Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

ktore
27. okt 2011

@katarina104 tak pomozme sliznici.ale nemam ziadne priznaky na to ze som teho.ani vytok ani krcok.dam aspon befoli?

katarina104
27. okt 2011

@ktore ok, kým nebude dufík dáme befoli, prsia ťa nebolia?

ktore
27. okt 2011

prsia ma boleli dost a potom to preslo.teraz neboli nic ale pred ms bolia vzdy silno.uz som dala befoli.viem ze tu niekto ponukal dufik ale neviem najst stranku

katarina104
27. okt 2011

ok, tak budeme veriť, že si tehu a skúsim ti pomôcť s tým duphastonom 😉

ktore
27. okt 2011

@katarina104 ak mi dakto aj dal dufik tak ho nedostanem skvor ako mi ho da i doktorka.v stredu idem za nou.teraz neordinuje.

katarina104
27. okt 2011

@ktore už som našla kamarátka má, ak by si chcela tak zajtra pošle 😉 príde ti skôr ako v stredu, to už je neskoro

ktore
27. okt 2011

@katarina104 ok nejaky kontkt na mna ti poslem dobre?

ktore
27. okt 2011

@katarina104 no dufam ze sa vecer nobjavi ms,alebo rano.ale aspon budem mat do zasoby

kacicqa
27. okt 2011

Babci, moze dufik s clostilom pre zaciatok uplne rozhodit cyklus? Som 6DC a taaaak eskutocne vela hlienu. To som predty nemala ani cez stand. ovu. Sice beriem teraz aj pupalku a grep, ale ved za dva dni to nemohlo zacat ucinkovat..;o( Ja zas neviem co sa deje..

ktore
27. okt 2011

@kacicqahmmm no to sa ti pekne pripravuje a co teplotka?ta ti tiez pomoze. hm?merala si?

katarina104
27. okt 2011

@kacicqa ten hlien môže byť len dočasný,,

katarina104
27. okt 2011

@nativanativa ak ti HP robili len jeden krát a to 4DC, tak to nepomôže 😉 ak si nemala hlien asi ovu nebola, ale niekedy ak je chyba v krčku maternice, alebo v hormónoch, tak ovu môže byť aj keď hlien nebadať,,,počkaj ak sa objaví hlien tak styk obdeň 🙂

ktore
27. okt 2011

baby moze sa teplota menit aj z dovodu nespavosti?uz hladam pricinu vsade kym sa neukaze ms

katarina104
27. okt 2011

@ktore to by bola skôr vysoká, no ja letím pa 🙂 bude to skôr z poklesu hormónu, čiže z toho vysadenia 🙂

kacicqa
27. okt 2011

@ktore, @katarina104 Teplotu nemeriam, kedze xodim spat a vstavam kadejako...Takze to nema zmysel. No mne ten hlien az taq strasne nevadi, ale ked nebude vtedy, kedy ma byt tak budem riadne nazlostena...;o)

ktore
27. okt 2011

no taaak ms prisla,je krasna cervena...tesim sa na dalsiu ovu...tesim sa a dufam ze nove vitaminiky mi pomozu
@katarina104

nativanativa
27. okt 2011

@katarina104 ako je to vlastne s BTckom ?? vies mi poradit ??
http://www.fertilityfriend.com/home/37feac

nativanativa
27. okt 2011

@ktore mala by si spat aspon 3 hodiny suvisle .... , ja si meriam kazdy den o 5.45 a potom si este pospim , takze na mojom stoliku je vzdy po ruke teplomer 😉

katarina104
27. okt 2011

@nativanativa aké BTcko?

nativanativa
27. okt 2011

@katarina104 moj graf bazalnej teploty , nemas tam pristup ? ze by si mi to omrkla

katarina104
27. okt 2011

@nativanativa aha no ide mi otvoriť, skáče ti to nejako, nemeriaš pod perinou, aký máš teplomer, ovu zatiaľ nemožno označiť, ak si nemala hlien tak ani podľa neho, máš aj staršie grafy?

nativanativa
27. okt 2011

@katarina104 meriam pod perinou a nemala by som ?? mam iba zo septembra , ale tam nebola ovu
teplomer mam ten obycajny ...klasicky

katarina104
27. okt 2011

@nativanativa no môže byť problém tam, nemeraj pod perinou, a kúp si digitálny teplomer, odporúčam 😉

katarina104
27. okt 2011

@nativanativa no neviem tak sa to nedá určiť ak meriaš pod perinou, skús nemerať pod. a kúp si nový teplomer, tento cyklus domeraj starým, ak sa ti objaví hlien, mokro, klzko tak sa ozvi, skúsime podľa hlienu 😉

denda29
27. okt 2011

@katarina104 ahoj..no co kukala si mi graf???? co hovoris??? bolelo ma od ovulky podbrusko ale od kedy si mi povedala ze mam brat tie vitaminy tak asi na treti den cize od zajtra ma neboli iba vecer ked som v klude. Je to dobre alebo zle ? 😅

nativanativa
27. okt 2011

@katarina104 od zajtra budem merat nie pod perinou
hlien mam zatial taky normalny , nic extra , mozno sa to rozbehne ja neviem , taky trosicku --- no dnes rano som ho mala taky vodnaty , zatial nie je husty ale skor nieco medzi tym , viac vodovejsi

katarina104
27. okt 2011

@denda29 ahoj, no pozerám ho, zatiaľ sa držíš pekne, to bruško nevadí, som rada, že ti je lepšie 😉 ak zahniezdiš môžeš stúpať, ale nemusíš

katarina104
27. okt 2011

@nativanativa no super, hlien sa mení, čo je dobre, volá sa to číry kuk foto, nemusíš mať až taký 🙂 , styk obdeň

denda29
27. okt 2011

@katarina104 dufam ze zahniezdim uz konecne 😉 😉 . Citim skôr take tlaky dole na lavej strane no vecer to bolo take viac intenzivnejsie ale len chvilku. Dakujem pekne za odpoved 😉
A ty ako sa mas?? Byva ti aj zle?