Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

zuzkag2
16. nov 2011

@katarina104 joj, som ja otrava, ale co je pred ovulkou...co na tej faze ma byt dobre, najlepsie, aby bolo vsetko ostatne super ?

katarina104
16. nov 2011

@zuzkag2 dozrievanie folikulov a pod. nezaoberaj sa tým, je to trochu zložitejšie na vysvetľovanie moja 🙂

katarina104
16. nov 2011

tak zajtra papa 🙂

annavi
16. nov 2011

@katarina104 juuuj ja viem moja...len čakat.... 😉 este 5 dní a bud dojde mrcha alebo uz ee... 🙂 😝 😝

ktore
16. nov 2011

baby mne tie plodne dni ako naschval stale vychadzaju cez tyzden uz nevladzem dalej.zbytocne cakat na zazrak ze o tri dni sa nejaka ta spermijka dozije.och nemam naladu.

ktore
16. nov 2011

keby sa mi to nejak posunulo aspon dopredu dva dni alebo tri dni meskali.ale to by tiez nebolo ono na nervi.joj!!!!

cherry1981
16. nov 2011

@annavi Ahoj moja graf mas pekny 🙂 Joj kiez by si tam nasla tie // palicky na testiku. 🙂 Len nechs apekne drzi hore a nech uz neklesne 🙂

annavi
16. nov 2011

@cherry1981 ahojky moja..no teplotka je pekne hore..len neviem...si myslim ze by tehu test vcera ukazal aspon ducha...10 DPO..hmm..preto som uz hodila flintu do žita... 😒 čo uz...no ale tak budem merat do konca cyklu..to ano...inac uz mam klasicku PMS nenežranosť... 😀 😀 😀 brušisko nafuknute..prsiska naliate...hlien mam furt co nechapem..hmm...ale rano som len tak zo zvedavosti kukala krčok a bol ako pera..pootvoreny a polotvrdy.... 😅 😅 ale z neho som bola furt šišina... 😒 nikdy som sa z neho nevedela vysomarit... 🤐

cherry1981
16. nov 2011

@annavi No mozno bolo neskor uhniezdenie a nemuselo ukazat. Kolkym babam ukazalo az ked im meskala ms par dni 🙂 Takze este nehadzat flintu do zita 🙂
No tie prsiska a brusiska 😀 😀 moze byt aj z ineho ako z PMS 😀 No kiez by sa nakoniec ukazali na testiku // palicky. Pockaj este par dni .

annavi
16. nov 2011

@cherry1981 no ved ano moja...ja pockam...ved co uz narobim nie?? 😉

cherry1981
16. nov 2011

@annavi Drzim silnoooo palce 🙂

annavi
16. nov 2011

@cherry1981 dakujem moja .... 😉 😉 😉 za podporu hlavne.. 😉 😉 😉 ja som sa asi aj upla na ten krčok ..a kedze som ho nemala tvrdy a uzavrety dnes tak tehu to asi nebude. 😖 ale to uz nebudem radsej kontrolovat..lebo ma picne a potom spustím tu lavínu sebapozorovania... 😀 😀 😀 😀

cherry1981
16. nov 2011

@annavi No ja sa v krcku nevyznam takze v tom poradit neviem, asi treba len pockat este par dni a clovek bude mudrejsi 🙂

matula028
17. nov 2011
katarina104
17. nov 2011

@matula028 no super, stúpaš, to sa mi páči 😀

ivuss01
17. nov 2011

@matula028
@katarina104 ahojte dievcata, vedeli by ste mi povedat, aka je teplota pri tehu? momentalne som 31DC, a len tieto posledne dni dom si merala teplotu, 29dc-36,8°C, 30dc-36,6°C, 31dc-36,7°C predtym som si merala, len sem-tam, ked som si spomenula 😖 dakujem za trpezlivost 🙂

annavi
17. nov 2011

@cherry1981 @katarina104 ahojte zienky tak ja dnes takto.. http://www.fertilityfriend.com/home/35dcec ....som zvedava...o tri dni by mala dojst mrcha...uvidime.. 😕

cherry1981
17. nov 2011

@annavi Ahoj moja, ja uz som pozerala tvoj graf som rychlo co? 😀 😀 Joj drzkas sa stale hore no som zvedava aj ja straaasne drzim palce 🙂 Dufam, ze mrcha nepride

annavi
17. nov 2011

@cherry1981 ahojky mojaaa..no si rychla... 😅 😅 😅 no mne je teraz tak supis..teda ani ziadne PMS ani nic podobne...hmm....tak uvidime...testit este nejdem..pockam na mrchu...ak nedojde a teplotka bude hore tak tesneeem.... 😝 😉 drzim sa zatial vsak??? 😀 😀 😀 som zvedava kedy padnem... 🙄 🙄 🙄

