Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

ktore
16. feb 2012

@katarina104 juj sa pokusim co najdlhsie.mama hovori ze otcovi nic take nepovedala doktorka,ale ja som tiez citala na nete o tom.jasne ze to nedostane hocikto kto ma normalnu imunitu ale co ja viem ze ci mam albo nie?ani na otcovi nebolo vidiet nic.len to dostal.sa mu to zacina susit.este chodi na infuzie proti bolesti.zatial vydrzim.vies ze moja kolegina tiez mala a mala to na prste:::si predstav.prst ju bolel.ona bola vypisana bola 3 tyzdne.

katarina104
16. feb 2012

@ktore no je to riadna pľaga ti poviem,,,do 12 týždňa si riziková,,,,

annavi
16. feb 2012

@katarina104 moja ja dufík neberiem...davam si 2 tabl. vaginalne vecer pred spanim utroš...neviem ci to nieje z toho..este zajtra dam utros a uz nebudem davat..v pondelok rano testnem..ak bude teplotka hore...coz duuuufam ze budeee... 😵

katarina104
16. feb 2012

@annavi to je v podstate jedno a to isté dufík a utros, no som zvedavá aj ja, drž sa 😵

annavi
16. feb 2012

@katarina104 dakujem mojaaa...dufam ze sa zadarilo konecne... 😵 😵

danusahc
16. feb 2012

Ahojte.Uz 2 dni tu čitam vaše príspevky a rady,tak by som sa chcela spýtat aj ja na váš názor.Doktor mi predpísal dufík na zastavenie MC,brala som ho 10 dní 3 krát denne,už je 6 den co som ho dobrala a mrcha nikde.Viete mi povedat do kolkých dní by sa mala dostavit?Dakujem za odpovede.

matula028
16. feb 2012

@katarina104 ☹ ☹ hmm doška mrcha ešte včera večer ☹ 😠 zda sa mi že nejak skoro dorazla 😠

annavi
17. feb 2012

@matula028 mojaaaaaa... 😔 😔 to si ma v tom nechala samuuu????? 😔 😔

@katarina104 ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/35dcec
hmm..co vy na to???

nativanativa
17. feb 2012

@annavi a to sme to tu vcera tri oznamili ze sme oneee izeee 😀

katarina104
17. feb 2012

@matula028 ahoj, no škoda, tá LF je 12 dní, lebo sa počíta od krvácania,,,to je norma,takže ok,,,je mi to ľúto, ak chceš daj si pauzu od snaženia, možno sa samo podarí, psychika je zlá vec

katarina104
17. feb 2012

@annavi ahoj, no zatiaľ sa držíš,,,len tak ďalej uvidíme ako bude ak vysadíš utros

annavi
17. feb 2012

@katarina104 no ved to..dne ho uz beriem 10 den..takze uz mam vysadit??dnes uz nemam davat???či??inac mi je akosi zle...tie PMS su akesi intenzívnejsie a ovela horsie...jaaaaj.. 😔

katarina104
17. feb 2012

@annavi môžeš ho brať aj ďalej, a ak budeš mať testík negat. tak vysadíš ok?

annavi
17. feb 2012

@katarina104 jaaj..takze ho mam brat este???vybrat cele balenie??v kt. bolo 30 tabl..???no okaaa...tak ale na 13 DPO uz by nemal byt pregnyl v tele ci??

katarina104
17. feb 2012

@annavi pregnyl už nebude, a čím skôr testuj,že vieš kedy ho vysadiť, mrška môže prísť aj keď ho budeš brať,,takže daj potom vedieť a vysadíme ho,,, 😉 teraz si 10DPO, tak testni na 12-13 DPO

annavi
17. feb 2012

@katarina104 oki moja....tak testnem na 13 DPO ak teplota bude hore... 😉

meggy004
17. feb 2012

ja som tiež brala Duphaston lebo môj cyklus po vysadení HAK sa nejako nedostavoval... a riadne mi cyklus upravil. keď som ho vysadila - lebo som ho zabudla nasadiť v správny čas, tak som nakoniec musela ísť na vyvolávačku...takže začínam od znovu... jedinou nevýhodou, čo na sebe pozorujem je naozaj katastrofálne akné...na čo ma upozornila aj gynekologička...doslova:"je to daň"... takže asi tak...

matula028
17. feb 2012

@annavi ☹ ☹ nerada no čo už .Ale teba držim palčeky.. a som zvedava na nedelu aby si aspon ty mala // čiaričky 🙂 🙂

matula028
17. feb 2012

@katarina104 pauzu si dam až neskôr... teraz čakam aspon 3 mesiace mm berie tie vit.Profertil po ktorych sa nam podaril drobček ....potom mam clostil a dufaston na 2 mesiace a ak ani potom nič tak si dam cez leto pauzu nebudem merat ani počitat ... Ja viem že psychika je zla vec ale ani ma to tak netrapi teraz mame ini problem riešime škôlku pre maleho... 🙂

katarina104
18. feb 2012

@matula028 ahoj, verme,že mu tie vitamínky pomôžu, no tak hor sa do ďalšieho cyklu 😉

matula028
18. feb 2012

@katarina104 🙂 🙂 už nech len ta mrcha skonči...... a šup na to 😀

annavi
19. feb 2012

@katarina104 @matula028 c čauteeeeeeeee ja takto dnes.... http://www.fertilityfriend.com/home/35dcec nestihla som dnes ranne testovanie..ale zajtra testnem ak bude teplotk ahoreeeeee--uz by malo ukazat-- 😵

matula028
19. feb 2012

@annavi 🙂 🙂 🙂 len tak dalej zajtra čakam //čiaričky držim palce 🙂 🙂

oknosmas
19. feb 2012

@annavi vyzera to velmi pekne..drzim palce 😎

katarina104
19. feb 2012

@annavi držím palčeky moja, tfuj, tfuj,,, 🙂 🙂 🙂

nativanativa
19. feb 2012

@annavi som zvedava 😝

annavi
19. feb 2012

@matula028 @oknosmas @katarina104 @nativanativa dakujem bambulky..no cely den mam mrchovske bolesti...toto som este nemala...a to teplotka stupla dnes...zajtra isto klesne a dojde mrchana.. 😔 tak rano uvidim podla teplotky... 😔

oknosmas
19. feb 2012

@annavi mrcha bolesti mozu byt aj v tehu...neboj 🙂

annavi
19. feb 2012

@oknosmas uz som aj drahemu povedala ze to zdá sa nevyslo...bol sklamany dnes rano... 😔 hmm..ved uvidime zajtra...

annavi
19. feb 2012

tak som testla baby a je tam len jedna / 😔 zajtra dorazi mrcha urcite...nevadi..ideme do dalsieho kola 😵