• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Duphaston- máte skúsenosti?

18. apríla 2017 
@lilik15 no ved toto nechapem tym teplotam takto som este nemala...a to som ani chora neni..moje telo si znova robi zo mna srandu :angry:
30. aug 2011 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denda29 hm teda vsak bodaj by ti zajtra ukazalo // :slight_smile: je mozne ze tym ze uzivas dupik tak telo reaguje inak..tazko povedat..ale vidis aj mne uzivam ten dupik a tie teploty su zaseknute a v zivote som nemala taky rovny graf vzdy mi teploty skakali ako diive..takze asi nieco na tom bude
30. aug 2011 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilik15 ja uz som mala podobny graf ako mas ty ale tak dlho som ho zaseknuty nemala...tento mesiac uzivas aj ty prvy krat dufik?
30. aug 2011 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denda29 ano minuly mesiac som brala clostil sam a tento som ho dala s dupikom a cakam co to spravi a zatial len zseknuty graf , brala som dupoik sam asi pred pol rokom ale nemala som z neho taky zaseknuty graf..tak neviem co si o tom mysliet..
30. aug 2011 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilik15 mysli nato ze si tehu :wink: a hotovo.som zvedava ako dopadnes..idem moja trocha upratat a potom idem s malou teda troch do mesta :slight_smile:
30. aug 2011 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denda29 jasne mysim :slight_smile: treba mysliet pozitivne :slight_smile: papa a pekne pokupte :slight_smile:
30. aug 2011 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak som doma, čo máte nové, môžte sa podeliť :slight_smile:
30. aug 2011 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina104 ahoj zlatiii :slight_smile: ako bolo ? v sobotu som ti pisala IP tak kuk som ta cakala uz v sobotu :slight_smile:))
30. aug 2011 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilik15 ahoj, no super som si oddýchla, čítala som, pozrela grafík tak hadičkuješ :confused: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. aug 2011 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina104 je tak super ze si si oddychla a co povies na to hadickovanie?moze to skoncit s //?
30. aug 2011 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina104 no vitaj...ako ???? ja takto http://www.fertilityfriend.com/home/deni
teploty super az na test ten je biely a biely :angry:
30. aug 2011 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denda29 ahojkyy moja kukala om grafik a stupla si :slight_smile: robila si aj testik??
31. aug 2011 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilik15 jasne ze robila a nic bielo bielo..nechapem..taketo teploty som este nemala :unamused:
31. aug 2011 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilik15 vydim ze si klesla dufam ze kvoli uhniezdeniu :wink:
31. aug 2011 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denda29 hmmmm to je cudne lebo ta teplotka ide pekne hore :astonished: :astonished: a kedy /ne/cakas mrchu??
@denda29 hej hej klesla som o trosku aj ja verim ze koli tomu :wink: no ved uvidime o par dni :slight_smile:
@lilik15 mrcha ma prist v piatok alebo v sobotu...tak dufam ze teplota ostane hore a test aj ked neskôr nieco ukaze...ani pri malej som hned nezistila ze som tehu tak tym sa ukludnujem :wink: jojjjjjjjjjjjjjjjj uz nech je sobotu a aj na teba som zvedava :grinning: je to dost napinave cele toto
31. aug 2011 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denda29 no verim ze to u teba skonci krasnymi // lebo to vyzera velmi nadejne :slight_smile:) velmi ti to prajem :slight_smile:
no ani nevrav aj ja som hrozne zvedava ako teplota pojde zajtra u mna :slight_smile: dufam ze uz len horeee :slight_smile:
31. aug 2011 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilik15 pojde hore neboj :wink:
31. aug 2011 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denda29 no dufam ze pojde :slight_smile: a ak nie tak mi presne mrcha pride pred dovolenkou takze ked tam prideme uz mi budfe koncit :slight_smile: a potom uz vysadzam vsetko iba clostil a kys listovu budem papat a kaslem aj na meranie budeme predsa na dovolenke a tam sí treba uzivat :slight_smile:)
31. aug 2011 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lilik15 ahoj, pekný graf, všetko ako má byť aj dufík v pravý čas :wink: musím ťa pochváliť, kto ti povedal,kedy ho máš dať :confused: , no môže byť z toho tehu, tak držím palčeky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. aug 2011 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denda29 ahoj moja, no pozerám, ako stúpaš, test nemusel zachytiť hcg, ovu mohla byť aj deň neskôr, no držím palce, a dala si dufík?
31. aug 2011 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina104 ahoj moja dakujem za pochvalu :slight_smile: ja som si to tak naordinovala kedze ovu prisla skor a ty si tu nebola :slight_smile:) tak som ho dala na 3den od ovu po potvrdenej zvysenej teplotke :slight_smile:)
juuj dakujem zlatko kiez by to skoncilo tehu :slight_smile:) inak moja a kolko ho mam uzivat 10dni???
a ty ako snazilkovali ste na dovolenke?
31. aug 2011 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilik15 áno 10 dní ho papaj ak potom budeš tehu, tak ho dáme zase :wink: alebo ak zistíš ešte počas brania,že si tehu :slight_smile: na dovolenke nie, mala som seknuté v krížoch tak sme nemohli :unamused: až doma, ale neviem či som mala ovu, musím ešte počkať som 32DC a teplota dole
31. aug 2011 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina104 dobre :slight_smile: budem papat 10dni a uvidi sa :slight_smile: potom by som poziadala znameho lekarnika o dupik lebo doma uz nemam :slight_smile:
juuj tak ta sekloo :confused: :frowning2: teda to mi je luto a hlavne cez dovolenku super teda.. hm takze ovu sa kdesi zasiva ked su stale dolu tie teploty :confused: ale vsak doky ti povedal ze je vsetko oki..tak nechapoem kade sa tulaaa
31. aug 2011 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilik15 tak to ani ja nechápem a vraj všetko ok, nechce sa mi veriť, no čo narobím, chcela mi dať clostil ale som odmietla, tak musím čakať, tak pa musím variť pa a stúpaj už len teraz :slight_smile:
31. aug 2011 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina104 rzkaz moja uz len smerom hore a potom vytuzene // :slight_smile:) pa a pekny dnik :slight_smile:
31. aug 2011 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katarina104 hej brala som ho :slight_smile: no uvidime ako dalej
31. aug 2011 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilik15 trocha zacina boliet brucho
31. aug 2011 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denda29 hm to moze ja pri tehu :slight_smile:
31. aug 2011 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok