• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Duphaston- máte skúsenosti?

18. apríla 2017 
@katarina104 joj, som ja otrava, ale co je pred ovulkou...co na tej faze ma byt dobre, najlepsie, aby bolo vsetko ostatne super ?
16. nov 2011 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkag2 dozrievanie folikulov a pod. nezaoberaj sa tým, je to trochu zložitejšie na vysvetľovanie moja :slight_smile:
16. nov 2011 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak zajtra papa :slight_smile:
16. nov 2011 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katarina104 juuuj ja viem moja...len čakat.... :wink: este 5 dní a bud dojde mrcha alebo uz ee... :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. nov 2011 o 15:30  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mne tie plodne dni ako naschval stale vychadzaju cez tyzden uz nevladzem dalej.zbytocne cakat na zazrak ze o tri dni sa nejaka ta spermijka dozije.och nemam naladu.
16. nov 2011 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keby sa mi to nejak posunulo aspon dopredu dva dni alebo tri dni meskali.ale to by tiez nebolo ono na nervi.joj!!!!
16. nov 2011 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annavi Ahoj moja graf mas pekny :slight_smile: Joj kiez by si tam nasla tie // palicky na testiku. :slight_smile: Len nechs apekne drzi hore a nech uz neklesne :slight_smile:
16. nov 2011 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cherry1981 ahojky moja..no teplotka je pekne hore..len neviem...si myslim ze by tehu test vcera ukazal aspon ducha...10 DPO..hmm..preto som uz hodila flintu do žita... :unamused: čo uz...no ale tak budem merat do konca cyklu..to ano...inac uz mam klasicku PMS nenežranosť... :grinning: :grinning: :grinning: brušisko nafuknute..prsiska naliate...hlien mam furt co nechapem..hmm...ale rano som len tak zo zvedavosti kukala krčok a bol ako pera..pootvoreny a polotvrdy.... :sweat_smile: :sweat_smile: ale z neho som bola furt šišina... :unamused: nikdy som sa z neho nevedela vysomarit... :zipper_mouth:
16. nov 2011 o 18:17  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annavi No mozno bolo neskor uhniezdenie a nemuselo ukazat. Kolkym babam ukazalo az ked im meskala ms par dni :slight_smile: Takze este nehadzat flintu do zita :slight_smile:
No tie prsiska a brusiska :grinning: :grinning: moze byt aj z ineho ako z PMS :grinning: No kiez by sa nakoniec ukazali na testiku // palicky. Pockaj este par dni .
16. nov 2011 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cherry1981 no ved ano moja...ja pockam...ved co uz narobim nie?? :wink:
16. nov 2011 o 18:30  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@annavi Drzim silnoooo palce :slight_smile:
16. nov 2011 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cherry1981 dakujem moja .... :wink: :wink: :wink: za podporu hlavne.. :wink: :wink: :wink: ja som sa asi aj upla na ten krčok ..a kedze som ho nemala tvrdy a uzavrety dnes tak tehu to asi nebude. :confounded: ale to uz nebudem radsej kontrolovat..lebo ma picne a potom spustím tu lavínu sebapozorovania... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. nov 2011 o 18:34  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@annavi No ja sa v krcku nevyznam takze v tom poradit neviem, asi treba len pockat este par dni a clovek bude mudrejsi :slight_smile:
16. nov 2011 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@matula028 no super, stúpaš, to sa mi páči :grinning:
17. nov 2011 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matula028
@katarina104 ahojte dievcata, vedeli by ste mi povedat, aka je teplota pri tehu? momentalne som 31DC, a len tieto posledne dni dom si merala teplotu, 29dc-36,8°C, 30dc-36,6°C, 31dc-36,7°C predtym som si merala, len sem-tam, ked som si spomenula :confounded: dakujem za trpezlivost :slight_smile:
17. nov 2011 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cherry1981 @katarina104 ahojte zienky tak ja dnes takto.. http://www.fertilityfriend.com/home/35dcec ....som zvedava...o tri dni by mala dojst mrcha...uvidime.. :confused:
17. nov 2011 o 15:29  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annavi Ahoj moja, ja uz som pozerala tvoj graf som rychlo co? :grinning: :grinning: Joj drzkas sa stale hore no som zvedava aj ja straaasne drzim palce :slight_smile: Dufam, ze mrcha nepride
17. nov 2011 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cherry1981 ahojky mojaaa..no si rychla... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: no mne je teraz tak supis..teda ani ziadne PMS ani nic podobne...hmm....tak uvidime...testit este nejdem..pockam na mrchu...ak nedojde a teplotka bude hore tak tesneeem.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: drzim sa zatial vsak??? :grinning: :grinning: :grinning: som zvedava kedy padnem... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
