• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Duphaston- máte skúsenosti?

1. decembra 2016 
@meggy004 ahoj mne este nedorazila mala som dostat v nedelu tak asi od zajtra nasadim duphaston na 5dni a udem pokracovat normalne?tak to ma mrzi ale snad nabuduce uz nepride vobec :D
1. máj 2012 o 17:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte kočky. Doužívala som 3 dávku Duphastonu na úpravu cyklu ale aj pre ľahšie otehotnenie a dnes by mi mala prísť mrcha (a vôbec by ani nemusela) Posledné dva týždne mám veľmi citlivé bradavky aj bolestivé prsia. Má niektorá z vás nejaké skúsenosti s tým, že by to mohlo byť z toho Duphastonu? testík som si robila pred týždňom a nič :unamused: tak ešte počkám či príde. Bola by som veľmi šťastná, keby sa to konečne po roku podarilo :wink:
1. máj 2012 o 17:36  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lukinka00 urob si testík, zmeraj bazálku - možno tá citlivosť má iné príčiny :wink:
1. máj 2012 o 18:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kvietok228 no a nemôžeš byť teho? robila si test? :slight_smile:
tá moja mrcha sa ma drží ako čert, čo už... :unamused: ale volala som na gyn a o týždeň v piatok mám dôjsť, spraví mi vyšetrenia a hádam niečo porieši :grinning:
1. máj 2012 o 18:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@meggy004 tak dnes ráno som si robila testík s takou maličkou dušičkou a nádejou a boli tam // :slight_smile: pre istotu som si urobila aj druhý a aj ten vyšiel. ani som v to nedúfala, kedže mám teraz také stresové obdobie-skúšky, štátnice... ale toto bola tá najlepšia správa na svete. Aj tebe držím palce a moc ti to prajem, nech sa to už aj vám podarí :wink:
2. máj 2012 o 09:47  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to (4)
@meggy004 neviem myslim si ze nie ja sa radsej ani netesim a nejdem si test robit nasadi ho na 5 dni a potom sa uvidi o mesiac nam to hadam obom vide :grinning: :grinning:
2. máj 2012 o 20:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lukinka00 Gratulujem aj ja chcem :grinning:
2. máj 2012 o 20:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@kvietok228 ďakujem :wink: neboj aj ty sa dočkáš čoskoro, asi je to fakt pravda, že treba na to nemyslieť a zamerať sa na niečo iné a potom to príde :grinning: tak držím silno pršteky, nech sa aj ty máš z čoho tešiť :grinning:
2. máj 2012 o 20:34  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lukinka00 dakujem a vy ste sa kolko snazily?
2. máj 2012 o 20:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kvietok228 my sme intenzívne na tom pracovali 9 mesiacov :slight_smile: ešte o tom ani manžel nevie, chcem ho prekvapiť zajtra keď príde konečne z práce. a vy sa koľko už snažíte?
2. máj 2012 o 20:38  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lukinka00 gratulujem a veľmi ti to prajem :slight_smile:
2. máj 2012 o 21:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kvietok228 ty môj kolektív :wink: tak pomakáme teda. Budúci piatok mám vyšetrenia, tak hádam niečo teta gyn porieši. Vravela, že skúsi niečo na vyvolanie ovu... :slight_smile: bude sranda :slight_smile:
2. máj 2012 o 21:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@meggy004 ďakujem a strašne ti držím palce, nech sa to aj vám konečne podarí :wink:
2. máj 2012 o 21:11  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@lukinka00 si zlatá, potom pošli fotky toho zázraku malého :wink:
3. máj 2012 o 20:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@meggy004 aj si jej povedala ze si si robila ovu testy a ze nic sa neukazalo?som zvedava co ti vymisli :grinning:
3. máj 2012 o 20:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lukinka00 to bude mat krasne prekvapenie mi vo februari bol rok cize uz rok aj 2mesiace a brala si aj antikoncepciu?
3. máj 2012 o 20:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@meggy004 budes asi chodit na injekcie...vzdy v case ovu ti pichne pregnyl... a ovu by mala isto iste prist :slight_smile:
4. máj 2012 o 06:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kvietok228 joooj, tak to uz urcite coskoro pride a budete sa aj vy tesit :wink: ja som brala HA skoro 2 roky, ale uz pred dvomi rokmi som ju vysadila, tak sa mi aspon to telo vycistilo. a ty si tiez brala HA?
4. máj 2012 o 14:46  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lukinka00 bodaj by si mala pravdu ja som ju grala 6 rokov a od decembra 2010 ju neberiem a co chlap mal veliku radost urcite :grinning:
4. máj 2012 o 22:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja som ho brala ked som bola tehotna s prvym drobcom a beriem ho i teraz.
Mne ho vsak predpisala ako prevenciu pred potratom, kedze som v minulosti parkrat potratila... :confounded:
4. máj 2012 o 22:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@oknosmas joooooooooooj ja a injekcie...väčšinou som na zemi.... :grinning: ale ak to pomôže - tak s radosťou :grinning:
4. máj 2012 o 22:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kvietok228 jj povedala som všetko, vravela, že niečo vymyslíme - tak som sama zvedavá :wink: a čo ty? ako sa máme?
4. máj 2012 o 22:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@meggy004 ja v nedelu doberiem dupik a potom budem cakat a po mrche budem testovat ovulku a ked nie tak aj ja mu to poviem a som zvedava co mi povie inak nic nove a vy?
5. máj 2012 o 06:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@katarina104 ahojko katka ako sa mas ?nevidim ta tu.len som nakukla.co je s tebou?
5. máj 2012 o 09:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kvietok228 no dokopy nové nič...teraz makáme na svadbe, lebo do 23.6. je už dáko blízko :grinning: takže sa snažím na bábatko nemyslieť :wink: dnes mi mrcha skončila, tak keď sa mm vráti, tak začneme odznova :slight_smile:
5. máj 2012 o 12:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ktore ahoj, no ešte čakám na pôrod malo by to už byť,. bola by som rada...a ty pozerám krásny týždeň, už ti to uteká sa teším :slight_smile:
5. máj 2012 o 13:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj ja ties beriem duphaston uz 3mesiac a žiadny zazrak sa nedeje :frowning2:
5. máj 2012 o 13:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katarina104 uz porod?ako rychlo to ubehlo.vies co to bude?nam to vyzera na dievcatko.vajicka neni vidno.takze uz mas doma vsetko pripravene.
5. máj 2012 o 13:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mihrimach tak rýchlo to nejde niekedy... my od septembra...
5. máj 2012 o 23:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@meggy004 a ja ze si uz vydatá tak drzim palce nech vam vsetko dobre dopadne a ako svadobny dar by ste jeden od druheho mohli dostat teda mali dostat mimco juj tak vam to prajem :D
6. máj 2012 o 00:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok