• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Duphaston- máte skúsenosti?

18. apríla 2017 
@andreasp od 18DC,ale ovu mám na 25Dc
10. máj 2012 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviem ci tu uz niekto spomenul ale vzhladom na pocet prispevkov sa spytam -mozem po neumyslenom vynechani jednej tabletky duphastonu krvacat?Bola to asi 5 z 10tych a mala som uz problem s krvacanim,aj koli tomu Duphaston beriem,ale neviem ci to nemoze byt tentokrat dosledok mojho zabudania..
Dakujem.
10. máj 2012 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erilimatkova ahoj,aj ja beriem dufaston 3 X denne .nemyslim,zeby vynechanie jednej tabletky mohlo spustit krvacanie.neviem,ci ti to pomoze,je to len moj nazor :slight_smile:
10. máj 2012 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andreasp ahoj a vitaj v klube neviem ja ho mam brat na 21 DC a 5dni 2tabletky denne a hned na 3den dostanem :grinning:
10. máj 2012 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok228 no ahoj :slight_smile: takže akurát idem od doktorky...poslala mm na spermiogram, mne predpísala clostylo(čosi) ale že ho nesmiem začať brať skôr ako budúci cyklus a až po dobrých výsledkoch spermiogramu. Že potom budem obdeň chodiť na kontroly...a ak sa nič nepohne, tak budem už musieť nastúpiť na CAR... :frowning2: ja som z toho dáka mimo :frowning2:
11. máj 2012 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meggy004 ved to je dobre neboj sa ja som citala ze po tom clostylo sa rychlo otehotnie neboj sa to bude este horsie ked budes v strese a drahy co povedal pojde?mne uz koncia a teraz budem testovat ovulku a uvidu sa ale isto to budem mat tak ako ty :grinning: hlavu hore a neebud mimu uvidis podari sa hned :grinning: :grinning: :grinning:
11. máj 2012 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anulik12 ahoj, no tak neviem,ale aj tak dakujem :slight_smile: mavam take vseliake vykyvy,aj preto ho beriem,ale ci to tento krat nemohlo byt koli tej jednej zabudnutej.. spytam sa najblizsie asi dokyho a uvidim,to bude zrejme najlepsie :slight_smile:
11. máj 2012 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mam nasadeni duphaston od 5 do 25DC dva krat denne na upravu cyklu....teraz som 13DC a nakolko vcera som cely den vracalaa prehanalo ma - mala som crevnu chripku- som si duphaston nedala,pretoze som v sebe nic neudrzala a dnes rano som zacala krvacat-prespokladam ze koli vynechaniu davky duphastonu,chcem sa spytat ze ci mam v duphastone pokracovat alebo mam navstivti doktorku?ako mam teraz pokracovat???dakujem mimochodom volala som setricke ta mi povedala ze mam pokracovat v uzivani a pisala som do jednej poradne a tam mi povedali ze nech liek neuzivam a idem k lekarke....co teraz?
11. máj 2012 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meggy004 no stress...clostylbegyt ti pomoze, aby isto iste narastli foliky...berie sa od 3 dna cyklu zvacsa...dakych 5 dni a potom sa kontroluje, ako sa to vyvija a meraju sa foliky a lekar urci, ktory den sa pichne pregnyl, aby isto iste praskol narasteny folik. to zabezpeci ovu urcite. uz len aby boli priechodne vajecniky a dobry spermio. ked je troska horsi spermio, nemusis hned ist do caru. je viacero lekarov a stredisk, ktore ti urobia iui (inseminaciu), stoji to cca 100 eur...napr. na sliaci. mne to lekar robil zadarmo. ale to uz je o dohode. drzim palec...a hlavne sa nestresuj, to pomaha najmenej. ok?
11. máj 2012 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kvietok228, okosmas baby moje, včera som odišla od nej a spadla som zo schodov, lebo mi prišlo zle, vyrevala som sa v aute a tak... ale keď sa na to pozerám teraz, tak je vlastne všetko na dobrej ceste. Dík za podporu - veľmi mi to pomohlo, že Vás tu mám :wink: :grinning: už som to rozchodila (až na tú modrinu na ruke z pádu :slight_smile: ) a ideme na to :grinning:
12. máj 2012 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meggy004 chuda moje a z coho ti prislo zle? :frowning2:
12. máj 2012 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok228 ja ti ani neviem...v podstate neviem ani prečo som spadla... dáko som to celé asi nezvládla...prišla som do auta a revala som ako malé detsko.. všetko na mňa nejako doľahlo :confounded: ale už je dobre :wink:
12. máj 2012 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meggy004 tak je potom dobre som rada ze je vsetko ok :grinning:
12. máj 2012 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kvietok228 a čo ty? ako sa mi máš?
