Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

ktore
15. nov 2011

@katarina104 vies aka som rada ze predsa ten hormon nejaky mam,kedze mi stupla po ovu teplotka?aj ovu test slabu ciarku ale to uz bolo tesne lebo vecer som robila a uz na teste nic.to robi to tvoje befoli a sarapis a magne. uz na 14 den som nemala nic na ovu teste

ktore
15. nov 2011

@katarina104 aj ten duphaston som zacala brat asi na druhay po zvyseni teploty,ako si radila.tesim sa ze tak super ale mas toho vela.

lenka112
15. nov 2011

Maminy pomohol vám ? Mne doktor povedal, že by som ho mala začať brať ak chceme bábo, ale som na vážkach, neviem sa rozhodnúť, či áno či nie 😒

bettylove
15. nov 2011

lenka112 my sme snažili o bábo 1,5roka a nepodarilo sa to,potom pán doktor mi vypísal tiež Duphaston a hned na prvý šup sa podarilo.Tak neváhaj,skús to!Ale ja som ešte brala aj Clostilbegyt,ale obidve len mesiac 🙂 🙂 🙂

ktore
15. nov 2011
activia
15. nov 2011

ahojte chcem sa Vas opytat ci nemate niektora podobnu situaciu ako ja takze, D som brala 3 mes. Prvy mesiac mi z neho nebolo nic, druhy mesiac ma trosku boleli krize,podbrusko a klby no a treti mesiac som ho namiesto 10dni ako ho bravam, vydrzala brat iba tri dni lebo som mala velke krce v bruchu 2hodiny po uziti tabletky D. Na stvrty den som si ho uz nedala a bolesti zmizli.......moja otazka: kedy by mi teraz mal prist menzes, klasicky na 28 den ako vzdy alebo 2-3dni po vysadeni......som z toho jelen, vopred dakujem za odpovede 🙂

annavi
16. nov 2011

@katarina104 @cherry1981 čaute kočky... 🙂 tak ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/35dcec
neviem co si mam o tom mysliet tak radsej nemyslim na nic... 😅 ak dojde mrcha dojde..co uz...ideme na to opat v dalsom cykle...len tak sa nevdzááám... 😉 😵 😵

annavi
16. nov 2011

@ktore pekny článoček...som zvedavá ked naši plavci tento cyklus "uviazli" 😀 😀 😀

ktore
16. nov 2011

@annavi tebe asi neuviazli.drzi sa ti teplota hore.ak ti klesne na takych 36.6-36:5 potom mozes cakat ms.....dzim prsty

katarina104
16. nov 2011

@baronessa ahoj, myslím, že zbytočne dlho je rok,,ja by som ho vysadila po tom 3 cykle, a sledovala si ovulku, či vôbec je 🙂

katarina104
16. nov 2011

@annavi ahoj, no držíš sa len čakať moja 🙂

ktore
16. nov 2011

ja sa tiez drzim nestastne heh http://www.fertilityfriend.com/home/38e87f

zuzkag2
16. nov 2011

@katarina104 ahoj Kati, tak sa mi to nepodarilo z tel pretransformovat, ale nahadzala som to do fertilityfriend...tu je graf 🙂 kuk. http://www.fertilityfriend.com/home/390cd0

katarina104
16. nov 2011

@zuzkag2 no super, tak ovu bola 😉 len ak si dala dufík na 15 DC mohol ti pobabrať hlien, tak uvidíme ako ďalej, potrebujem celý cyklus 😉

matula028
16. nov 2011

ahoj tak ja dnes takto:http://www.womenzone.cz/uzivatelka/matula0280/grafy.as... hlien mam biely a tuhy asi poovulační......Kedy si mam nasadiť Befoli,magnezium a vit E? 🙂

katarina104
16. nov 2011

@ktore pekne hadičkuješ 😉 a budeme možno aj stúpať počkáme 🙂

katarina104
16. nov 2011

@matula028 no super, stúpla si ,zdá sa že ovu bola môžeš dnes nasadiť všetko 😉

zuzkag2
16. nov 2011

@katarina104 no podla BT to vyzera, ze bola, ale ten dufik na ten 15dc ma strasne stve...no co uz. budem sa spoliehat na super muzikove spermie 🙂 som zvedava co spravi dufik s dlzkou cyklu...lebo ked ovula bola neskor, tak dufam, ze potiahne tu LF. veeelmi som zvedava ako toto dopadne 🙂 hotova alchimia.hihi.

