• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Duphaston- máte skúsenosti?

16. októbra 2017 
som sa pomylila, to je pri clostilbegyte, ospravedlnujem sa
5. mar 2008 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dievcata,chcela by som sa opytat,do kedy ste v tehotenstve uzivali duphaston a kolko tabliet ste brali.dakujem za odpovede.... :wink:
15. mar 2008 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
stalo sa niektorej pri užívaní duphastonu,že jej meškala ms?
17. mar 2008 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tanika mne tvrdil lekar, ze duphaston MS nebrzdi. :fearful:
17. mar 2008 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Galanta...ja som uzivala Duphaston od 9tt do 17tt :slight_smile:
17. mar 2008 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz mi to vlastne predpisal , aby som dostala MS..lebo od decembra po kyrete som ju este nemala.
17. mar 2008 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nebrzdí,práve pomáha-ale potom neviem,čo v tom je :unamused:
17. mar 2008 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tanika mozno po tych hormonoch po IVF.
17. mar 2008 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, já mám pocit, že bez vysazení Duphastonu MS nebude, i tak mi to říkal doktor, obecně progesteronové léky (Utrogestan a Duphaston) trošku natahují cykly, já sama mám MS 4 dny po vysazení Duphastonu.
17. mar 2008 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zaujimave dadunka..kazdy tvrdi nieco ine :confounded: tak uvidim ..budem brat do MS
17. mar 2008 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lauritka,ja som nebola na IVF...minulý mesiac som po duphastone dostala 27.d ms,teraz bude 29.dc a nič...
dnes je to 5.deň po vysadení ..
17. mar 2008 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, beru druhý měsíc Duphaston. Chci se zeptat: už týden slabě špiním, klasická MS se ještě nerozjela, a meškán 5 dní, test negativní. Myslíte, že to může být způsobeno tím Duphastonem?díky
21. mar 2008 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivan, já tomu moc nerozumím, ale mně dr. řek, že s duphastonem se mi MS nerozjede... Takže to tím asi může být.
21. mar 2008 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evamik: díky, minulý měsíc se právě rozjela v pohodě, tento měsíc je to nějaké zaseknuté. :frowning2:
21. mar 2008 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evamik mne povedal lekar , ze duphastom nebrdzi MS..tak teraz som z toho uz naozaj blazon ! :fearful:
21. mar 2008 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lauritka: myslíš, že vyvolávačka pomůže?
21. mar 2008 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivanak to netusim a neskocis za lekarom?? dokedy ti kazal brat duphaston?
21. mar 2008 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, já jsem z toho taky blázen - tady na diskuzi jsem už několikrát zjistila, že různí lékaři podávají ke stejným lékům lékům zcela rozdílné informace... :sweat_smile:
21. mar 2008 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused: no a potom sa ma clovek vyznat ! :pensive:
21. mar 2008 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lauritka: měla jsem balení na 2 měsíce, toto je poslední. Beru ho vždycky od 21.dne cyklu celkem 5 dní, dvě tablety denně. Chtěla jsem dneska volat dr.,ale nikdo mi to tam nebere. Takže budu muset vydržet. Nejhorší je, že mám teploty nízko a MS nikde :frowning2: Dneska jsem 41DC
21. mar 2008 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano ivanka videla som grafik :( mne dal praveze ten duphaston na to, aby som uz konecne dostala MS.. :confused:
21. mar 2008 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lauritka: a já ji měla vždycky docela na čas, až teď. A jaký je tvůj názor? díiky :slight_smile:
21. mar 2008 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivanak no je to pre mna zahada..tehu azi nebudes, lebo je nizka teplota.. a nebrala si nahodou aj clostylbegyt?
21. mar 2008 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lauritka: jo brala, má to taky na to vliv? Zdá se mi to divné, protože minulý měsíc vše proběhlo bez problémů (to jsem brala obojí)
21. mar 2008 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vies dakde som citala.. ze sa mozu utvorit aj nejake cysty z clostylu.. ja som to tiez mala este davno a MS preto meska.. a treba vyvolavacku, chod na uzv
21. mar 2008 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lauritka: a to špinění? je i když je vytvořená cysta? Já jdu k dr. až příští týden. :unamused:
21. mar 2008 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som vtedy nemala..netusim :fearful:
21. mar 2008 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata. D obsahuje male mnozstvo hormonu, ktory podporuje zlte teliesko aby pomohlo vypudit vajicko z vajecnika a "pohnalo" ho vajcovodom. Na MS prakticky nevplyva nijak,lebo mne lekar zase povedal,ze ide vlastne podobne ako pri antikoncepc. tabletkach len o pseudokrvacanie,aby sa precistovala maternica, aby bola pripravena v pripade,ze zena otehotnie. D totiz pomaha zhustovat hlien v maternici,co pomaha lepsiemu usidleniu plodu. Na ovulaciu vraj vplyv nema negativny ale naopak pozitivny....co sa tyka bolesti hlavy je to jeden z vedlajsich ucinkov,ktory by sa mal stratit,ale je pravda,ze kazdy moze reagovat na liek inak....
Dufam,ze aj ja som trosku pomohla informaciami - mam ich od svojho gynekologa :dizzy_face:
Vsetkym drzim palce :wink:
23. mar 2008 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem za info :slight_smile:
23. mar 2008 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte holky,já duphaston bralapřes rok... nedostávala jsem menstruanci pravidelně....(přeba jednou za 2měsíce se dostavila) tak dr. mi napsal duphaston...ze začátku 11-25 den a potom po 3 měsících 15-25 den a dostávala se M po 30-33den když dělal hormonální profil a zjistil,žew mám maličkou hladini hormonů,tak prý by to mělo srovnat...
23. mar 2008 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok