 2011

@jania023 ahoj..tak som zatial spokojna hlienu mam od soji a ovu chodi teraz tak 12-13 DC 😀 ja berem soju 3,4,5,6,7DC a potom cakam. teraz som pila aj grepikovy dzusik tak mozno aj to pomohlo k hlienu 😉

denda29
17. júl 2011

@katarina104 ahoj tak hlien sa znova dnes objavil taky tahavy ale ovu test uz pozitivny http://www.fertilityfriend.com/home/deni

verry
17. júl 2011

Ahoj holky, vy co berete Duphaston, chtěla bych se zeptat-máte po tom výtok??? Dnes beru 6.den a od předevčera mám bílý výtok. Máte s tím zkušenosti,,prosím???

kiss35
18. júl 2011

@denda29 ahoj moja takze uz ovu bola no super 🙂 tak ste to stihli kym manzelik odisile no supeer 🙂 ja ovu stale nic..v nedohladne ach jo ☹

denda29
18. júl 2011

@kiss35 no neviem ci som uz po ovu lebo rano som robila test a este stale su tam dve ciarky a manzeliiikkk tano rano o tretej odfrcal sakra 😠 . ale hadam stacilo to snazenie a ked tak zase smola 😒

kiss35
18. júl 2011

@denda29 moja ja som mala to iste pred mesiacom ze jeden den bola testovacia silnejsia a na druhy den boli rovnake ...to znamena ze ovu prebehne od vcerajsieho testu do 24-36hodin 🙂 ak si mala dobry hlienik ked ste sexikovali tak spermosky by sa v nom mali udrzat 48hodin 🙂 takze klud neva ked manzelik uz odisisiel moze sa to podarit nadej tam je 🙂

denda29
18. júl 2011

@kiss35 tak ja si myslim ze hlien bol dobre tak dufajme..aj ja som mala vcera testovaciu silnejsiu ako kontrolnu a dnes sa my zdaju rovnake no ale uvidime. takto vyzeram teraz http://www.fertilityfriend.com/home/deni

a ty co??? ani hlien ani test??

kiss35
18. júl 2011

@denda29 Vcera vecer bol hlien uz malinko natahovaci asi cca 0,5cm ale ovu test vcera nebol pozitivny, dnes ma uz bolia aj vajecniky tak uvidim aky bude dnes ovu test.. http://www.fertilityfriend.com/home/33103b

denda29
18. júl 2011

@kiss35 podla mna bude najblizsie dva dni..mohla sa ti ovu posunut takze este pocka 🙂

kiss35
18. júl 2011

@denda29 no ja mavam za normalnych okolnosti ovu az na 23dc ...takze v podstate ma este cas...ale myslela som ze ked papam ten slostil ze by mohla skor prist

denda29
18. júl 2011

@kiss35 este moze byt skor neboj 🙂

kiss35
18. júl 2011

@denda29 jasne moze ved uvidim kedy bude 🙂 bajecniky uz zacinaju pobolievat takze mozno uz je blizko 🙂

katarina104
18. júl 2011

@denda29 ahoj, ovu by mala prísť do 36hod.od pozit.testu, počítam,že dnes sa hlien už zmení do biela, alebo zmizne,styk obdeň 😉

strihalka
18. júl 2011

Ahojte, doteraz jsme byla na dovce.......jsem 6DC, takze se nepodarilo ani s duphastonem, ale je mozne ze mi mi pmrcha prijde i pres to, ze jsem hbrala ten duphaston?ze jsem ho mela 5den v sobe a uz jsem mela PMS a druhy den jsem to dostala, ipresto , ze jsem duphik brala?

denda29
18. júl 2011

@katarina104 diky 🙂 no styk uz nebude ziadny aspon do piatku urcite lebo drahy uz odfrcal 😠

denda29
18. júl 2011

@kiss35 neboj bude cim skôr

zabka60
18. júl 2011

ahoj dievcata,ja papam duphaston druhy cyklus,ideme na iui,ale cakame na vysledky genetiky,tak este musime pockat,no dnes som zistila,ze ma tak straasne prsia bolia,ze sa ich nemozem ani dotknut 😢 neviem co sa deje,ci ej to nim,no mam ho do soboty a dostat mam 26jula....mate aj vy podobne skusenosti???????????????????????????????????????