cherry1981
17. nov 2011

@annavi No ja som rano kukala ci si tam pridala teplotu, ale este nebola v grafe zaznacena tak som pozrela prechvilkou a uz bola 🙂 🙂 Som bola zvedava 🙂 🙂
No ja verim, ze nepadnes a teplota bude stale hore 🙂 🙂

annavi
17. nov 2011

@cherry1981 jeeej dakujem mojaaa.. 😵 😵 😵 😵 ja som uz zmierena aj s mrchou...teraz uz ano... 😉 od rana stale nieco porabame okolo chalupky s drahym az teraz som dosla k netu... 😉 😉 hmm..uvidime... 😉

cherry1981
17. nov 2011

@annavi Ziadne zmierovanie s mrchou skaredou ono urcite nepride a ak by nahodou tak buduci cyklus to urcite vyjde 🙂 🙂
Ja som predchvilkou vstala neviem co budem robit v noci 😀 😀

lienkahh
17. nov 2011

Ahojte žienky, som tu nová 🙂 a tiež by som už chcela bábo 🙂 akurát mi skončila ovu a snažili sme sa este len prvý krát, tak som zvedavá 🙂 hoci veľkú šancu tomu nedávam, ale v kútiku duše dúfam 🙂 Už od začiatku som mala vždy problémy s nepravidelnou menštruáciou, hoci posledné 3 mesiace ju mám pravidelnú, čo som až prekvapená. Dokonca pred rokom som bola operovaná na cystu...... Mohli by ste mi prosím povedať, ako vlastne funguje to meranie BT? dakujem 🙂 a všetkým Vám držím palce, aby sme už čoskoro boli krásne tehuľky 🙂

ktore
17. nov 2011
annavi
17. nov 2011

@cherry1981 jeeej...tak ty takto vyspinkaavas?? 😵 😵 😵 😵 ale tak pre miminko vsetko nie??veda ak vonku je tak nejako vselijako..juuj a ja zimu tak neznasam... 😠 😠 moja ja som aj s mrchou zmierena....nechcem sa zbytocnme namotat...a potom to bude o to tazsie.....takze uvidime..zatial som kludna...som zvedava dokedy... 😀 😀 😀

annavi
17. nov 2011

@ktore jeeeeeeeeej.... 😵 😵 😵

cherry1981
17. nov 2011

@annavi No ja som mtaka unavena stale poodebe ze mi daked& dobre padne si zdriemnut 😀 😀
Jaj toto pocasie ani ja nemam rada, mam rada zimu koly vianociam a tak ale nerada chodim von v takomto pocasi lebo ja sa potom neviem dohriat ked som uzimena.
No ono dakedy je lepsie ked je clovek s mrchou zmiereny a nakoniec pride ta radost ked nepride 9 mesiacov 🙂 🙂
Aj tak dlho drzis teplotu hore ja som mavala kratku LF, ty ju mavas asi dlhsiu ja som mavala 10 dni 🙂

ktore
17. nov 2011

@annavi neni to nic.keby mi to islo uz hore .som z toho smutna.ale zajtra nebude zase nic.vobec som necitila ziadne uhniezdovanie...prsia ma bolia uz od 5 dna ovu...to je vsetko....

annavi
17. nov 2011

@cherry1981 no ved to ..ja som levíča a milujem teplučko a slniečko....zimu ani ja nemusim..ale vianoce milujem.. 😵 😵 😵 😵
no ano...som si povedala ze ked ma mrcha dojst nech dojde...co uz..budeme riesit dalsí cyklus a verim ze sa nam babenko podari.... 😉 😉 😉 splodiř.. 😵 😵 😵 😵
ano ja mavam LF 14-15 dní...no nikdy som nemavala taku vysoku teplotku nad 37...hmmm...no ale si myslim ze to z clostilu a pregnylu moje telo takto reaguje....aj ten hlien som takyto nemavala pocas celeho cyklu..teda od ovu az doteraz..po ovu som bola vzdy sucha...nechapem ako to tie lieky takto sposobia... 😀 😀 😀 😀
som zvedava ako dopadnem..ale aspon mi opat prsia narastli.. 😀 😀 😀 😀 😀 mavam ich pred mrchou naliate ale toto su obor naliateee... 😀 😀 😀 😀 😀

ktore
17. nov 2011

@annavi ja by som uz testla.... 😀 keby som bola tolky den ako ty