Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

katarina104
23. nov 2011

@ktore to snáď nie, nemáte lepšie správy 😒

ktore
23. nov 2011

@katarina104 joooj keby som mala tak to tu roztocime...myslim ze uz zajtra bude ms.prsia ma dnes prestali boliet tak som myslela ze uz to dnes aj pride.uvidime.

katarina104
23. nov 2011

@ktore po vysadení 3 dni čakaj, trochu sa to dufíkom predĺžilo, ale nevadí, no je mi to veľmi ľúto 😒

zuzkag2
23. nov 2011

@katarina104 no to je mi jasne, ze musim len cakat. ☹

katarina104
23. nov 2011

@zuzkag2 😒 tak nabudúce moja 😉 ale ten grafík je pekný lepší sa to

ktore
23. nov 2011

@katarina104 ved ano minule mi prisla ms asi po 4 dnoch

katarina104
23. nov 2011

@ktore môže prísť aj skôr, no nech príde, a šup ďalej 😉

katarina104
23. nov 2011

@zuzkag2 ok, teraz mi povedz čo ďalej, ideš zase na ten clostil?, vitamíny papaš aké? dufík dáme po ovulke, bude folikulka?

ktore
23. nov 2011

@katarina104 tesila by som sa keby prisla v piatok.aby potom vysli plodne dni...juuuuj uz sa tesim.

zuzkag2
23. nov 2011

@katarina104 ano Kati, idem zas na ten clostil, 5-9dc 1tabl., do ovulky alchemilku, 2krat denne, mala by byt aj folikulka, po ms sa dohodnem s lekarom kedy pridem. a upozornim ho na ten dufik, ze ho dam az po ovulke!!!! myslim, ze tento mesiac mi ten dufik moc nepomohol. som zvedava co mi povie na to. vitaminy papam len kyselinu listovu, mam ju vymenit za femibion myslis?

matula028
23. nov 2011

@katarina104 ahoj taj ja som dnes nemerala som ubolena ☹ vybrali mi až 4znamienka cely chrbat polepeny a celu noc som zle spala a tab.proti bolesti beriem.... ☹ Zajtra zmeriam ked sa odbre vyspim lebo ked zle spim tak merat nema zmysel teplota by bola skreslena..... tak zajta.... 🙂 dufam že už bede lepšie

kacicqa
23. nov 2011

@zuzkag2 Ahoj, no dnesny stav je divny... teplota taq ako u teba stale hore, mrcha stale nikde, ani nevyzera, ze by mala prist, na testovanie uz nemam zaludok..taq si idem urobit radost ku kadernicke....

katarina104
23. nov 2011

@zuzkag2 no ok, namiesto toho si kúp befoli, sú to Bečka na všetko možné, ako hypofýza a pod. máš v tom aj kyselinu, a je dobré aj po ovu môžeš papať celý cyklus a dokúp si magnezium na vstrebávanie bečok 😉 zatiaľ všetko uvidíme ako hlien 🙂
http://www.mojalekaren.sk/befoli-30tbl/

katarina104
23. nov 2011

@matula028 juj až tak ťa doriadili? 😕 fuha, no tak nech to skoro prejde

katarina104
23. nov 2011

pa idem už

matula028
23. nov 2011

@katarina104 dakujem 🙂 zajtra už bude lepšie musi 🙂 🙂 🙂dnes sme povolali babku k malemu 😀 😀

zuzkag2
23. nov 2011

@katarina104 Oki Kati, tak dokupim. Dakujem. Inak k tomu hlienu, tento mesiac som ho neznacila, ale bol...avsak asi tak nejak 11-14dc, neviem presne, ale prestala som ho sledovat, ked mi doki povedal, ze nemam ziaden dominantny folikul...isto ale bol skor ako ukazuje graf BT . to je ako mozne?

zuzkag2
23. nov 2011

@kacicqa jaj, vyborne si to vymyslela 🙂 no veru, ani u mna ani naznak ms, TT biele, a hneva ma, ze sa mi predlzuje cyklus. Tebe ta druha ciarka uz uplne zmyzla?

kacicqa
23. nov 2011

@zuzkag2 Taq bol tam nejaky duch po limite..ale strasne slabucky... ani neda sa to porovnat s tym, ze bol v pondelok rano...Ved aj mna najviac stve, uz som mohla mat davno po ms. Cakam na 5DC kedy mam ist na dalsie vysetrenia, uz som bola dnes objednana, zrusila som to..a neviem ani na kedy mam posunut...shit.

ktore
23. nov 2011

caute baby.nasla som na nete stranku kde odpoveda gynekologicka.je to na VOYO kliknite na ordinaciu v ruzovej zahrade a je tam LEKAR RADI.....

zuzkag2
23. nov 2011

@kacicqa kolko ti uz meska? viac ako 5 dni? nezavolas dokimu? lebo ja asi hej, ked zajtra ms nepride, ja nebudem cakat vecnost.

ktore
23. nov 2011

tu je ta stranka pozrite si http://ordinacia.markiza.sk/poradna

kacicqa
23. nov 2011

@zuzkag2 Ms mavam vzdy 27-28. Teraz je to uz 33. Mam kus problem s lekarom. Moja gyn. s tym nechce mat nic spolocne, kedze ona mi tie lieky nenaordinovala... V podstate ju mam akurat na preventivky;o) No a dr., ku ktoremu xodim do antisterilnej poradne, ordinuje iba utorky. Vcera som ho nestihla. A teraz si nemozem dovolit zobrat pol dna alebo cely den volno, aby som ho nahanala na oddeleni v nemocke;o( Taq aspon ty volaj, nech si kludnejsia. Nieje nic horsie ako neistota...

zuzkag2
23. nov 2011

@kacicqa iha, a co to mas za gynekologicku, ked s tym nechce mat nic spolocne...kolko sa uz snazite? a kolko uz beries lieciky? kolky si DPO...fuuu, no cakat do utorka, keby ti nahodou neprisla ms...to je na nervy, tak budeme dufat, ze ked teda nie si tehulka ☹ nech ti aspon pride ms co najskor.

kacicqa
23. nov 2011

@zuzkag2 Taq dr. je jedna z dlhokanskeho zastupu gynekologov, ktori pri "baby probleme" hned posielaju cloveka do CARu. Snazime sa skoro dva roky. Vysse roka sa daval mangel dokpy, mam velmi zly spg a ked sme konecne dosiahli "normospermiu" taq sa pokaslali veci u mna. Najprv sa mi uplne rozhadzal HP, po clostile a dufiku sa to dalo do poriadku. No problem, je, ze foliky pekne rastu, len nepraskaju, konecne sme minuly cyklus dosli k vysledky, ze to asi bude inzulinova rezistencia... ale vysetrenia sa robia tesne po ms... a kym nepride mi neostava nic ine len cakat.
Tazko povedat ktory DPO som, kedze dominantny folik mal uz 12DC 29 mm a zmenil sa na cystu. Ta sa vsak v priebehu tyzdna vstrebala a nerobi problemy. No a ten 12DC tam boli este aj dve 20mm foliky, o tych nic neviem, ci praskli, ci sa vstrebali, proste 19DC uz ich na sone nebolo vidno. Takze ak by som brala lepsiu variantu, ze praskli a ovu bola 13DC tak by som bola dnes 20DPO.

cherry1981
23. nov 2011

@annavi Verim, ze to vyjde 🙂 juj s tou mrchou neviem poradit lebo ja som ju uz nedostala, tak neviem, ale snad to nebude trvat dlho 😒

ktore
24. nov 2011

ahojte.ja som uz teplotu nemerala.vcera vcer som uz mala take bolesti ze som si musela dat tabletku.dnes rano este vlozka cista,ale aj minule prisla ms az o 10 hod tak mozno caka a pride presne na minutku.vcera vecer ale uz bol aj vytok taky oranzovy tak som myslela ze ma to pocas noci zaplavy.rano som citila bolest brucha take pichnie v strede a take trhave bolesti.ale len chvilku.takze cakam.

katarina104
24. nov 2011

@ktore ahoj, takže dnes príde

katarina104
24. nov 2011

@kacicqa kúp si sarapis, ten má fytoestrogény,znížia ti testosterón a foliky budú praskať, zrejme máš pcos, a treba dať dokopy ten inzulín 😉

ktore
24. nov 2011

@katarina104 no asi pride.este neni.mala by urcite.uz ide len o minuty