Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

ktore
9. dec 2011

@katarina104 aj mna ten hlien hneva,ale snad sa zadarilo.cez vykend sme pracovali ale ovu bola len v utorok.a ked hlien nie tak neverim ze prezili.to by boli bojovnici.ale sa tesim ze aspon ovu bola aj ked som tak vyrazne necitila.teraz ten dufik necham tak.a pockam ok?

katarina104
9. dec 2011

@ktore ok, som zvedavá ako to bude bez neho 😉 mali by bojovníci prežiť 😉

annavi
9. dec 2011

@katarina104 ahojky moja..tak ja uz po ovulke... http://www.fertilityfriend.com/home/35dcec ...no uvidime co z toho bude..ale akosi sme rozlietany z drahym pracovne..tak neviem ci sme sa trafili...podla mna bola ovulka vcera ....no uvidime..a ty ako tehulka???

katarina104
9. dec 2011

@annavi ahoj, no zdá sa že ste sa trafili, tak nech sa podarí,,,, 🙂
no my tehuľkujeme ostošesť, ináč nič nové 🙂

matula028
9. dec 2011

@katarina104 tak ja hlien ako včera naťahujuci sa bielkovy sem tam vtom bielom priesvitnom take biele..... 😖 ovulka asi fak bude toho 15-16steho no nič počkam si....

katarina104
9. dec 2011

@matula028 ok, styk obdeň, ak sa dá,,,je to dobrý hlien, ovu sa blíži 😉

katarina104
9. dec 2011

tak pekný večer papa

merryn
9. dec 2011

ahojte dievčata chcela by som sa spytat...idem brat dufaston a čitala som ze by sa mal brat až po ovulacii...lebo inak moze ovu potlačiť...ja mam 16den a este nemam potvrdenu ovu...mam brat až ked bude potvrdena? a do kedy mam brat? cele balenie ale to potom by mi prišla mrcha dajmetomu 30den... či mam brat tbl len do tej doby aby mi mrcha vyšla na 28den...mam teraz z toho misung lebo som brala uz dufaston ale od 14dna či som mala alebo nemala ovu neviem ale tak som to brala kedze mi to doky povedal a brala som 10dni takze mi to na 28den vyšlo...ale ked začnem brat na 17 alebo 18den? dufam ze ma niekto chape🙂 tak kedy mam brat a prestat brat?

nativanativa
9. dec 2011

@merryn zacni brat az po ovulke a 10 dni .... ,normalne to cele balenie vyber , potom dojdu kramy 😉

adulikh
9. dec 2011

@merryn ja ho beriem 2 mesiac 1 tabletku 14-25 deň, nemám žiadne vedľajšie účinky ani žiaden negat. vplyv na môj cyklus /26 -28 dňový/....

matula028
10. dec 2011

@katarina104 http://www.womenzone.cz/uzivatelka/matula0280/g... dobre ranko tak ja som stupla a hlien mam kremovy......tak že ratam že ovu bola alebo bude dnes ak nie tak si zasa počkam..... 🙂

yvi83
10. dec 2011

Ahojte...mne doktor odporucil a vyratal ze sme sa mali snazit vcera...aj sme sa snazili, ale rano som mala teplotku este nizku a od dnes som mala zacat brat duphaston....dufam ze to bude v poriadku, no radsej to dnes este poistime..co poviete???? 😒 😒

yvi83
10. dec 2011

@matula028 ahoj...no podla mna uz ovu bola vcera ale kedze vajicko putuje a zije od 12 do 24 hodin, treba este dnes posnazilkovat 😵 ...vela vela stastie

merryn
10. dec 2011

@nativanativa dakujem veľmi pekne za radu..presne to som chcela vedieť že či cele balenie mam vybrať..ok...dakujem!

ktore
10. dec 2011

ahojko posielam grafik,este sa drzi
@katarina104 som rada ze sa drzi aj bez duphastonu teplota http://www.fertilityfriend.com/home/38e87f

katarina104
10. dec 2011

@matula028 ahoj, no ok, takže počkáme či bola, hlien sa zmenil takže mohla byť 😉

katarina104
10. dec 2011

@ktore juj no super teplota, a vraj málo progesterónu, kukaj 😉 🙂

mg25
10. dec 2011

@zuzkag2 dakujem 🙂 trosku neskor, polezala som si v nemocnici 4 dni,lebo som spinila a zistila mi myom, takze rizikove tehu,trosku stresujem :( ale tfuj tfuj tfuj 🙂 a tvoje vajko ako? 😵
@nativanativa dakujeeeem 🙂
@sussi29 dakujem pekne 🙂 a nie nebrala som nic,len duphaston.

ktore
10. dec 2011

@katarina104 aj ja sa cudujem ze ako ta teplota je hore.uvidime dalej zatialsom rada ze je hore aj bez liekov.

matula028
11. dec 2011

@katarina104 http://www.womenzone.cz/uzivatelka/matula0280/g... ahoj tak ja dnes takto 😖 ešte si počkam na ovulku .Hliem včdy rano je taky husty a potom poznejšie je taky ťahavy akoby vaječny bielok trochu zafarbeny do biela tak ja neviem...... ☹ Ovul by so mohla ešte troška opozdit lebo mm včera zalahol s teplotou a hnačkou takže zatial zo šnaženia asi nič nebude ☹ ☹ ☹

matula028
11. dec 2011

@katarina104 a dnes mam už aj silno poz.ovul.test takže ovul.len príde..... 😒

nativanativa
11. dec 2011

@katarina104
@ktore no baby .... uvidime , davam tomu este dva dni a potom neviem , ms by mala dosjt asi v utorok podla vypoctov grafu , aj baby mi to potvrdili http://www.fertilityfriend.com/home/37feac

katarina104
11. dec 2011

@matula028 môže byť dnes alebo každú chvíľu...

katarina104
11. dec 2011

@nativanativa LF máš 17 dní, čo je u teba veľmi dlho, už by som robila test... 😉 a to čím skôr, aby sa mohol dať ešte duphaston pre istotu..

lin123
11. dec 2011

@katarina104 ahoj, chcem sa opytat, dnes som si nasla hlienik ako vajickove bielko. Treba styk uz dnes alebo este pockat? Dakujem za odpoved.

poisonblu
11. dec 2011

@lin123 my sa pocas plodnych dni (bielkovy hlien) milujeme pre istotu kazdy den...🙂

majkushka
11. dec 2011

@katarina104 ahojky chcem sa poradit dostanem menzes aj ked nevysadim duphaston ? kazal mi ho dr. brat od 15 DC že až kym my mrcha nedojde , a tak sa teda pytam či ju dostanem aj ked ho nevisadim ??

wewinka2
11. dec 2011

Ahojte chcem sa opýtať, mám začať brať duphaston 14DC,ale mám nepravidelnú menštruáciu, mávam tak 31-35 DC.... Keď začnem brať Duphaston skôr než prebehne ovulka nezastaví mi ju?

nativanativa
11. dec 2011

@katarina104 práveže som si robila v piatok večer a nič,takže neviem,kde je problém,možno bolo ešte skoro na test ja neviem,uvidím čo bude zajtra a pozajtra s teplotou...

nativanativa
11. dec 2011

@katarina104 nemohlo sa stať,že ovu bola predsa len o dva dni neskôr ?