Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

zuzkag2
6. dec 2011

@nativanativa Slavi, tesim sa, ze ste sa dali do kopy, skoro som vtedy odpadla, ked som to citala...
no podla grafu to vyzera neskutocne dobre...12dni sa drzis hore...oproti minulemu mesiacu uz o 3 dni dlhsie...aku mas priemernu LF? lebo podla mna by si mohla testovat, asi si tehulka 🙂

katarina104
6. dec 2011

@matula028 styk dnes určite a obdeň 😉
@ktore najprv musí byť hlien, a potom bude ovulka, môže to byť posunuté, krčok hore a mäkký by mal byť 😉

katarina104
6. dec 2011

@nativanativa waw to si merala v rovnakom čase?

katarina104
6. dec 2011

@zuzkag2 no teším sa a hlienik máš? no ja som bola v poradni som riziková, máme nízko placentu, ale môže sa to upraviť, ešte nemám výsledky z krvi 😉

matula028
6. dec 2011

@katarina104 ano krčok mam hore a je mäkký zda sa že je aj polootvoreny a hlien sa mi pomaličky meni na ťahavy bielkovy len je trošku zakaleny do biela ma to tak byt....... a pobolieva ma už od včera pravy vaječnik a dost?takže ťuťu muťi už môžme dnes až vo štvrtok....?

annavi
6. dec 2011

@katarina104 ahojky moja..tak ja dnes takto.. http://www.fertilityfriend.com/home/35dcec zda sa ze ovu sa blizi..vcera som mala ist na folikumetriu lenze som bola do noci na sluzobke takze mi to nevydalo...nervy moje.. 🙄 🙄 tak neviem..uvdiime..ale dnes citim vajka uz...akosi...hlienik mam taky kremovy..no neviem...co myslis??ozaj a ty ako???

nativanativa
6. dec 2011

@katarina104 ano vzdy o 5.45 rano , nechcelo sa mi verit , preto som zvedava co bude zajtra 😒 😒
@zuzkag2 no ved vies jak je to s mojimi cyklami , mam to rozhadzane , preto nechcem robit urychlene zavery , ale oproti minulemu cyklu je to dost velky posun

katarina104
6. dec 2011

@matula028 áno tak tak to má byť 😉

katarina104
6. dec 2011

@annavi no ok, ale hlienik sa musí meniť na číry, mala si už taký? ten hlien predchádza ovulke, my sa držíme 🙂

katarina104
6. dec 2011

@nativanativa ak nie si chorá, nevyspatá a pod. je to super, držíme palce 🙂 prsia ako?

nativanativa
6. dec 2011

@katarina104 no poviem ti , som nezamestnana , takze spim tych 7 hodin vkuse , necitim sa nejakna chorobu , prsia zacali pobolievat od nedele , krce ma chytaju tiez ako na kramy , ale pockam pekne do nedele , este sa to moze zmenit

katarina104
6. dec 2011

@nativanativa ok, ale je tam veľká nádej, krče som mala aj ja som nakoniec bola tehu 😉

matula028
6. dec 2011

@katarina104 😀 😀

annavi
6. dec 2011

@katarina104 nie moja nemala..vlastne ja takyto hlienik nemavam..-hmmm...takze neviem...kedy mame snazilkovat...dnes som v sluzbe...24ke........snazilkovat budeme asi zajtra...hmm.. 😖

nativanativa
6. dec 2011

@katarina104 a navyse , mam opat vip na ff , neviem ako , ale tesim sa z toho 😵 😵 😵 😵 😵 😵

katarina104
6. dec 2011

@annavi ten hlien je dôležitý, ak je teraz hustý biely môže sa začať zachvíľu meniť, teplota klesla, takže je tam šanca, že sa bude meniť,,,,styk teraz by nebol na otehu vhodný, ak je ten hlien taký, počkaj 😉 a všímaj si aj pocity mokro, klzko

yvi83
6. dec 2011

Ahojte...vcera som bola v CAR a doktor mi predpisal Duphaston , mam ho brat po ovu 2 tyzdne, ale co potom??? po 2 tyzdnoch mam prestat???nejak som sa na to neopytala....mate skusenosti???dakujem a prajem pekneho Mikulasa

zuzkag2
6. dec 2011

@katarina104 joj, drzkaj sa Katuska, ziaden rizikove nic!!! ... drzim palceky. moc, moc.
Hlienik este zatial uplne dokonaly nie je, aj teplotka sa drzi zatial dole, a ovu test ma len dusikov...ale je to obrovsky pokrok oproti minulemu mesiacu 🙂 uvidime, ako to bude 14dc, idem tam znova.

katarina104
6. dec 2011

@yvi83 áno potom ak nebudeš tehuľa tak vysadiť, skôr si potom urob test ak budeš tehu tak ber ďalej 😉

annavi
6. dec 2011

@katarina104 moja a dokedy mam cakat???ak ten hlien bude zajtra taky aky ma byt tak snazilkovat zajtra??ten hlien je vtedy taky čiry ked uz je ovu ??ci pred nou?? 😨

katarina104
6. dec 2011

@zuzkag2 🙂 teším sa

katarina104
6. dec 2011

@annavi pred ovulkou, počkaj si naň,,, 😉 tesne pred ovu také 24 hod. sa mení na hustý alebo mizne, ale ovu môže byť aj v tú noc, kedy je ten hlien naj

katarina104
6. dec 2011

tak pa idem variť 🙂

yvi83
6. dec 2011

@katarina104 dakujem krasne 😵

7bambulik9
6. dec 2011

Ahojte, baby ktoré beriete Duphaston menštruácia má prísť o 3 až 4 dni? Alebo podľa cyklu?

maximka33
6. dec 2011

@7bambulik9 AHOj, poprvé a podruhé mi přišla asi po týdnu, potřetí už 4. den.

7bambulik9
6. dec 2011

@maximka33 Ďakujem za info

ktore
6. dec 2011

@katarina104 no ano krcok je makky a je hore ale sucho.joj.vsak vydrzat. ☹

matula028
7. dec 2011

@katarina104 http://www.womenzone.cz/uzivatelka/matula0280/g... ja som dnes klesla..... 🙂 hlien napišem až poobede 😀

ivuss01
7. dec 2011

ahojte dievcata, neklesa mi ta BT akosi moc? dnes idem ku dokimu po duphaston,
http://www.womenzone.cz/uzivatelka/ivuss01/graf...