Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

denda29
18. aug 2011

@katarina104 no ved toto 🙂 a to som teraz nemala..ok tak dakujem ahoj pekny den

strihalka
18. aug 2011

@katarina104 est enie, jeste dvacet minut.uuuua

katarina104
18. aug 2011

@strihalka ju držím palce, už tu nebudem tak potom 🙂

henrietad
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
chanae
18. aug 2011

Ahojte.. zienky merate niektorra aj bt a zaroven beriete duphaston?
ja ho beriem vecsinou od 11DC.. tohto mesiaca som ho brat nechcela ze uvidim.. ale ked vidim ake vysoke divociny mi ukazuje graf tak neviem ci mam ci nie 😒

katarina104
19. aug 2011

@henrietad áno mala si už ťahavý hlien? alebo teraz? to špinenie je hnedé? bola si na vyvolanie teraz? kedy? veľa sa pýtam, lebo ti ináč neporadím 😉

katarina104
19. aug 2011

@chanae môžeš si to najprv odsledovať teplotou a potom dať na ďalší cyklus dufík ak máš v poriadku štítku, cukor, HP, tak asi máš len posunuté ovulky 😉

annavi
19. aug 2011

@katarina104 jeeej ahojky, mojaaa. ako bola na dovcii??verim ze si si superne oddychla... 😉 😉 si veru chybala .. 😉 😉 mne min. cyklus nevysiel...co uz ideme dalej....dnes som 8 DC..tak uvidime.ako sa to bude vyvíjat..kukni moj min. grafik...mam ho v albume...že už je krajsíí.. 😀 😀 😀 😀

katarina104
19. aug 2011

@annavi ahoj, no neboli sme tam kde sme mali ísť, auto nestihli opraviť, ale mali sme náhradu, oddýchla trochu 🙂
krajší je tak hor sa ďalej 🙂 😉

annavi
19. aug 2011

@katarina104 jaaaj..tak to ste mali teda "vzrúšo" 😅 😅 ale tak aspon trosku zmeny... 😅 😅 😅 no a vy ako??uz sa snažíte??či??myslim ci si uz po ovulke.. 😵 ja som sa rozhodla zmenit lekaára....ale budem to riesit az od sept. ked pojde drahy do italy....v okt. ho poslem na SPG...a uvidime...co to bude... 😉 😅 dnes som si akosi "zabudla" zmerat rano teplotku...som ja ale lajdaaak... 😀 😀 a merat asi nebudem az v pondelok rano...idem zapit 30tku...takze meranie musim pockat... 😀 mozem?? 😅 zhresit a nemerat.?.. 😀

katarina104
19. aug 2011

@annavi my dnes idem na gydu na prevet. ovulka by mala prísť no hlien nikde 😔 ak si budeš sledovať hlien,tak hreš koľko chceš 😀 tak pa idem sa chystať 🙂 🙂 🙂

henrietad
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
annavi
19. aug 2011

@katarina104 jaaaj..takze aj manzel na SPG ide??ci?? 😨 no moja nepomeriam len tri dni..v pondelok rano zacnem...aj tak by to "skreslovalo" 😀 😀 a coze coze..ved ty mavas hlienik..ci??? 😕 verim ze bude vsetko oka u Dr.držím palce 😉 😉

chanae
19. aug 2011

@katarina104 podla vsetkeho som mala ovulku teraz niekedy 8/9DC..neviem asi to fakt necham tento mesia cna prirodu 🙂

katarina104
19. aug 2011

@henrietad no, môžeš byť aj tehotná, skús si urobiť ráno tehu test, môže to byť aj z presakovania, alebo zahniezďovanie, treba počkať, až vysadíš dufík dal ti ho na koľko dní? mrcha by sa mala spustiť cca od 3-7 dní po vysadení, ak nie si tehu,ak test ráno neukáže testuj každé 3 dni, lebo ak by si zahniezdila v stredu, dnes môže byť ešte skoro na testovanie, kúp si ten najcitlivejší test 10 😉

katarina104
19. aug 2011

@chanae ak bola ovu mrcha príde od 12-16 dní po ovu 😉

katarina104
19. aug 2011

@annavi ahoj už som naspäť, sono ok, brala krv na hormóny a štítku 😉 m.m. je zrejme ok, zatiaľ riešime mňa 🙂 s hlienom som mala vždy problém, mám málo estrogénov 😉

riana12
19. aug 2011

ahojte, telo neposlucha - beriem 1tabl duphiku a 60mg B6 denne (tento cyklus od ovulky), som 9DPO a uz 4 dni spinim (nesnazime sa, ale prave kvoli takymto divotvornym cyklom si BT meriam a sledujem cyklus, preto viem aj DPO)
preco mi to nezabera? ☹ asi tu moc nevyriesime... ale trapi ma to, dufala som, ze mi taka kombinacia pomoze... mam s tym problem az na male vynimky kazdy cyklus... 😒 do MS uz nestihnem ist k dokimu... no v septembri k nemu pojdem a necham si z liecebnych dovodov na 3 mesiace nasadit HAK... skusit telo zrestartovat... lebo takto sa trapit mesiac co mesiac ma nebavi, potrebujem troska oddych 😒

katarina104
19. aug 2011

@strihalka ako, ty si asi taká šťastná,že si na mňa zabudla 😀

strihalka
19. aug 2011

@katarina104 prepac moja, mas pravdu, jsem nejstastnejs clovicek pod sluncem, neda se to ani slovy popsat, myslim, ze nikdo necekal, ze tento mesic se to povede🙂jeste to nemame potvrzene od dr, ale hcg bylo 45 na 13DPO a carka nam krasne sili, budem bojovat nadale,...sice nespinim,a el ma lehky vytok dnes taky kremovy tak pokracujemd uphikem 2x denne

katarina104
19. aug 2011

@strihalka 🙂 tak nech to dotiahneš do konca a úspešne, blahoželám 😉 🙂 ten výtok je hlien je to v poriadku ak sa objaví,,,

katarina104
19. aug 2011

@denda29 no ahoj, zdá sa,že ovu bola včera, tak hádam to stihnete 😉

denda29
19. aug 2011

@katarina104 no aj ja si myslim lebo som mala vecer take bolesti ze som skoro umrela 😅 ale dnes este doobeda boleli vajka

katarina104
19. aug 2011

@denda29 tak nech to stihnete,držím palce 🙂 pa pekný deň

denda29
19. aug 2011

@katarina104 snaha bude tak uvidime..a dakujem ozaj dufik kedy??

katarina104
19. aug 2011

@denda29 ešte 2 dni počkáme 😉

katarina104
21. aug 2011

lúčim sa idem na dovolenku, prídem v sobotu večer, pekný týždeň, pa 🙂

katarina104
21. aug 2011

@denda29 moja môžeš dať dufík od zajtra 2x1 tabletku denne, pa a držím palčeky 🙂

sasie
21. aug 2011

@albertova ja som brala duphaston 3 mesiace a pocas tohto casu mi prisiel MS pekne a pravidelke, v spravnej intenzite atd.. akonahle som ho visadila, MS mi zase meskava a jeho intenzita je nizka... 😒 takze risenie je to asi len docasu..

chanae
21. aug 2011

Ahojte..dnes beriem 2den duphaston.. 4DPO a spinim :-/.. co to?..