Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

tulka3
2. jún 2008

ahojky. ja som ho brala pri oboch tehotenstvach asi do 20.tt.. obe boli rizikove, prve aj so silnym krvacanim v 8.tt a hroziacim potratom.. nastastie obe nakoniec dopadli dobre a mam dve krasne dcerky.. inak zabral mi na krvacanie tiez az po case, este som chvilu spinila

mariettka27
2. jún 2008

no mne býva po nom všelijak...Uvažujem dokonca,že ho vysadím...Ved muža aj tak nemám doma teraz dlho dlho dlho,tak jedine žeby ma oplodnil duch sv.A vy sa ako dlho snažilkujete prettybaby?

saska1
2. jún 2008

tulka...pozitívna správička 😉 také mi dodajú chuť...ja beriem duphík od marca...zatiaľ žiadne zmeny...aj ked cyklus sa mi trochu upravil..ak nerátam tento posledny 😝

misule82
2. jún 2008

Od včerejška beru duph. a dneska jsem měla hnědý výtok. Myslíte, že to je po těch hormonech? Taky mi přijde, že jsem nějak víc unavená, ale to už bude asi tím, jak se moc pozoruju 😉 ale ten hnědý výtok mě docela trápí...

saska1
2. jún 2008

misule..môže to byť tými hormonmi...telo si potrebuje zvyknuť, potom sa to upraví...
ja som napr.necítila po duphastone žiadne zmeny...špinenie až pred mrchou...ale to som mávala aj predtým

misule82
2. jún 2008

Tak snad se to upraví 🙂 já doufám, že by mi to mohlo upravit cyklus tak, abych měla konečně ovu, která 4 měsíce po vysazení ještě nedorazila.... ale to spíš vidím na jiný problém a zase se budu cpát práškama ☹

saska1
2. jún 2008

nebrala si clostil??ten by mohol pomôcť ovulácii...aj ked u mna tuším reaguje úplne opačne 😝

misule82
2. jún 2008

ten ještě ne, doktorka mi ani nechtěla udělat hp, mám se prý stavit za 3 měsíce po duphastonu. Ale pokud mě další cyklus taky ovulka nenaběhne, tak tam zajdu, ať mi ho udělá...to je hrozný to čekání 😠

saska1
2. jún 2008

tak to je sila...HP je samozrejmosť, neviem, prečo to robí dr.problém..
s tým čakaním to je pravda...ja som ešte poriadne tiež neabsolvovala žiadne vyšetrenia, ale HP mám úspešne za sebou.. 😝

prettybaby
2. jún 2008

sasulka caves🙂 no ak bude ovulka , bude to u mna krok spat, lebo doteraz mi ju ani raz nevyznacilo &.-) kuknem tvoj grafik.
marietka, my snazilkujeme aktivne od zac.roka,ale predtym uz od sept.2006 sme isli naplno bez HAK,ale nic

prettybaby
3. jún 2008

ahoj sasi?to vyznacenie v tvojom grafe neni akoze ovulka? pytam sa, lebo mne este nevyznacil nikdy graf a myslela som si, ze hentake vyznacenia su akoze ovulkove 🙂

prettybaby
3. jún 2008

boze saši, ja som truuubka, ja som si asi uz kukala dnesny, kde ju mas vyznacenu 🙂

ivk
3. jún 2008

ahojte baby, prvy cyklus som bola bez duphastonu a prisla mi velmi slaba MS. Mali ste s tym niektora problem? Bojim sa, ci sa mi nerozhadzali hormony a budem mat zase problem. Tiez som si nie ista, ci bola ovulacia, graf mi ju sice vyznacil, ale tie teploty podla mna boli aj tak dost nizke a divne.
http://www.fertilityfriend.com/home/1efb74

saska1
3. jún 2008

sasulka 🙂 ty trdielko 😀
ale tak ako píšeš...kukala si včerajší, dnes mi už zaznačilo ovulku...ale neviem či to bola ovulka..lebo tie teploty sú stále podobné...čakala som že bude aspon 37,2..a nič...

prettybaby
3. jún 2008

ahoj ivk, vsak len zacinas s cyklom a meranim 🙂
sasi 🙂 to som a velke, 37,2, ja som taku vysoku asi ani nemala este 🙂

saska1
3. jún 2008

pretty..ja zasa nemám nižšiu ako 36,7...no a tento cyklus som tuším mala 36,8 😒
ale odvčera ma bolia celkom slušne prsia...

prettybaby
3. jún 2008

no takze dobre znamenie 🙂

saska1
3. jún 2008

nie,nie..to odkedy beriem hormony, tak prvy mesiac to bolo ukrutne, to sa mi aj zvačšili kúsok 😀 , druhý mesiac iba trochu pobolievali pred mrchou..ved tento mesiac by musela motyka vystreliť,aby to vyšlo...podla mna tento cyklus neviem či bola ovulka ☹

prettybaby
3. jún 2008

sasi, uvidime🙂 mne zatial graf nevyznacil a pochybujem ze vyznaci ☹

prettybaby
3. jún 2008

sasi, odkial z ba si? ak som sa ta nahodou uz nepytala

prettybaby
3. jún 2008

papa saši, vypinam
zajtra .)

saska1
3. jún 2008

originál nie som z BA, ale teraz tu bývam už šiesty rok..tak papapa zajtra

prettybaby
4. jún 2008

no vidis, ja som original z BA a byvam uz 3 roky v PK, kde mam uz aj trvaly pobyt.

ivk
4. jún 2008

prettybaby - pozri graf nizsie, su tam hodene dva. Nechapem, ze som mala taku slabu MS, 3 dni a strasne slabe. Je to divne, keby aspon teploty boli vysoke, tak by bola sanca, ze som v tom.

prettybaby
4. jún 2008

jaj 🙂 ivk, som si neposunula nizsie 🙂 uz vidim
no pozri, ja mam stale teploty cca okolo 36,8 - 36,5 , niekedy skoci na 37,1 ale to v case menzesu alebo tak naokolo, uvidis, co bude tento mesiac.

dunda80
4. jún 2008

Ahoj prettybaby. 🙂 Chcela som sa spýtať,aj tebe mrcha začína výtokom a až potom sa spustí normálne?No ja som to tak mala pri prvom užívaní D.teraz mám dostať až na budúci týždeň.

ivk
4. jún 2008

dik prettybaby, asi mi nic ine neostala, len cakat, ako to bude prebiehat tento mesiac. Dufam, ze pride normalna ovulka a budu pekne teploty.
dunda - ja som tiez uzivala duphaston a pred MS som vdaka nemu nespinila.

prettybaby
4. jún 2008

ivk, sme tu 🙂 budeme si pomahat 🙂 radit🙂 utesovat🙂
dundi ahoooooj 🙂 no teraz po prvom dobrati duphastonu to bolo takto🙂
skoncila som 25 DC uzivat duphaston - bola streda. Od pondelka som zacala malilinko spinit, co trvalo do piatku. To nebolo ani spinenie, ani tampon ani nic netrebalo. A v sobotu - cize 10 dni po dobrati dosla mrcha.

Vytok? no ako ja mam skoro stale taky vytok - ale taky normalnejsi 🙂

dunda80
4. jún 2008

Ahoj Ivik.Ja som myslela,že to je asi normálne,ked som to brala 1 krát a teraz neviem,čo mám čakať a či ju dostanem tak isto ako pred mesiacom na druhý den po vysadení duphastonu.Teda vtedy mi začalo to špinenie.

dunda80
4. jún 2008

Pretty,to Ti prišla až tak neskoro?No dúfam,že mi príde aspoň tak ako minulý mesiac,lebo potom idem na dovolenku a to by asi nebolo bohviečo 😉

Ja si mám ísť predpísať dalšie balenia,ale radšej počkám ako to na budúci týžden dopadne