Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

kvietok228
1. máj 2012

@meggy004 ahoj mne este nedorazila mala som dostat v nedelu tak asi od zajtra nasadim duphaston na 5dni a udem pokracovat normalne?tak to ma mrzi ale snad nabuduce uz nepride vobec :D

lukinka00
1. máj 2012

Ahojte kočky. Doužívala som 3 dávku Duphastonu na úpravu cyklu ale aj pre ľahšie otehotnenie a dnes by mi mala prísť mrcha (a vôbec by ani nemusela) Posledné dva týždne mám veľmi citlivé bradavky aj bolestivé prsia. Má niektorá z vás nejaké skúsenosti s tým, že by to mohlo byť z toho Duphastonu? testík som si robila pred týždňom a nič 😒 tak ešte počkám či príde. Bola by som veľmi šťastná, keby sa to konečne po roku podarilo 😉

meggy004
1. máj 2012

@lukinka00 urob si testík, zmeraj bazálku - možno tá citlivosť má iné príčiny 😉

meggy004
1. máj 2012

@kvietok228 no a nemôžeš byť teho? robila si test? 🙂
tá moja mrcha sa ma drží ako čert, čo už... 😒 ale volala som na gyn a o týždeň v piatok mám dôjsť, spraví mi vyšetrenia a hádam niečo porieši 😀

lukinka00
2. máj 2012

@meggy004 tak dnes ráno som si robila testík s takou maličkou dušičkou a nádejou a boli tam // 🙂 pre istotu som si urobila aj druhý a aj ten vyšiel. ani som v to nedúfala, kedže mám teraz také stresové obdobie-skúšky, štátnice... ale toto bola tá najlepšia správa na svete. Aj tebe držím palce a moc ti to prajem, nech sa to už aj vám podarí 😉

kvietok228
2. máj 2012

@meggy004 neviem myslim si ze nie ja sa radsej ani netesim a nejdem si test robit nasadi ho na 5 dni a potom sa uvidi o mesiac nam to hadam obom vide 😀 😀

kvietok228
2. máj 2012

@lukinka00 Gratulujem aj ja chcem 😀

lukinka00
2. máj 2012

@kvietok228 ďakujem 😉 neboj aj ty sa dočkáš čoskoro, asi je to fakt pravda, že treba na to nemyslieť a zamerať sa na niečo iné a potom to príde 😀 tak držím silno pršteky, nech sa aj ty máš z čoho tešiť 😀

kvietok228
2. máj 2012

@lukinka00 dakujem a vy ste sa kolko snazily?

lukinka00
2. máj 2012

@kvietok228 my sme intenzívne na tom pracovali 9 mesiacov 🙂 ešte o tom ani manžel nevie, chcem ho prekvapiť zajtra keď príde konečne z práce. a vy sa koľko už snažíte?

meggy004
2. máj 2012

@lukinka00 gratulujem a veľmi ti to prajem 🙂

meggy004
2. máj 2012

@kvietok228 ty môj kolektív 😉 tak pomakáme teda. Budúci piatok mám vyšetrenia, tak hádam niečo teta gyn porieši. Vravela, že skúsi niečo na vyvolanie ovu... 🙂 bude sranda 🙂

lukinka00
2. máj 2012

@meggy004 ďakujem a strašne ti držím palce, nech sa to aj vám konečne podarí 😉

meggy004
3. máj 2012

@lukinka00 si zlatá, potom pošli fotky toho zázraku malého 😉

kvietok228
3. máj 2012

@meggy004 aj si jej povedala ze si si robila ovu testy a ze nic sa neukazalo?som zvedava co ti vymisli 😀

kvietok228
3. máj 2012

@lukinka00 to bude mat krasne prekvapenie mi vo februari bol rok cize uz rok aj 2mesiace a brala si aj antikoncepciu?

oknosmas
4. máj 2012

@meggy004 budes asi chodit na injekcie...vzdy v case ovu ti pichne pregnyl... a ovu by mala isto iste prist 🙂

lukinka00
4. máj 2012

@kvietok228 joooj, tak to uz urcite coskoro pride a budete sa aj vy tesit 😉 ja som brala HA skoro 2 roky, ale uz pred dvomi rokmi som ju vysadila, tak sa mi aspon to telo vycistilo. a ty si tiez brala HA?

kvietok228
4. máj 2012

@lukinka00 bodaj by si mala pravdu ja som ju grala 6 rokov a od decembra 2010 ju neberiem a co chlap mal veliku radost urcite 😀

bambulka026
4. máj 2012

Ja som ho brala ked som bola tehotna s prvym drobcom a beriem ho i teraz.
Mne ho vsak predpisala ako prevenciu pred potratom, kedze som v minulosti parkrat potratila... 😖

meggy004
4. máj 2012

@oknosmas joooooooooooj ja a injekcie...väčšinou som na zemi.... 😀 ale ak to pomôže - tak s radosťou 😀

meggy004
4. máj 2012

@kvietok228 jj povedala som všetko, vravela, že niečo vymyslíme - tak som sama zvedavá 😉 a čo ty? ako sa máme?

kvietok228
5. máj 2012

@meggy004 ja v nedelu doberiem dupik a potom budem cakat a po mrche budem testovat ovulku a ked nie tak aj ja mu to poviem a som zvedava co mi povie inak nic nove a vy?

ktore
5. máj 2012

@katarina104 ahojko katka ako sa mas ?nevidim ta tu.len som nakukla.co je s tebou?

meggy004
5. máj 2012

@kvietok228 no dokopy nové nič...teraz makáme na svadbe, lebo do 23.6. je už dáko blízko 😀 takže sa snažím na bábatko nemyslieť 😉 dnes mi mrcha skončila, tak keď sa mm vráti, tak začneme odznova 🙂

katarina104
5. máj 2012

@ktore ahoj, no ešte čakám na pôrod malo by to už byť,. bola by som rada...a ty pozerám krásny týždeň, už ti to uteká sa teším 🙂

mihrimach
5. máj 2012

ahoj ja ties beriem duphaston uz 3mesiac a žiadny zazrak sa nedeje ☹

ktore
5. máj 2012

@katarina104 uz porod?ako rychlo to ubehlo.vies co to bude?nam to vyzera na dievcatko.vajicka neni vidno.takze uz mas doma vsetko pripravene.

meggy004
5. máj 2012

@mihrimach tak rýchlo to nejde niekedy... my od septembra...

kvietok228
5. máj 2012

@meggy004 a ja ze si uz vydatá tak drzim palce nech vam vsetko dobre dopadne a ako svadobny dar by ste jeden od druheho mohli dostat teda mali dostat mimco juj tak vam to prajem :D