Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

alokinka
12. jan 2012

holky nevite jak je to na plzensku s materskou-opet cekam a nic

adamimi
12. jan 2012

@katarina104 teplotu nemeriam, ešte som to nerobila, u mňa by to bolo trošku zložitejšie, chodievam do práce, niekedy veľmi skoro, niekedy neskôr, a ani neviem, koľko je optimálna teplota ani ako sa má meniť. Spermijky budu asi dobré, keď už máme jedneho drobčeka, budúci týždeň skúsim dáke testíky na ovul., deň na to popracujeme, a skúsim si dať dufík 3 dni nato - myslíš, že by to bolo možné?
Dik ADA

ktore
13. jan 2012

boze baby co sa stalo ja mam bieli test je iny druh ale je to asi 10 je tam napisane toto:....spolahlivy testna stanovenie hcg v moci 25ml/u a vsere 10ml/u

katarina104
13. jan 2012

@adamimi bolo skús 😉

katarina104
13. jan 2012

@ktore juj čiaročka by mala silnieť...nemáš ten istý ako prvý krát?

ktore
13. jan 2012

@katarina104 katka som z toho K.O.bola som v lekarni a kupila som tri desiatkove ale mama test uz nemali.bojim sa ist aj urobit.mam odlozeny moč z rana tak idem na to ...........................ozvem sa o 5 minut

ktore
13. jan 2012

@katarina104 katka nemam mamatest kupila som iny nejaky barbara test anic vraj je desiatkovy.je na nom len velmi slaby duch ked sa dobre pozriem

katarina104
13. jan 2012

@ktore juj to nebude dobré, šla by som k doky na hcg 😒

matula028
13. jan 2012
katarina104
13. jan 2012

@matula028 🙂 😉

lu17
13. jan 2012

@ktore ahoj tento testik mas silnejsi, nie je taky citlivy,ale neboj sa pokial astie budes mat ciarocku-

ktore
13. jan 2012

t vam dam tie ine druhy testov co som dnes robila.do zajtra zozenem mama test a rano ho urobim

ktore
13. jan 2012
ktore
13. jan 2012

@katarina104 aj na tom 25 tkovom je duch ale ten ten sa neda odfotit.

nativanativa
13. jan 2012

@ktore ja tam vidim caaaarky , takze uz len cakat ze bude silniet .... drzim labkeeeen 🙂 🙂

nativanativa
13. jan 2012

@ktore ja ked som si robila pred dvomi mesiacmi mamatest , tak som tam nemala ani len taku ciarku ako ty .... a pritom sa vsetko zdalo byt na tehu a nebolo ...... test bol biely jak padly sneh 😖 ☹

ktore
13. jan 2012

@nativanativa dufam este zozeniem mamatesty a uvidim do pondelka.

ktore
13. jan 2012

@katarina104 tu je ten asi 25 tkovy test od rana

nativanativa
13. jan 2012

@ktore podla mna to je jasne ..... , mne ked som bola v tom , mi dva testy neukazali a potvrdila mi to az lekarka z krvi , ale to bolo fuuuuuu pekne daavno , pomaly 10 rokov dozadu .....

sunny15
13. jan 2012

@ktore moja neries testy...mamatesty su najcitlivejsie 😉 😉
mam skusenost ze ked som si na 10dpo spravila mamatest pekne //
o 1den nato rapiclear 10 slabucky duch a o dalsie 2dni rapiclear 10 som mala slabeho ducha ako na prvom...tiez pravda ze som si ho robila vecer a moc bol pravdepodobne malo koncentrovany ... a o 3dni nato som zohnala mamatest a boli tam naaadhernee // a aj na baby mono 20citlivost uz boli //
takze sa nestresuj...

ktore
13. jan 2012

@katarina104 moč som si odlozila este ho mam keby som zohnala tak este urobim .ja verim ze to je tymi testami citim ze je to teho a bude to ok a uz nekupim iny test okrem mamatestu nikdy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sunny15
13. jan 2012

@ktore moja mas pravdu ja inym testom ako mamatestom velmi neverim...
v lete som si kupila pepino test a mala som na viecerych // ked som kupila o 2dni nato mamatest a woman secret tak test cisty ako sneh 😀 😀

mattuliatko30
13. jan 2012

@ktore moja veď aj na tom 25kovom máš krásneho ducha...neboj..všetko bude ok... 😉

majkushka
13. jan 2012

@ktore nerob už žiadne lebo ta to zbytočne stresuje 🙂 , a počkaj na doktorku 🙂

ktore
13. jan 2012

@katarina104 aku kyselinu listovu mam kupit?

ktore
13. jan 2012

@majkushka uf to neviem vydrzat.na tie dnesne zabudnem a zajtra urobim mamatest.

majkushka
13. jan 2012

@ktore no super vidiš mne barbara vyšla pozitivna a ako , a ja po dnešku HCG - 0 takže dalši mesiac pred nami

ktore
13. jan 2012

@majkushka ja som hned myslela na teba ked som vybalila test.tusila som hned ze to nebude spolahlivy test....ale neva zabudnem nan.....

majkushka
13. jan 2012

@ktore oki ty si mala len duphik alebo aj niečo ine ? a mali ste aj spermiogram spraveny ?

ktore
13. jan 2012

@majkushka nie spermiogram nie.brala som befoli,aj sarapis som skusila a magnezium.tento mesiac vlastne som brala befoli ,magne a potom po ovu asi na treti ci stvrty den som dala duphaston