12. máj 2012 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meggy004 teraz sa sustred hlavne na ocakavanu svadbu...nemysli na tieto veci...odobera ti to energiu...a chut...raduj sa z beznych radosti a priprav... bude dobre...a hlavne, fakt je dobre, ze sa to riesi...to je to najmenej zatial. mozno je to cele len tym stresom a velkou tuzbou...a ked prestanete na to tolko mysliet, tak to pride, ani nebudes vediet ako...
12. máj 2012 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@oknosmas máš pravdu :slight_smile: budem sa snažiť :wink:
12. máj 2012 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meggy004 ja v pohode nic nove zacnem testovat a uvidi sa ty so zacala hned testovat ked ti skoncila mrcha?
13. máj 2012 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kvietok228 ja som začala 6DC - bez ohľadu na mrchu :slight_smile: vtedy už to bolo len špinenie... Držím päste :slight_smile:
13. máj 2012 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meggy004 a ze je dobte 2 hodiny predtym nepit vodu a ze o 20 do 22 je ze najlepsi cas ty si kedy? a dakujem :wink:
13. máj 2012 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok228 ja som okolo 8mej večer...a nemala by si piť fakt tak cca 2 hodiny predtým...nastav pripomienky - 1. že od 6tej nepiť vodu a 2. že testujeme :grinning:
14. máj 2012 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@meggy004 moja ten clostil je na rast folikov...berie sa zvycajne okolo 3 - 7 DC..a pootom sa ide na folikusku ci tam mas foliky.a ak ano..tak vam Dr. nariadi sexikovat... :wink: a aby folik praskol tak sa este picha pregnyl kde ti folik praskne cca do 36 hodin...mne clostil nastartoval rast folikov a ovulku mi pekne nacasoval...mala som ju o par dni skor a bolo to oka..aspon som vedela ze moj cyklus funguje tak ako ma...tak drzim palceky nech sa cim skor zadarí.. :wink:
14. máj 2012 o 09:07  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@meggy004 dobry napad hned davam do mobilu dik :grinning:
14. máj 2012 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@annavi ďakujeeeeeeeeeeeeeeeem no hádam to teda začne fungovať všetko tak ako má :grinning:
16. máj 2012 o 06:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meggy004 samoška že to fungovať tak ako má.... :wink: vačšinou takyto stimulovaný cyklus clostilom a pregnylom dokáže nakopnut cely organizmus a končí to tehu...tak drzim palce.. :wink:
16. máj 2012 o 06:59  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, mám na Vás otázku. Již třetí měsíc beru Duphaston na srovnání cyklu. S Přítelem se již půl roku snažíme o mimi. Menstruace mi po Duphastonu chodila vždy za 2 dny po vysazení, minulý týden jsem to měla dostat. Sice jsem to dostala, ale bylo to jen špinění, které trvalo jen 3 dny. Dělala jsem si těhotenský test a ten byl negativní. Tak nevím co se zas v mém těle děje :frowning2: Nemáte některá podobnou zkušenost? Děkuji
16. máj 2012 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina104 ahojko katka tak ako to ide?este si doma?potom sa nam ozvi hned ak budes moct.a co to bude?
16. máj 2012 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.po dlhhhooom case vas pozeram.ja som brala dufik asi dva mesiace sa mi zda potom som brala befoli a sarapis.ale sarapis kratsiu dobu.potom som otehotnela a nasadila zase dufik.po kontrole u dokt.mi nasadila 3 krt dufik za den. o par dni som dostala depresiu a musela som postupne vynechat.
16. máj 2012 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kajina7 moze sa to stat
16. máj 2012 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ktore ahoj, áno ešte sme dva v jednom, dám vedieť jasnačka, fúha vy nás doháňate :confused: tak dievčatko blahoželám moja držte sa mi papa
16. máj 2012 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem preco sa mi neda odpovedat na meno.tuknem na odpved a prehodi mi stranku na zaciatok.
16. máj 2012 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok