Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

majkushka
12. jan 2012

@ktore ano odstranily , mi zrasty a inak bolo všetko v poriadku tak budem dufat a verit 🙂

fifitko25
12. jan 2012

@majkushka nic stále???

ktore
12. jan 2012

@majkushka ja som mala aj mam priasteny vajecnik o vajickovod.to mi nemohli zoperovat lebo by sa to viac poskodilo.ale nebranilo to oplodneniu.ten pravy bol ok a ten lavy mal tiez sancu len mensiu.a kedy mate skusat nehovoril doktor?uz v decembri ste aj mohli nie?

majkushka
12. jan 2012

@ktore ano ja som potom po laparke hned menzes dostala asi o dva týždne , a v decembri sme skušali ale mam taky pocit lebo mi dal duphik a kazal od 12 DC a ovulku som mala 15 DC čo viem lebo som bola na folikoch si myslim že mi ju blokol lebo ma ten vaječnik omynal bolel až do MS a po MS ako keby utal mi nič nebolo , takže si myslim že toto bol moj prvy mesiac čo sme skušali

majkushka
12. jan 2012

@ktore inak ty si mala mrchu 19 teho a ovulku na 13 DC ako Katka napisla , ja 15 teho a ovulku na 15 DC ale mam utrogestan a tehu test negativny uvidim čo mi zajtra dr povie

ktore
12. jan 2012

@majkushka vies ja som tiez nevedela ze dufik blokuje.ak by katka nebola tak neviem.tak od vtedy meriam teplotu aby som zistila kedy je ovu.takze uz som nebrala potom dufik presne ako mi kazali.aj teraz som ho nasadila az neskvor

majkushka
12. jan 2012

@fifitko25 nič zajtra idem k dr a ty ako ? negativny ja mam test

majkushka
12. jan 2012

@ktore ja som ta tu čitala už dost dlho som si myslela že sa dlhšie snažilkujete 🙂 aspon viem že aj mne to pojde rychlo 🙂 🙂

fifitko25
12. jan 2012

@majkushka joooj to Čo ☹ ja idem pokusat šťastie zajtra 😅 😅

majkushka
12. jan 2012

@fifitko25 ja neviem čo sa stalo asi bol test zly ja neviem uvidim čo doky povie 🙂 , nevadi

ktore
12. jan 2012

@majkushka no snazilkujem presne 13 mesiacov,po desiatich mesiacoch som isla na laparku

ktore
12. jan 2012

@majkushka co mas s testom?

majkushka
12. jan 2012

@ktore a nevieš ?

majkushka
12. jan 2012

@ktore my snažime 8 po 6 tich ma poslal ja som mala pred malou Endometriozu ale už nemam

fifitko25
12. jan 2012

@majkushka kým neprišla mrcha nic nie je stratené 😉

majkushka
12. jan 2012

@fifitko25 len ja mam utroš a že vraj pri nom mrcha nedojde alebo dojde ? ja už neviem

majkushka
12. jan 2012

@ktore no som testla v utorok a višiel pozitivny a odvtedy ani jeden všetky negativne tak asi bol zly 😠 😠 😠

fifitko25
12. jan 2012

@majkushka aj ja mám utros a Doki mi nespominal, že by mal byt problém.... 😒

majkushka
12. jan 2012

@fifitko25 ale mne ho zakazal vysadit , tebe ho kazal ako dlho jest ? a kedy ma byyt mrcha a grafik maš ?

fifitko25
12. jan 2012

@majkushka ja ho mám brat od 17 do 26 DC, zajtra som 26DC a 14 dni po pregnyle, tak budem testovat. V grafe mám teploty 37 a 37,1 na striedacku každé dva dni....

majkushka
12. jan 2012

@fifitko25 super držia sa , ja dnes som klesla na 36,9 držim pršteky aby te do číny leteli traja 🙂

ktore
12. jan 2012

@majkushka jaj uz viem.pametam si.pisali sme si.no a toho som sa bala aj ja .ze mam pozitivny a na druhy den bude negativny.

ktore
12. jan 2012

@majkushka neviem co mohlo sposobit .vobec to neviem ale to sa nestava,stava sa to ked ide o ten vcasny potrat ked sa embryo vyplavi menstruacnou krvou.ale aj tak zo dna na den nemoze zmiznut ciarka.hcg ide postupne von z tela

ktore
12. jan 2012

@majkushka prepac ze ma to nenapadlo.vedela som ze som o tom pisala ale nevedela som s kym.je tu toho dost tak si nepametam,a pisem si este aj na dvoch inych strankach.

majkushka
12. jan 2012

@ktore musel byt zly test 🙂

majkushka
12. jan 2012

@ktore nie jasne to je ok ja sa nehnevam ale mali by sme rovnako termin 🙂

pucka27
12. jan 2012

Ahojte,
laparoskopia sa robí v celkovej anestéze?

tortelinka
12. jan 2012

@pucka27 ano, v celkovej

majkushka
12. jan 2012

@ktore aku značku testu maš ?

ktore
12. jan 2012

@majkushka mamatest mam ale zajtra uz baby test