matula028
16. nov 2011

@katarina104 dober nasadim všetko čo mam....🙂 a teraz len čakať..... 🙂 dakujem

katarina104
16. nov 2011

@zuzkag2 ovu ak bola tak na 17DC, mrška by mala prísť od 12 do 16 dní po ovulke, tak čakáme

zuzkag2
16. nov 2011

@katarina104 jj, cakame...cize by sa mi mal predlzit cyklus, vsak...a ako to spravit aby sa mi cyklus nepredlzoval, preco ten clostil tu ovulku posunul? ja by som ocakavala opak...co vplyva na rychlost rastu vajok..nevies? 🙂

baronessa
16. nov 2011

@katarina104 ja som chodila posledné tri cykly na folikulometriu, takže viem určite, že k ovulácii dochádzalo. Mne dr.predpísal duphaston na to, aby sa mi lepšie pripravila maternica na uhniezdenie oplodneného vajíčka. Ale tiež si myslím, že nie je dobré do seba pchať hormony. Ďakujem za tvoju odpoveď. 🙂

katarina104
16. nov 2011

@zuzkag2 teraz si brala clostil? ten cyklus ak príde mrška na 14DPO čo je priemer, tak bude 31 dní, to je dobrééé, za normálny cyklus sa považuje cyklus do 36 dní,,,mám baby čo mali ovulky na 26DC , a boli tehu, ja som mala na 30Dc a som tehu, na tom veľmi nezáleží, len nech to je 😉 🙂 ak chceš môžeš skúsiť femi kvapky, gynex, femigard, ale ak ju clostil neposunul, tak nebude skôr 🙂

katarina104
16. nov 2011

@baronessa áno to urobil správne, som za 😉

zuzkag2
16. nov 2011

@katarina104 hej, teraz som brala clostil, 5-9dc. , 11 a 14dc folikulometria, ziaden dominantny folik, max do 12mm, a doki sa rozhodol ze ovu uz ani nebude 😠 ...neviem na zaklade coho...kaslala som na to, a testovala, a merala teplotu, ale kozicka som nevedela o tom dufiku, ze moze zastavit tu ovulu, aj ked je to uplne logicke...co uz....podla testov, aj podla bt to vyzera ze ovu bola...a ved mas pravdu, 31d cyklus je este v pohode. len je to nekonecne to cakanie teraz. a co hovoris na BT, ze stale stupa...je to v poho?

katarina104
16. nov 2011

@zuzkag2 áno zatiaľ to vyzerá,že ovu bola, ale musíme čakať, ak to vajko nebolo ok, tak tá lF nebude dobrá, škoda, že si ten dufík dala, chcela by som to vidieť bez neho, ale nevadí,čakáme 🙂

zuzkag2
16. nov 2011

@katarina104 Kati, teraz ma napadla jedna vec, a neviem co spravit....den dufik mam nasadeny 15-25dc...ale kedze ovulka prebehla 17dc, nemam pokracovat s dufikom dlhsie? asi by som mala, lebo inak sa bojim, ze budem mat LF kratsiu a embrio sa neudrzi..ak nejake je...co ty na to?

katarina104
16. nov 2011

@zuzkag2 myslím,že nie netreba ak je sliznica dobrá tak aj LF bude ok,ak nie tak treba hľadať chybu v prvej fáze pred ovulkou,,tak pracuje potom aj žlté teliesko, ak niečo nie je ok s vajíčkom ani žlté teliesko nepracuje ako má, a to nie je dobré umelo udržiavať ani tehu 😉