• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Duphaston- máte skúsenosti?

1. decembra 2016 
Beriem dufaston od novembra,necítim sa po ňom dobre,akné a dokonca sa mi začasli tvoriť cysty,ktoré po mrche prasknú. Keď ho beriem mám cyklus 28 ako hodinky,ako nahle ho vysadím tak si mrcha robí čo chce.. Snažíme sa o bábo už rok a nič..normálne ma to už nebaví...brali ste ho niekto tak dlho?
3. aug 2011 o 09:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katarina104 ahooojky...ako moja??? :slight_smile: no ja dnes takto... http://www.fertilityfriend.com/home/35dcec nevies preco takto klesam??? :confused: :confused:
3. aug 2011 o 09:58  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@annavi ahoj, no ja mrškujem tak som rada,že idem ďalej :slight_smile: ten pokles je ok, nie je až taký veľký, a v pol LF je to normálne, vtedy klesajú hormóny :wink: stále sa to drží na poovu teplote,potom budeš stúpať ak zahniezdiš :slight_smile:
3. aug 2011 o 11:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@marosa áno máš pekne cykly 28 ale je to preto, lebo ak vysadíš duphaston,tak mrcha príde z poklesu hormónov tzv.umelá mrcha,mrcha bez predchádzajúcej ovulky :wink: ak máš ovulky posunuté...treba prísť na príčinu a začať riešiť to,,,
3. aug 2011 o 11:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katarina104 jaaaj...takze mrškujees???no tak verim ze vam to vyjde v dalsom pokuse... :dizzy_face: :dizzy_face: hmm..hmm..ved ma myklo dnes rano ze to čo je??taketo klesanie....takze je to dobre znamenie??? :confused:
3. aug 2011 o 11:25  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@annavi :wink: na mrchu je skoro,,takže sa neboj, malo by sa to takto držať poprípade aj stúpať,,no necháme sa prekvapiť,,znamenie ani tak ani tak je to ok :slight_smile:
3. aug 2011 o 11:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, chtela jsem duphik nasadit az po ovu, ale ta nikde, asi onovulak, co se da delat:frowning2: http://www.fertilityfriend.com/home/353109
3. aug 2011 o 11:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katarina104 oki mojaaa..dakujeeem opat za infoškyyy... :sweat_smile: :sweat_smile: moj stav budem hláásiť aj zajtra... :grinning: :grinning: :grinning:
3. aug 2011 o 11:38  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@strihalka nemusí to byť anovulák máš dnes aký hlien? ja by som ešte počkala :wink:
3. aug 2011 o 11:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katarina104 moja, 21DC jsem mela taky velky tahly hlen, ale od te doby nic, ted hlen pis taky mokry mlecny
3. aug 2011 o 11:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katarina104 tam je viac problémov,stítna žlaza a úplne rozhasený organizmus. Ale všetky výsledky sú v poriadku.
3. aug 2011 o 13:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katarina104 uz som zozhnala :grinning: 20ks..hadam bude stacit...
ma doma tie vitaminy kupila som mu fertiman ale este ich nebere povedal pockame este jeden mesiac :wink:
3. aug 2011 o 13:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@katarina104 moja , pomoc, vzdy jsem si tento mesic robila ovutesty wondfo, vcera jsem si koupila ovutestywondfo a ten mam ted pozitivni:slight_smile:kterym verit? odfotit muzu az vecer
3. aug 2011 o 14:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katarina104
Ahoj Kati, ako sa máš? Už sme dlho nepísali.
Ja som tento mesiac 1x na Clostile.
Už je to rok čo sa snažíme o druhé mimi.
3. aug 2011 o 14:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@strihalka s ovu testami nemám skúsenosť, ale ak sa ti zmenil hlien na biely, tak ovu býva väčšinou po meniacom sa hliene, a po tom naj hliene, čiže čírom a ťahavom do 24 hod. takže ak si mala ten naj hlien 21DC, tak ovu by mala prísť do 24 hod. :wink: je to možné aj podľa teploty ale musíš zajtra stúpnuť :wink: teploty musia byť min. o 0,2°C viac ako priemer 6 predovulk.teplôt :slight_smile:
3. aug 2011 o 16:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@janula123 ahoj moja, no vitaj, ukáž sa niekedy u nás vo fóre :slight_smile: tiež sa snažíme teraz som mala strašne dlhý cyklus skoro 60 dní, takže dúfam,že posledný,, :slight_smile: tak clostil, a sledujú ťa aj folikulkou? no veď hádam raz sa to podarí,treba veriť :slight_smile:
3. aug 2011 o 16:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@marosa tak práve tá štítka narobí veľa,,,papaj vitamínky okrem liekov na štítku A,E,C, všetky Bečka / to je dobré befoli má všetko v dobrom množstve/,zinok, selén, ľanový olej :slight_smile:
3. aug 2011 o 16:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katarina104 Ukážem. :slight_smile:
Fú, tak to si mala dlhý cyklus.
