Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

majkushka
30. dec 2011

@fifitko25 v lete dame kavičku , zvyknem chodit tak na týžden na prazdniny s detmi 🙂

fifitko25
30. dec 2011

@majkushka veľmi rada 😉

majkushka
31. dec 2011

@katarina104
http://www.womenzone.cz/uzivatelka/lauramaria1/...
ja dnes takto čakam na teba aby som sa poradila , prosim ako tie vitaminky a utroš , pekneho Silvestra a štastný Nový rok

katarina104
31. dec 2011

@majkushka utros tam je 2x1 tabletku, a tie ostatné 1 denne zajtra nasaď utros,,,tak aj tebe a požehnaný nový rok 🙂

majkushka
31. dec 2011

@katarina104 oki dakujem za radu veeeeeeeeeeeelmi pekne budem na teba mysliet , befoli do kedy ? 🙂

jerryjanka
31. dec 2011

ahojte
najskôr chcem zaželať príjemný Silvester a hlavne vela pekných zážitkov v novom roku, a hlavne splnené želanie

@fifitko25 už aj ty si tu? dlho sa snažíte? my sme sa o malu snažili 3 roky, o druhe sa snažime 10 mesiacov zatial

Tretia vec a to je veľká prosba, nemáte niekto náhodou zvyšný duphaston? aspon pár tbl moj doki nerobí až do 9teho

fifitko25
31. dec 2011

@jerryjanka ahoj, zatiaľ 10 mesiacov, výsledok žiadny ☹

jerryjanka
31. dec 2011

@fifitko25 tak to poznám. my sme skončili nakoniec v heliku. Držím palčeky. To sa snažíme teraz rovnako dlho cca. Tak nech sa zadarí novoročne splodené dieťatko
my sme si prešli tiež všeličím, zle vysledky, operacia moja, clostil, inseminacie...

majkushka
31. dec 2011

@jerryjanka ja mam možem v pondelok poslat lebo ja mam už utrogestan 🙂

ktore
31. dec 2011

Silvestrovský prípitok nech Ti je na úžitok, nech sa smútky, trápenia na radosti premenia. Nech Ta bolesť nezraní, to je mojim želaním. Šťastný nový rok… prajem vsetkym babam....ja cakam na ovu dnes alebo zajtra....

ktore
31. dec 2011

@matula028 ahojko tak dorazila ta ms?ja cakam teraz ovu.dnes ci zajtra.

berenik
31. dec 2011

@katarina104 tak jsem nakonec Drnek vysadila a nechala jsem si jen Duphaston a bolest prsou se dost zmirnila. Ja jsem nekde na netu cetla, ze Drnek muze zvysovat ucinky hormonu a u me tedy asi zvysil nezadouci. Ja jinak pred MS bolesti prsou vubec nemam. I kdyz po potratu je vse jinak, takze co nebylo muze byt...
dekuji za tve rady a preji vse nejlepsi do noveho roku.

katarina104
31. dec 2011

všetkým snažilkám požehnaný nový rok "2012" 🙂

katarina104
31. dec 2011

@majkushka kým nezistíš že si tehuľka tak ho papaj 😉

sasena033
31. dec 2011

@katarina104 ahoj Katka ako sa dari??? dufam,z este z mimcom v poriadku.....v kolkom tt si?? krasneho silvestra a Stastny Novy Rok ..nech ste zdravfe a v p 🙂 oriadku

katarina104
31. dec 2011

@sasena033 ahoj, som rada,že sa držíte občas sledujem 😉 my sme 20 týždeň, už budeme možno vedieť aj pohlavie,,zatiaľ dobre moja, ďakujem aj tebe a požehnaný nový rok 😉 držte sa 🙂

matula028
31. dec 2011

@ktore ahoj tak preca dorazila 25.12no nič.Vela štastia dnes vela vela tutu muťu aby v januari boli //čiaročky držim palčeky.... .-)))) ja ešte špinim snažit žačnem v novom roku2012...... pa

ktore
2. jan 2012

@katarina104 ahojko tak ja este ovu nemam.bohuzial http://www.fertilityfriend.com/home/38e87f

matula028
2. jan 2012

@katarina104 ahoj tak vsetko dobre do toho noveho roku 🙂 mne to v starom roku nevyšlo tak dufam že tento bude štastnejši a najdem si tiež // 🙂 vytužene čiaročky.Dnes som 8DC a takto:http://www.womenzone.cz/uzivatelka/matula0280/grafy.as... zatial čakam na ovulku.....hlien až poobede napišem.

majkushka
2. jan 2012

@fifitko25 ako nejako si sa nam stratila s tadeto ? pocity ake ? 🙂

fifitko25
2. jan 2012

@majkushka ahoj, nestíham ☹ v práci máme perno... a dufík už nebudem užívať, dostala som utros.... 🙂

majkushka
2. jan 2012

@fifitko25 aj ja mam utroš , ale po pregnyle ako ti je , mna hrozne bradavky bolia , aj mne byvalo zle s duphiku tak mi dal tento cyklus utroš tak uvidime , silne verim že to vyšlo , a vytok alebo hlien nemaš ? 🙂 pekny dnik

fifitko25
2. jan 2012

@majkushka po pregnyle nič, celý víkend cítim oba vaječníky, podľa ovu testov ovulujem 😀 mám na nich super koľajnice..... utros nasadím až na 17 DC, dnes som 15 DC. Mám taký priesvitný výtok, tuším je to z hlieniku, ktorého mám dosť 😀
aj tebe pekný dník 😉

kessica
2. jan 2012

Mate niekto skusenost s uzivanim Duphastonu ze ste ho brali prvy krat a hned ste otehotneli ? 🙂

majkushka
2. jan 2012

@fifitko25 držim palčeky

fifitko25
2. jan 2012

@majkushka aj ja tebe moja 😉 😉 😵

majkushka
2. jan 2012

@fifitko25 mna neskutočne prsia bolia ale že riadne bradavky dnes som aj skusila testnut či mam ešte HCG v krvi a nič ani dušik 🙂

fifitko25
2. jan 2012

@majkushka a ktorý si DC?

majkushka
2. jan 2012

@fifitko25 dnes 19 DC

fifitko25
2. jan 2012

@majkushka joooooooj, ale to je zavčasu sledovať HCG... mne doki povedal, že najskôr na 26 DC 🙂