Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

annavi
4. aug 2011

@katarina104 okki moja..daam..a vykonaaam.. 😀 😀 😀 😀 ty si uz po mrške??? 😕

katarina104
4. aug 2011

@annavi ešte mrškujem idem na dovolenku v sobotu, tak tu teraz nebudem určite taký týždeň, tak držím palce aby ti mrcha nedošla 😉

annavi
4. aug 2011

😉 😉 @katarina104 jeeeej moja ...na dovcu??idete niekam k moru ale len tak na SK???tak si ju uzi mojaaa a oddychni... 😉 😉 a dakujeeem..ja tu budem hlasit moje "stavy"..tak si potom precítas ked sa vráátis.. 😉

katarina104
4. aug 2011

@annavi ideme do Chorvátska , tak pa 🙂

denda29
4. aug 2011

@katarina104 ja som tiez nato myslela 😒
hadam tento mesiac to uz vyjde aj ovu mi vychadza na víkend teraz takze drahy bude doma 😵
mam clostik tiez dam si aj to od zajtra??? soju som teraz nezacala brat

annavi
4. aug 2011

@katarina104 jeeej tak ti krasnu slnecnu dovolenku prajem..aj snazilkovsku samozrejmeeee... 😵 😵 😵

patka_1
4. aug 2011

@katarina104 tu je moj graf 🙂 teploty mam uplne rozhadzane, aspon podla mna a ani na tehotenstvo to nevyzera, i ked som dnes rano mala ducha 🙂 ale zo mna si tehu testy radi robia dobry den, duchov mavam casto 😒

strihalka
4. aug 2011

no holky, tak em se nakonec ohledne testu umudrila ovua zrejme nakonec dorazi🙂)jeste tu teplotku vypilovat🙂
http://www.fertilityfriend.com/home/353109

janula123
4. aug 2011

@katarina104 Ahojky, no dnes som bola na kontrole, dnes som 12.DC a už je len 1 folík a to 13 mm.
Je nejaký zaspatý.
Inak mala podozrenie na PCO, bo z ultrazvuku sa jej nezdali moje vaječníky, síce nevidela žiadne cysty, len veľa folíkov. No hormóny som mala na hranici.
tento cyklus som na Clostile. A teraz chodím na injekcie Medriol. Zajtra idem na 4. Tak uvidíme, ako na to zareagujem. A v sobotu kontrola.

katarina104
4. aug 2011

@patka_1 to vyzerá tak,že ovulka ešte nebola,,,môžeš ju mať teraz ak máš ťahavý hlien a špiníš,,tak pozor, styk obdeň 😉 teploty ti nemôžu takto skákať, meriaš každý deň v rovnakom čase? hneď po prebudení? no neviem tvoj cyklus nepoznám ťažko radiť ale podľa týchto teplôt ovu nebola 😉 test mohol zachytiť aj LH..

katarina104
4. aug 2011

@janula123 🙂 🙂 🙂 tak nech ti to praskne 😉

patka_1
4. aug 2011

@katarina104 hmmm, dakujem...BT meriam kazde rano presne na minutu...ale Duphaston vraj ovplynuje BT, takze myslim, ze to bude tym...asi prestanem s tym meranim lebo to nema zmysel kedze som na liekoch, ktore to cele ovplyvnuju a do dna kedy nasadim lieky je teplota normalna ale akonahle si dam prvu tabletku tak koniec...skace to hore dole...hlien nemam tahavy, a este nikdy som pri ovu nespinila...no uvidime ako to dopadne 🙂 inak dnes som robila 2x ovu test, a vysli negativne...a ovulka moze byt aj takto neskoro? ved ja som 25DC...

annavi
5. aug 2011

@katarina104 ahojky mojaa... tak ja dnes.taaakto.. http://www.fertilityfriend.com/home/35dcec
tie PMS veruze mam ..ale miernejsie ako minuly cyklus..som len nafuknuta a prsiska mam ako balón 😀 ale to z tych PMS je zatial len toto..este príídu aj horsie..priznaky.. 😒 takze neostava nic ine len cakat..LF ma byt 16-18 dní???ci ako?je to najlepsie..myslim u mna.. 🙂

katarina104
5. aug 2011

@patka_1 ahoj ovulka môže byť aj na 50DC ja som ju teraz mala na 52DC, to že dáš dufík skôr, ti skôr ovplyvni hlien ako teplotu, teplotu veľmi nezvýši,ale hlien môže zmeniť na hustý biely 😉 ak nemáš vysoký prolaktín,estrogén, tak daj dufík až po potrvrdenej ovulke, to je min.3 dni zvýšených teplôt o 0,2°C môže to ísť aj postupne..ako priemer 6 predovulk.teplôt, ak nevieš choď sa zareg.na fertility a tam ti graf ovu označí 😉

katarina104
5. aug 2011

@annavi držíš sa pekne, aj graf je lepší, no LF 12-16 dní je ok, ale to špinenie pred mrškou ok nie je, tak dúfam,že sa ti to upraví a špinenie nebude 😉 tak sa rozlúčim, už tu nebudem tak pa a držkajte sa tu 🙂 🙂 🙂

patka_1
5. aug 2011

@katarina104 som aj na fertility a tam mi graf vyznacil ovulku tak isto ako ten co som ti posielala, a u mna je to fakt tazke odsledovat si ovu to by som sa musela testovat uplne kazdy den hned po mrche 😒 minuly mesiac som mala mrchu napriklad az na 36DC a teraz sa hlasi uz dnes a to som 26DC...ako ja uz fakt neviem...a dufik si nasadzujem tak ako mi dr.kazal cize na 16DC...nechcem s tym robit nejake cachre machre ked sa v tom az tak nevyznam, a mam ten cyklus uplne v prdeli...a aj na grafe je vidno, ze u mna 3 dni zvysenych teplot neexistuje...ach jo 😒 a dnes sa hlasi mrcha, takze faaaaaaaaakt neviem

katarina104
5. aug 2011

@patka_1 no tak to ti neporadím, trebalo by mi na to viac info a odsledovať to,,ale tento cyklus mohol ten folik byť dozretý do toho 12DC ale bol zluneizovaný, t.j. nepraskol vtedy teplota trochu stúpne a potom klesne,,no ťažko povedať 😉 môžem mu tu dať aj grafy z fertility?

katarina104
5. aug 2011

tak pekný týždeň, majte sa, papa 🙂 🙂 🙂

patka_1
5. aug 2011

@katarina104 no tak zistila som, ze graf na fertility ukazuje tak ako hovoris, ze ovulka este nebola 🙂 ja som si donho totiz posledne 2 tyzdne nezapisovala, lebo ked som zozaciatku videla, ze mi vyznacil ovulaciu hned po mrche tak ako ten graf, ktory som ti poslala, tak som si uz potom zapisovala len do tohto spominaneho grafu lebo je jednoduchsi a je po cesky 🙂 ale zistila som ze je nepresny...no vsetko zle je na nieco dobre...posielam ti teda tento graf z fertility 😉 a dakujeeeeeeeeeeeeem pomohla si mi 🙂 🙂 🙂
http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php

denda29
5. aug 2011

@katarina104 ahoj moja..citam ze ides na dovolenku tak prijemnu cestu 😀
A kedy mam nasadit dufik?? a kolko?

strihalka
6. aug 2011

@annavi ahoja, moja, koukej testovat, teplotka super a pms nemusi vestit jen mrchu!!!!!

chanae
7. aug 2011

Ahojte, prosim vas mate niektora nejaku taku informaciu zeby duphaston mohol sposobovat migrenu? ...

sasena033
7. aug 2011

@chanae kludne moze vela bab ma z neho vedl.ucinkx ako bolest hlavy....skus vymenit za utrogestan 🙂

patka_1
7. aug 2011

baby, ktora mate skusenosti s vedlajsimi ucinkami Duphastonu? spravili sa mi strie na prsiach co som nikdy nemala, moze to byt aj z neho? 😢 😢 😢

chanae
7. aug 2011

@sasena033 to ma potesilo :-/ ale dakujem.. za ine leiky neviem ci nebude problem vymenit kedze moj lekar "srsi ochotou".. asi si tie migreny radsej pretrpim 😔

chanae
7. aug 2011

@patka_1 strie sa robia z natiahnutia koze- cize zo zvecsenia nafuknutia prs pokial ja viem.. a duphaston beriem dost dlho a nejak som nepocitila aby sa moje prsia zvecsili ani aby sa spravili strie..

sarafortuna
7. aug 2011

@patka_1 , ahoj, bud si sa začala viac pozorovať, 😉 😉 alebo pri dlhšom užívaní môžu podľa mna trochu "podrásť" aj prsia.. je to predsa progesterón... 😉
niektoré dievčatá z neho aj priberajú..

frca
7. aug 2011

Je tu niekto?

chanae
7. aug 2011

@frca som 🙂

frca
7. aug 2011

Ahoj