Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

denda29
31. aug 2011

@lilik15 no je to ina blest ako pri mrcha iba tak trolinka s tlalkom ako keby

lilik15
31. aug 2011

@denda29 no to je dobre 🙂 mozno sa zabyvava mimi 🙂

denda29
31. aug 2011

@lilik15 bodaj by to tak bolo..cim skôr to vediet tym lepsie lebo v sobotu idem na svadbu a teraz neviem ci mozem trocha pit alebo radsej nie 😅

lilik15
31. aug 2011

@denda29 jasne ale tak do soboty uz musi nieco byt podla mna uz zajtra alebo pozajtra sa musi ukazat aspon dusik 🙂
inak ma tak strasne bolia prsia s toho dupiku no neskutocne vrr aj teba?

denda29
31. aug 2011

@lilik15 mna vobec neboleli iba vtedy ked som ti pisala ale potom prestali ale vcera zacili znova boliet ale iba tak trocha..

u mna je to cele zahada aj s malou ked som ostala tehu zistili sme to ked som bola uz 2 a pol mesiacia tehu tak ktovie teraz to ako bude 😵

lilik15
31. aug 2011

@denda29 no mna bolia od zaciatku a stale viac 🙂 nevadi ja viem ze to je s toho dupiku :/
a ty si pri malej nerobikla tehu testy ked si to zistila az v 2a pol mesiaci?? lebo tak 15dpo uz si myslim ze musi byt cosi vidiet 😲

denda29
31. aug 2011

@lilik15 nie pretoze mne dvakrat dosla este mrcha vtedy a ked uz treti krat nedosla tak som spravila a bolo to jasne 😀 ani zle ani nic my nebolo..

No moja sesternica cakala dvojicky a aj ona to zistila v skoro v tretom mesiaci a plus ona aj testy robila a nic jej neukazali..( no ale nakoniec ona potratila ☹ ) ale hned nato znova otehotnela...my v rodine nevieme vynosit dvojicky aj moja mamka potratila dvojky aj babka aj teta... 😢 . Zahdna rodina sme my 😉

lilik15
31. aug 2011

@denda29 az dva krat ti prisla mrcha no teda 😨 super tak mozno to bude podobne 🙂 drzim moc moc palceky 🙂 a ani ziadne priznaky???
juj to mi je luto s tymi dvojkami

denda29
31. aug 2011

@lilik15 no ziadne ja som sa ako tehu citila velmi dobre dokym mala nezacala kopat ona vedela brutalne kopnut 😀 bojovnica jedna.

lilik15
31. aug 2011

@denda29 no tak uz len cakat 🙂 ale vyzera to veeeelmi nadejne 🙂

denda29
31. aug 2011

@lilik15 to by bola pecka keby som bola tento mesiac som stym ani neratala 😵

zajtra rano teplota rozhodne..aj u teba 😕

lilik15
31. aug 2011

@denda29 no mozno prave preto ze si neratala to vide 🙂
no ano zajtrajsie teploty su velmi dolezite 🙂 aj u teba aj u mna 🙂 hned rano si piseme jooo?

denda29
31. aug 2011

@lilik15 ja vstanem a hned pisem tak ako dnes .... u teba je to realne este ale u mna 🤐 moc nie ja si tiez myslim ze test by uz ukazal

lilik15
31. aug 2011

@denda29 ten graf vyzera fakt tak tehulkovsky a ak pojde teplota vyzsie alebo sa udrzi myslim ze to vyslo len ti pomalsie stupa hcg 🙂 veduvidime zajtra

denda29
31. aug 2011

@lilik15 aj vcera som povedala uvidime zajtra a teplota stale hore...joooooooooooooooj dufam ostane hore..este ze mam sedavu robotu nic mi nehrozi 😅
uz nech je zajtra... a potom od piatku mam dovolenku 🙂

lilik15
31. aug 2011

@denda29 aj ja som dnes posledny den v praci a id zajtra volno juchuuuuu 🙂 4dni volna parada 🙂
ale dnes to tu uz nemozem vydrzat ten cas ide tak strasne pomaly ☹ 😠

