Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

katarina104
17. jan 2012

@annavi je to podobné, keď je to malé, tak radšej počkáme 😉 ja som tiež chorá 😝

annavi
17. jan 2012

@katarina104 😵 😵 😵 a kedy dalsie UTZ??ozaj kedy mas vlastne termín??? 😅

eva_j
17. jan 2012

Já taky brala Duphaston první 3 měsíce. Nic jsem nepociťovala,ani jsem pomalu nevěděla,že ho beru.

st2
17. jan 2012

@kukucg ja tak beriem, brala som pred rokom vtedy sa mi to upravilo na 3 cyklus brania duphiku a vydrzalo tri mesiace, a teraz beirem zase a svrty cyklus brania duphiku som nemala a uvidime co bude teraz zase 5cyklus ci sa objavi alebo nie

kukucg
17. jan 2012

@st2 och to vazne?? ☹ ☹ lebo ja som stvrty cyklus od kyretu, a posledne tri MS mam spinenie asi od 8-9DPO co je prilis skoro takze pochybujem ze takto sa mi podari otehu.. no nic uvidim buduci cyklus co sa stane, keby sa aspon posunolo to spinenie ked uz nezmizne uplne ☹

st2
17. jan 2012

@kukucg no ved mozno ty inak zareagujes na duphik a hned ti pomoze 😉

kukucg
17. jan 2012

@st2 no mne dr predpisala lutenyl ale tak je to v podstate to iste... no uvidim, bodaj by si mala pravdu lebo ma z toho chytaju depky 😝 😠

st2
17. jan 2012

@kukucg ale co si ziadne depky, vsetko bude fajn, a poznam kocky co normalne otehu aj ked mali tiez take spinenie
a uvidis ako zaberie mozno si iny pripad a zaberie ti hned, staci ti len trosku takej podpory a uz nebude

kukucg
17. jan 2012

@st2 no mozno bude fajn len kedy, v aprili som mala rodit a tusim dovtedy ani tehu nebudem ☹ no ale mozno ze hej 😒 uvidim teda co sa stane buduci cyklus mozno ze to bude lepsie 🙂 dakujem 😉

st2
17. jan 2012

@kukucg urcie bude lepsie 😉

ni_pe
17. jan 2012

ja som brala duphaston skoro tri mesiace, lebo som mala nejaku strbinu na maternici a strasne bolesti, telo chcelo potratit, tak mi nasadili duphaston a uz je vse OK, som v 22tt, maly kope o dusu a vse je OK 🙂

matula028
18. jan 2012

@katarina104 http://www.womenzone.cz/uzivatelka/matula0280/g... K ati tak ja takto stale sa citim jak na mrchu a mam pocit ako keby sa mi krčok trocuh išiel vyšiie..... tak neviem mrcha asi dorazi...... 😒

katey
18. jan 2012

@kukucg ale s lutenylom sa nesmie otehotniet. http://www.adcc.sk/web/humanne-lieky/detail/lut...

kukucg
18. jan 2012

@katey Ja som letak citala a je to Derivát pregnandiénu- presne ako dufaston, len nema firma urobenych toko studii takze to tam napisu a maju moja moja dr vravela ze je to uplne v poriadku a kludne s tym mozem otehotniet 😉 je to proste progesteron 🙂

katarina104
18. jan 2012

@ni_pe ahoj, ja som tiež 22 týždeň, pohlavie neviete či nechcete vedieť?

katarina104
18. jan 2012

@matula028 neskúsiš test? nemala by teplota sa drží 😒

matula028
18. jan 2012

@katarina104 včera som skušala a bol biely ako sneh..... ☹ teraz chcem počkať do mrchy a keby nedošla tak testnem znova.

katarina104
18. jan 2012

@matula028 možno to bolo skoro, no uvidíme,,,,

matula028
18. jan 2012

@katarina104 aj ja si myslim že to bolo skoro keby sa len 9DC uhniezdilo tak test ešte neukaže....Ale trapi ma ten krčok že ide hore a podbruško ma stale bobolieva čisto jak na mrchu akoby by mala čo chviľa pris ☹

katarina104
18. jan 2012

@matula028 krčok si nevšímaj, len sa stresuješ, musíš veriť moja 😉 a to podbruško som ti vravela,môže bolieť

matula028
18. jan 2012

@katarina104 🙂 O.K moja tak si idem dať magnezium a budem v pohode..... 🙂 však nejak bude ale som už zvedava na zajrajšiu teplotu.... ak klesnej je to jasne ak nie tak je tan nadej.... 🙂

katarina104
18. jan 2012

@matula028 môže aj trochu klesnúť, drž sa 😉 pa

matula028
18. jan 2012

@katarina104 🙂 🙂

katey
18. jan 2012

@kukucg jaj, ja len tak , lebo ja ked som chcela otehtoniet automaticky mi doktor zmenil lutenyl na duphaston

kukucg
18. jan 2012

@katey hm no ja som tu aj citala co baby pisu a jedna pisala tiez ze jej dr povedal ze s lutenylom nie ale niektore pisali ze im to dala dr prave kvoli tomu, ja som sa radila aj s kamoskou lekrkou a ta vravela ze je to v pohode tak dufam ze je, ale dik za upozornenie 😉

katarina104
18. jan 2012

kto potrebuje predávajú na bazáriku
https://www.modrykonik.sk/bazar/ine-pre-mamicky...

majkushka
19. jan 2012

Krásny dník prajem všetkym .

katarina104
19. jan 2012

@matula028 a jaj klesáme, nevadí 😵

matula028
19. jan 2012

@katarina104 http://www.womenzone.cz/uzivatelka/matula0280/g... tak a ja zas pokles tak tento mesiac sa zazrak zas neudeje ... ☹ No nič sa nedeje mam pred sebou dalšie snaženičko.... 🙂 počkam si na mrchu a hor sa na novy cyklus...

majkushka
19. jan 2012

@katarina104 inak som dostala mrchu aj ked som uživala utroš a aj mi pekne klesla teplota ku mrche , tak už budeme tento mesiac vediet , 😉