Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

majkushka
21. dec 2011

@katarina104 a potom sa dokedy papa utrogestan ? ako dlho

katarina104
21. dec 2011

@majkushka tiež ako dufík 2x1 na 10 dní

katarina104
21. dec 2011

@adamkohlusko aj budeš tehu tak pokračovať 😉

majkushka
21. dec 2011

@katarina104 a ak by bolo tehu sa udrži ak vysadim ?

katarina104
21. dec 2011

@majkushka môžeš pri tom začať špiniť, ťažko povedať je to dosť silný liek radšej by som ho brala ďalej..ak sa vysadzuje tak postupne, veľmi záleží od sliznice aká bude 😉

majkushka
21. dec 2011

@katarina104 kati a ako to mam spravit teraz mi nasadil clostyl , na 14 DC mi kazal prist na sono , ale utrogestan mi kazal nasadit 12 den , ja mavam ovulku teda posledne dva cykly som mala 14-15 den , počkam na ovulku a sono a až potom ho nasadit ?

katarina104
21. dec 2011

@majkushka no presne tak by som to urobila, ber aj befoli, ak by náhodu bolo viac estrogénu alebo prolaktínu 😉

adamkohlusko
21. dec 2011

tak nic,,,mrcha prave dorazila 😠 no co uz.dakujem za odpoved.

majkushka
21. dec 2011

@katarina104 tie som hned zacala , ako si mi npisala takže už ich mam tyžden , a aj mm som kupila ako si mi kazala dakujem za radu tu ovulku preberem s tebou aby som vedela kedy nasadit utrogestan dakujem velmi pekne a ako sa držite vy ?

katarina104
21. dec 2011

@majkushka ok, no dobre, kopkáme si riadny šinter to je 🙂

katarina104
21. dec 2011

tak pa pekný deň 🙂

majkushka
21. dec 2011

@katarina104 kati na co je dobre Befoli?

annavi
21. dec 2011

@katarina104 jeej dakujem moja...no mam PMS dnes akesi...hlien mam stale....dala som si magnezium s B 6 šumivé..tak hadam zaberie..neviem moja...asi mrcha dojde..zena cíti ak je tehu..hmm...na štedry vecer mi ma mrchana dojst..uvidime...

zuzkag2
22. dec 2011

@katarina104 ahoj Kati...tak test je negativny...teplota sla trosku dole, tak ocakavam ms 😢 http://www.fertilityfriend.com/home/390cd0

annavi
22. dec 2011

@katarina104 ahojky moja.. tak ja dnes takto..m http://www.fertilityfriend.com/home/35dcec
nic z toho...hmm..čo uz ..ideme dalej.. 🙄 🙄

katarina104
22. dec 2011

@majkushka ahoj, no obsahuje B a tá je dobrá, pôsobí ako progesterón, a musí byť doplnená inými bečkami, je tam aj kyselina listová a pre ľahšie vstrebávanie, som dopor. magnezium ale nie veľa, lebo znižuje tlak
VITAMÍN B6- proti anémii, ničený HAK,na syntézu dopamínu,vplyv na pms.,vplyv na progesterón,vplyv na prolaktín,proti endometrióze,galaktorei,zvyšuje návaly horúčosti,proti rnným nevoľnostiam, proti edému,toxémii,a eklampsii počas tehu,na syntézu prostaglantínu E1,na prostatu,a semenníky,proti kvasinkám a ich nadmernému rastu. Denná dávka 25-100mg

katarina104
22. dec 2011

@zuzkag2 ahoj, no ak je negat. asi príde, škoda verila som 😒

katarina104
22. dec 2011

@annavi ajaj nevyzerá to dobre,,, 😒

majkushka
22. dec 2011

@katarina104 no endometriozu som mala , pred 8 rokmi ale teraz sa nepotvrdila , iba zrasty a tie mi odstranily tak neviem prečo sa nedari , a všetko ostatne ok , no nič uvidime po clostyle ako to dopadne , aa može sa befoli aj v tehotenstve ?

katarina104
22. dec 2011

@majkushka malo by sa to podariť, ak si ok, a spermijky tiež,,,potom ho treba vysadiť a kúpiť si nejaké tehu vit. 😉

majkushka
22. dec 2011

@katarina104 ok dakujem velmi pekne za radu pekny dnik , a ešte nahodou netušiš či by mi po clostile mohla aj skor ovulka prist ? kedže ho mam od 5 dna na 5 dni to je cca na 11 DC ? ci skušat stale teraz obden ? dnes mam 3 tabletku

katarina104
22. dec 2011

@majkushka môže prísť aj skôr, no sleduj si hlien, ak sa objaví a bude sa meniť na číry a ťahavý alebo budeš mať pocit klzka mokra, tak styk obdeň, dovtedy nemusíte 😉

katarina104
22. dec 2011

tak pa 🙂

milacik3
22. dec 2011

baby ked beriem dufaston mozem brat aj klapky Gynex ? neublizi to nejako?

matula028
22. dec 2011

@katarina104 ahoj Kati dnes som nemerala drobčeka mam choreho a celu noc som nespala ☹ Uvidime aka bude dnešna noc a toho 24.12 by som testla vtedy budem 12DP to by už malo niečo ukazať.Pa

ktore
22. dec 2011

ahojte dievcata ja uz koncim z ms.na silvestra skusame.som zvedava lebo prvy krat nam vyjde sex na ovu....uz sa tesim.

zuzkag2
23. dec 2011

@katarina104 ahojky Kati, ja stale s teplotou neklesam ... tak som zvedava, kedy ta ms dorazi. Uz od vcera ma bolia prsia. Kati, nemas nahodou skusenosti s utrogestanom? vraj nema take vedlajsie ucinky ako dufik. je to nieco take ako dufik, ci?
http://www.fertilityfriend.com/home/390cd0

matula028
23. dec 2011

@katarina104 Ahoj Kati tak ja klesam tak zas nič:http://www.womenzone.cz/uzivatelka/matula0280/grafy.as... zajtra uvidin ci testnem ak teplota zak klesne tak je to jasne že prise mrcha...... ☹ Idem piect tak zajtra dam vedieť pa

safea7
23. dec 2011

Přeji hezký předvánoční den,mám na Vás prosbu,brala jste některá Dubhaston na podporu udržení těhu a pomohlo Vám to???V květnu jsem prodělala zamlklé těhu a teď jsem 6tt a od 4tt beru Dubhaston a hrozně bych mu chtěla věřit,protože to vážně potřebuju,nedokážu si představit,že bych to měla prožít znovu ☹