denda29
31. aug 2011

@lilik15 ja este ale zajtra robim potom v piatok uz cestujem na tu svadbu a pridem a v pondelok ale do roboty az o tyzden v sobotu... jucccccccccccchhhuuu ako sa tesimm..mozem s Karoli prvy tyzden v pohode do skoly chodit vlastne nosit ju tam 😉

lilik15
31. aug 2011

@denda29 no tak super 🙂 ja este buduci tsyzden v praci ale potom ma caka egypt juchuuuu 🙂 a dva tyzdne dovolenky 🙂

denda29
31. aug 2011

@lilik15 to mas uplne ze super 🙂

kvietok228
31. aug 2011

ahojte zaujimalo by ma ci daktora beriete Duphaston koli tomu ab ste mali pravidelnu mrsku a za kolko sa vam podarilo otehotniet po Duphastone.

stella881
31. aug 2011

@kvietok228 ahoj ja ho beriem od januara na upravu cyklu...a snazime sa otehotniet ....stale sa snazime 😒

kvietok228
31. aug 2011

@stella881 ja od februara a predtym mi pichaval vyvolavacku mne na upravu cyklu zabral a tebe?a nepriberas s neho alebo niake ine neziaduce ucinky nemas?tak drzim palceky v snazilkovani 😀

stella881
31. aug 2011

@kvietok228 mala som jednu ,,skvelu" gyndosku a ta mi dala v 14 na upravu antikoncepciu....vtedy som mala na den presne...ale teraz po svadbe som zmenila gyndosku a ta sa cudovala ze preco taka mlada a antikoncepia na upravu....urobila mi hormonalny profil a zistila znizenu hladinu progesteronu (preto mi meskavala aj mesiac -dva)a dala mi Duphaston a mam ho teraz na 4 den po vysadeni.... a od januara som pribrala do teraz kilo,ale to nemusi byt len z toho ale viac jem lebo som teraz doma 🙂 nic ine som si nevsimla... dakujem aj tebe drzim palce

kvietok228
31. aug 2011

@stella881 ja som tiaz brala antikoncepciu po nej som mala prasne nacas ako hodinky a tiez po duphastone mam na 4den a ako ho beries ja na 21 den cyklu a 5 dni 2 tabletky uz aby som ostala tehotna sa uz nevieme dockat 😀

stella881
31. aug 2011

@kvietok228 ja na 16 DC a 11 dni rano a vecer.... no aj ja by som uz velmi chcela byt ...ale snazim sa na to tak nemysliet...bojim sa aby mi uz nepreplo ☹

kvietok228
31. aug 2011

@stella881 najhorsie je ze mi kazdy vravi ze treba nato nemysliet a potom sa nam podari neznasam ked to vravie ale moznoze naju aj pravdu a neboj sa neprepne
😅

stella881
31. aug 2011

@kvietok228 urcite je to pravda ze ked to najmenej cakas ze to pride...ale neda sa na to nemysliet....jednoducho ked nieco velmi chces myslis na to...... a akoze vrcholom toho ked sme sa isli brat bolo ked sa nas pytali ze ci sa berieme koli tomu ze som tehotna a my ze nie...my len chceme....a je to pravda ze pred tym sme sa nesnazili -brala som pirule a teraz ked chceme nejde..... a teraz stale sa vypytuju ci este stale nechceme...a co im poviem ze chceme a neda sa nam?nechcem aby nas lutovali a neviem co....

katarina104
31. aug 2011

@denda29 už ho neberieš? kedy si ho dobrala?

denda29
31. aug 2011

@katarina104 nie dnes je druhy den co ho neberiem..myslela som si ze z toho som vecer unavena ale to sa neda opisat ako som bola unavena o siedmej som uz lezala v posteli lebo som nevladala byt hore..ale asi to nebolo z dufiku lebo aj vcera som skoro umrela ako som bola unavena ☹ asi som ho mala dobrat co??

denda29
31. aug 2011

@katarina104 cely den mi nic nie je ale ked pride sedem hodim tak sa unavena ako by som robila fyzicky cely den hrozne 😠