Sledujú. Na 10.DC som mala 2 folíky, jeden mal 11mm a druhý 10 mm, malé na 10 DC.
Ja mávam dlhšie cykly, tak uvidíme, zajtra idem zasa.
3. aug 2011 o 16:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katarina104 no zkusim jeste dneska wondfo vecer, ze jaky je mezi nimi rozdil:slight_smile:)
http://www.fertilityfriend.com/home/353109 a sexik byl 21a bude i dnes.)
takze kdyby byla, tak sme to stihli jen tak tak
3. aug 2011 o 17:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte baby :slight_smile: prosim vas nemate niektora takuto skusenost?
3 mesiace som brala Duphaston od 21 do 25DC, na upravu cyklu ale moc to nepomohlo, kedze som mrchu aj tak mavala az na 35DC, tak ked som bola pred 2 tyzdnami na kontrole, dr.mi zvacsil davku a teraz ho beriem od 16 do 25DC...ale mam taky problem, ze dnes je 24DC, cize Duph.beriem 9ty den a rano som mala ruzovy vytok a okolo obeda uz hnedy ako ked mi konci mrcha...teraz vecer uz vobec nic....???...asi pred hodinou som si skusila spravit ovu test a vyzera skoro pozitivne (ako keby mal byt zajtra uplne pozitivny, ta ciarka je len o trosinku slabsia)...ale ja som podla grafu mala ovulku hned po mrche, takze teraz by somju mala teoreticky druhy x, co je nemozne a niekde som citala, ze Duphaston ovulku zastavuje....prosim co to moze byt? to spinenie cez liecbu? ved pocas brania Dufiku by som nemala spinit ci krvacat....ci??? :frowning2: :unamused:
3. aug 2011 o 20:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katarina104 ahoj moja tak prvy den mrcha dosla bola dost silna hned a potom dva dni zo mna lialo a dnes ze skoro nic http://www.fertilityfriend.com/home/deni
zaujimave co povies :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. aug 2011 o 09:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@janula123 pekné foliky, tak nech ti pekne dozrejú a prasknú dávajú ti aj dufík? :slight_smile:
4. aug 2011 o 10:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@patka_1 ahoj ak máš graf tak o ho tu daj :slight_smile:
4. aug 2011 o 10:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denda29 tá sliznica musela byť pekná ak si mala silnú mrchu,,no v tvojom prípade, ak boli tie testy pozit. tak mohlo ísť aj o ranný potrat, no neviem ťažko to zistíme :unamused:
4. aug 2011 o 10:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahooojky moja..tak ja som stupla dnes.. http://www.fertilityfriend.com/home/35dcec mala si pravdu... :wink: len sa citim nejak akoby na mrchu alebo co..jaaaj.. :confounded:
4. aug 2011 o 10:58  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@annavi ahoj, no vidíš, tie pocity si mala aj minulý mesiac, tak sa nečudujem, to bude ten p.m.s. :wink:
4. aug 2011 o 11:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katarina104 no veeed...tak preco to maaam...tie PMS???ked ja xcem mat tehulovskeeee.. :confused: :confused: :grinning: :grinning: ale uz ich beriem s veelkou rezervou...mam len take tlaky v podbrusku...neni to ako minl mesiac...vtedy tro bolo silnejsie... :fearful:
4. aug 2011 o 11:02  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@annavi no zvykaj si je to aj v tehu :wink: čo teraz papáš?
4. aug 2011 o 11:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katarina104 moja tento mesiac ziadne vitamínky...akosi som na ne zabudla...tak som ich nebrala... :fearful: ale od pondelka zacnemm..to uz aj mrch a bude klopat na dvere tak dam maternu, magne, olejček lanovy... :wink: a este nieco???jaaj befoli zacnem tiez.. :wink: manzel papka ale poctivo SELEZIN ACE...
4. aug 2011 o 11:08  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@annavi teraz daj určite befoli, magne, kúp si C+zinok a Ečko na ten pms. :wink:
4. aug 2011 o 11:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok