Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

meggy004
22. apr 2012

@fazulka1512 no...ak som sa dobre dočítala - tak ak máš ustálenú teplotu nad 37 a udržiava sa stále hore - tak je šanca riadna byť teho...tak meraj a určite si kúp test alebo behni za gyn 😉 drž sa 🙂

fazulka1512
22. apr 2012

@meggy004 ahoj meggy dnes rano som testla som si kupila vcera test, su tam // 🙂 🙂 🙂

meggy004
22. apr 2012

@kvietok228 mne skôr nikdy neprišla 😀 ale včera pokrok...zo žiadnych dvoch čiarok a predtým aspoň akýchtakých dvoch čiarok sa včera vykukli 2 riadne čiarky na ovuteste...tak som preventívne (aj keď sa veľmi nebránil) znásilnila drahého a ešte preistotku aj ráno 😉 baby držte päste 😀

meggy004
22. apr 2012

@fazulka1512 ja ti straaaaaaaaašne gratulujem 🙂 muž sa smeje, že sa teším, ako keby to bol môj test 😀 takže hor sa k doktorke kuk na fazuľku v brušku 🙂 pošli potom obrázky - teším sa s tebou 🙂

meggy004
22. apr 2012

@morosie hm...to vždy zamrzí - ja som sa naposledy rozrevala, ke´d som dostala.. 😖 ale takto to asi dáko má byť... (aj keď neviem prečo...)
začína nový cyklus - tak zasa nová nádej 🙂

fazulka1512
22. apr 2012

@meggy004 dakujem tesim sa ale viac budem ked bude vsetko ok.. po 2 rocnom cakani som sa dockala aj ja, mam za sebou laparo, clostyl.a tento cyklus bol bez liekov aj ked si myslim ze duphaston mi nasadi hned ako sa dozvie ze som tehu
kazdy sa raz docka

meggy004
22. apr 2012

@fazulka1512 ešte raz gratulujem 🙂

morosie
22. apr 2012

@meggy004 čo iné mi zostáva? 😢 len dúfať ...

meggy004
22. apr 2012

@morosie tak nie si na to sama...všetky sme tu tak spolu 🙂 veríme a dúfame a RAZ sa aj my dočkáme 😉

kvietok228
23. apr 2012

@meggy004 no suuuuuuuuuper uz len aby bolo snazilkovanie uspesne daj hned vediet idem asi aj ja tie testy objednat 😀 drzim palceky

adka_pajerska
23. apr 2012

Ahojte zienky,

prosim VAs zienky pomohol Vam duphaston?Ja zacinam brat dnes a chcem vediet ake vysledky mozem od neho ocakavat?POmohol niektorej aj otehu?Ake mate s nim skusenosti?

meggy004
23. apr 2012

@kvietok228 ešte nič nie je isté - nechcem sa ani tešiť ani nič... 😉

morosie
23. apr 2012

@adka_pajerska ja som ho zatiaľ užívala iba mesiac, viem ti povedať toľko,že mi prišla mrcha presne na 28 DC (čo som ja aj v podstate mávala), ale pleť sa mi zhoršila - mám mierne akné a aj vlasy divné, veľká náladovosť ... zatiaľ nič iné, ale čo viem veľa babám pomohol k otehotneniu - resp. vylepšil podmienky na zahniezdenie vajíčka 😉

micak
23. apr 2012

Ahojte, od 18DC beriem dufik, dnes som 22DC a vyzera to, ze ovu bude zajtra alebo pozajtra. Ms by teda mala prist 1.5. Ak by sa podarilo otehotniet, udrzi sa vajko? Staci tolko dni na uchytenie ci je to uz tento mesiac stratene ? Dakujem moc!

meggy004
24. apr 2012

@micak za vyskúšanie nič nedáš 😉

kvietok228
25. apr 2012

@meggy004 mne uz dnes aj testiky dorazily ale testovat budem az ked mi pride mrcha ak pride 😀 ved jasneeee a co ako?

meggy004
25. apr 2012

@kvietok228 no mojka...ja som testovala a dáko nič preborné... ten protivný druhý pásik som si nie istá, či tam bol... ale tak preventívne sme sa snažilkovali.... 1.5. by mala mrcha (ne)doraziť, tak uvidím... Už mám plán B. V prípade červenej návštevy volám na gyn a vypýtam si nejaké dostupné vyšetrenia...
fakt dúfam, že to nebude potrebné 😉 ale keby, tak idem do toho 😀 a čo ty?

kvietok228
25. apr 2012

@meggy004 tak to mi je luto vies co ja si myslim ze budem na tom tak isto ako ty a potom uz len to ze pojde chlap k tomu doktorovi na ten spermiograf ja mam dostat 28.4. a ked nesdostanem do 1.5. tak nasadim duphaston na 5 dni a je a potom ho zacnem zase nosmalne uzivat ale najradsej by som bola keby to tak nebolo.Musime to niako zvladnut uz konecne lebo uz prestavam verit 😠

meggy004
25. apr 2012

@kvietok228 moja, aj mňa už prechádza optimizmus... 😒 som myslela, že budú testy, uvidím ovuláciu a šup šup a babatko je na ceste...a ono kukám ho...o, ho...o, zlatá rybka... ☹ ale nič to, dááááme to!!!! ale je super, že som v tom nie sama 😉

oknosmas
26. apr 2012

@meggy004 zacinat treba u chlapa...jeho to neboli a je to fakt zaklad...lebo marne budu teba rozpitvavat na kusky, ked sa nakoniec zisti, ze si v poriadku a on ma zly spermio. cize ako prve, treba urobit spermio. jednoznacne. podla vysledku pokracovat dalej.

kvietok228
26. apr 2012

@meggy004 aj ja som strasne rada ze som neni sama ale moc by som ti dopriala babeno 😀
@oknosmas mas pravdu aj mne to doktor vravel ja este skusim posledny mesiac a potom podme do toho na vysetrenie s chlapom 😝

meggy004
27. apr 2012

@oknosmas ok - tiež dobrý plán...a kde o to žiadam? Na gynde? Či on niekde u lekára svojho?

meggy004
27. apr 2012

@kvietok228 veď ja viem... aj ja ☹ ak vieš, kde žiadať o to vyšetrenie, tak daj vedieť 😉

oknosmas
27. apr 2012

@meggy004 najlepsie ist k urologovi...mas napisane, ze si z bb... takze to robia bud v nemocnici, alebo potom ist na sliac...do gynporu. ku kubisovi neodporucam. je to debil. strasny odbornik vraj, ale ako clovek... nieeee... na sliaci si zaplatis, ale menej, ako u kubisa..a je to tam lepsie..co sa pristupu tyka. avsak tam to dalej neriesia. povedia len vysledok. a ak je daky problem, museli by ste vyhladat odbornika - urologa, endokrinologa...alebo ... podla typu problemu...netreba na to ziaden papier...ziaden vymenny listok...proste sa staci objednat

oknosmas
27. apr 2012

@meggy004 a dakedy staci len prist...ani objednavat sa netreba...

oknosmas
27. apr 2012

@meggy004 pri tom je vsak dobre dodrzat urcite veci ako su napriklad 3-5 (maximalne) dnova abstinencia, idealne 4 dni. sterilna nadobka, ak nemas na danej klinike (da sa kupit v lekarni...so sirokym hrdlom...treba si pytat sterilnu nadobku - nie je to vyslovene na tento ucel, ale je dobra), nejest tucne jedla pred tym..a vela nepit...alkohol vraj zabija 🙂 podobne ako cigarety. viac sa iste docitas dakde tu na fore ci na nete

barbi4
27. apr 2012

Ahojte babule, zostali mi cele dve balenia duphastonu a ja ho uz potrebovat nebudem, tak ak by ste mali niektora zaujem napiste mi prosim do IP. Nechcem ho vyhadzovat do kosa, ked viem, ze niekomu by mohol pomoct 🙂, dakujem.

meggy004
27. apr 2012

@oknosmas hehe, tak to idem preposlať môjmu chlapovi 😉 ďakujem za info 🙂

kvietok228
27. apr 2012

@meggy004 presne tak staci k urologovi a potom s vysledkom k tvojmu gynekologovi a ten uz vam povivie co dalej neboj 😀

meggy004
30. apr 2012

dobré ránko sa praje 🙂 o deň skôr a je tu zas...mrcha jedna 😒 a čo vy? čo máte nové?