17. nov 2011 o 15:32  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annavi No ja som rano kukala ci si tam pridala teplotu, ale este nebola v grafe zaznacena tak som pozrela prechvilkou a uz bola :slight_smile: :slight_smile: Som bola zvedava :slight_smile: :slight_smile:
No ja verim, ze nepadnes a teplota bude stale hore :slight_smile: :slight_smile:
17. nov 2011 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cherry1981 jeeej dakujem mojaaa.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ja som uz zmierena aj s mrchou...teraz uz ano... :wink: od rana stale nieco porabame okolo chalupky s drahym az teraz som dosla k netu... :wink: :wink: hmm..uvidime... :wink:
17. nov 2011 o 15:36  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@annavi Ziadne zmierovanie s mrchou skaredou ono urcite nepride a ak by nahodou tak buduci cyklus to urcite vyjde :slight_smile: :slight_smile:
Ja som predchvilkou vstala neviem co budem robit v noci :grinning: :grinning:
17. nov 2011 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte žienky, som tu nová :slight_smile: a tiež by som už chcela bábo :slight_smile: akurát mi skončila ovu a snažili sme sa este len prvý krát, tak som zvedavá :slight_smile: hoci veľkú šancu tomu nedávam, ale v kútiku duše dúfam :slight_smile: Už od začiatku som mala vždy problémy s nepravidelnou menštruáciou, hoci posledné 3 mesiace ju mám pravidelnú, čo som až prekvapená. Dokonca pred rokom som bola operovaná na cystu...... Mohli by ste mi prosím povedať, ako vlastne funguje to meranie BT? dakujem :slight_smile: a všetkým Vám držím palce, aby sme už čoskoro boli krásne tehuľky :slight_smile:
17. nov 2011 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. nov 2011 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cherry1981 jeeej...tak ty takto vyspinkaavas?? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale tak pre miminko vsetko nie??veda ak vonku je tak nejako vselijako..juuj a ja zimu tak neznasam... :angry: :angry: moja ja som aj s mrchou zmierena....nechcem sa zbytocnme namotat...a potom to bude o to tazsie.....takze uvidime..zatial som kludna...som zvedava dokedy... :grinning: :grinning: :grinning:
17. nov 2011 o 15:54  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ktore jeeeeeeeeej.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. nov 2011 o 15:55  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annavi No ja som mtaka unavena stale poodebe ze mi daked& dobre padne si zdriemnut :grinning: :grinning:
Jaj toto pocasie ani ja nemam rada, mam rada zimu koly vianociam a tak ale nerada chodim von v takomto pocasi lebo ja sa potom neviem dohriat ked som uzimena.
No ono dakedy je lepsie ked je clovek s mrchou zmiereny a nakoniec pride ta radost ked nepride 9 mesiacov :slight_smile: :slight_smile:
Aj tak dlho drzis teplotu hore ja som mavala kratku LF, ty ju mavas asi dlhsiu ja som mavala 10 dni :slight_smile:
17. nov 2011 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annavi neni to nic.keby mi to islo uz hore .som z toho smutna.ale zajtra nebude zase nic.vobec som necitila ziadne uhniezdovanie...prsia ma bolia uz od 5 dna ovu...to je vsetko....
17. nov 2011 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cherry1981 no ved to ..ja som levíča a milujem teplučko a slniečko....zimu ani ja nemusim..ale vianoce milujem.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
no ano...som si povedala ze ked ma mrcha dojst nech dojde...co uz..budeme riesit dalsí cyklus a verim ze sa nam babenko podari.... :wink: :wink: :wink: splodiř.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ano ja mavam LF 14-15 dní...no nikdy som nemavala taku vysoku teplotku nad 37...hmmm...no ale si myslim ze to z clostilu a pregnylu moje telo takto reaguje....aj ten hlien som takyto nemavala pocas celeho cyklu..teda od ovu az doteraz..po ovu som bola vzdy sucha...nechapem ako to tie lieky takto sposobia... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
som zvedava ako dopadnem..ale aspon mi opat prsia narastli.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mavam ich pred mrchou naliate ale toto su obor naliateee... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. nov 2011 o 16:15  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annavi ja by som uz testla.... :grinning: keby som bola tolky den ako ty
17. nov 2011 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok