Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

katarina104
7. dec 2011

@ktore tento mesiac by sme to skúsili bez dufíka, čo ty nato?

ktore
7. dec 2011

@katarina104 nic viac mi nechcyba len ten hlien a tie dni keby bol manzel doma vzdymozme sjusat len dva tri dni pred.ale uz si idem lahnut vypnem na chvilu lebo bysom plakala.takze co si mam este objednat ???objednam

ktore
7. dec 2011

@katarina104 aj ja som myslela bez dufika ved sa stava ze ovu oride aj neskvor z dureheho veajecnika.dufik si necham az po sto percentnom ovu

ktore
7. dec 2011

@katarina104 ta si ako otehotnela potom si uz mala hlien?aj sexik bol na cas?

katarina104
7. dec 2011

@ktore styk sme mali 2 dni pred ovu,ale ten hlien nebol naj, dokonca bol zakalený 😉 netráp sa možno sa podarilo 🙂 skús tie omega 3,6 mastné kyseliny 🙂

ktore
7. dec 2011

@katarina104 omega tri mastne kyseliny ?najdem to na nete nete a objednam .neni to uz terazneskoro kym to pride tak budu aj dva dni ak nie tri a do meste nejdem.

ktore
7. dec 2011

@katarina104 alebo vies mi dat link,

ktore
7. dec 2011

je mi do placu ale to kvoli tomu sledovaniu.este ani ovu bolesti som nemala

katarina104
7. dec 2011

@ktore skús niečo pohľadať 😉 začneš brať od nového cyklu

ktore
7. dec 2011

@katarina104 ok dakujem

katarina104
7. dec 2011

@ktore tak pekný deň, pa 🙂

ktore
7. dec 2011

@katarina104 ahojko dakujem za radi kam ides teraz ?

ivuss01
7. dec 2011

@katarina104 ale k dokimu pojdem aj tak, lebo ma stale picha vo vajecnikoch, v lavom viac ako v pravom, a trva to uz dlho, cca 2 tyzdne...

katarina104
7. dec 2011

@ivuss01 veď len choď nech to pozrie, potom daj vedieť pa 🙂

katarina104
7. dec 2011

@ktore variť moja 🙂

ktore
7. dec 2011

JA MAM NAVARENE CHVALABOHU A MAM VEGET IDEM LAHNUT

ivuss01
7. dec 2011

@ktore
@katarina104 dam vediet, ani je varit nemusim.....

ktore
7. dec 2011

@katarina104 ahojko,mam taku skorodobru spravu.manzel ide na slovensko.mozno pride este dnes v noci alebo zajtra skoro rano ked este spat budeme.skusala som zase pozriet krcok a je viec hlienovaty.to som sa utierala a trochu sa mi smyklo na papieri tak som pozrela.mozno sa to teraz az rozbieha ale este necitim ovu pichanie ale zas nemusim to citit kazdy mesiac.

katarina104
7. dec 2011

@ktore zistíme na zajtrajšej teplote,,, 🙂

ktore
8. dec 2011

@katarina104 ahojko katka.teplotka je takato ale hlien nie.rano som mala teplomer v druej izbe tak som musela ist pren. http://www.fertilityfriend.com/home/38e87f

matula028
8. dec 2011

@katarina104 http://www.womenzone.cz/uzivatelka/matula0280/g... ahoj Kati tak ja som z hoho môjho grafu a hlienu zmetema.... ☹ Včera bol hlien večer bielkovy a ťahavy a dnes rano biely a husty 🙂 takže neviem či ovu bola a ťuťu muťu sme mali zatial len 1x ato 6.12 a dalši sme sa chystali dnes ale až večer mm je v praci tak neviem či sme to stihli a či to bude stači......... ☹

katarina104
8. dec 2011

@ktore ahoj, no zrejme si po ovulke, tak len dúfať,že sa podarilo 😉
@matula028 veď uvidíš či sa bude meniť ešte, ak nie môže byť ovu dnes alebo zajtra, ak sa hlien saze bude meniť tak si počkáme 😉 styk kedy sa dá a obdeň

katarina104
8. dec 2011

@matula028 ovu test ako?

nathali
8. dec 2011

ahoj baby mam doma 3 cele krabicky duphastonu a ta stvrta tam chybaju len 4 tabletky ma niekto zaujem?? spotreba je do 2015 a ja ich uz nevyuzijem a vam mozu pomoct 😉

katarina104
8. dec 2011

@nativanativa no super, čakáme na testík moja, držíme palce, 🙂

nativanativa
8. dec 2011

@ktore no co je s tebou , uz tecies hm ??? 😝 😝

ivuss01
8. dec 2011

@katarina104 ahoj, tak vcera som bola u dokiho, mam na vajecnikoch vela folikulov, mam prist v pondelok, ci prebehne ovulka, a povedal, ze ak nie, tak mi predpise hak na 2 mesiace, aby tie folikuly popukali, hned som mu povedala, ze hak odmietam lebo do februara musim byt tehu.....tak pojdem pravdepodobne na hak, zas som bola nervozna z toho, hak som brala 3 roky 😠
dnesny graf: http://www.womenzone.cz/uzivatelka/ivuss01/graf...

matula028
8. dec 2011

@katarina104 ahoj takže ovul. test negativny....tak ja tento mesiac neviem som z toho úpne popletena........ 😒 no nič budem čakať dalej že čo z toho bude a jak sa teplotkas vyvinie.....no ale takyto graf som ešte nemala 😠 hlien napišem ešte poobede ako sa mení.. pa

katarina104
8. dec 2011

@ivuss01 ahoj, na hak určite nechoď moja,,,len papaj tie bečka to befoli, ak nezmiznú tak ti pomôže laparka, ale hak určite nie,,,počkáme či bude ovulka 😉 nemusí byť do týždňa

katarina104
8. dec 2011

@matula028 no najprv musí byť ten hlien, a ten bude neboj 😉