Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

zvolsiinylogin
18. jún 2012

@ktore dakujem, a co ked som tehotna a vysadim dufik? neuskodi to mimi, alebo co ak dorazi mrcha? co potom, mam bezat za doktorom?

zvolsiinylogin
18. jún 2012

@ktore ano , 10 dni...za 7 dni koncim.. 😔

domuska11
18. jún 2012

@riana12 tak nakoniec to mam brat az od 21. som ja ale koza 🙂 snad ta jedna tabletka nenarobi sarapatu :(

riana12
18. jún 2012

@domuska11 klud, ziaden stres, jedna tabletka ma slaby ucinok mozno aj ziadny, aby to tvoje telo vyrazne zaznamenalo 😉

domuska11
18. jún 2012

@riana12 vsak ved toto 🙂 je to prva tabletka- este som to nebrala, to moje telo nezaznamenalo 🙂 a dakujem pekne 🙂

riana12
18. jún 2012

@domuska11 nemas zac 😉

kvietok228
18. jún 2012

@katche musim stebov suhlasit ani mne sa vajicka nepáči ide o babo nie o módny hit presne tak aj ja chcem 3-kombinaciu 😀

kvietok228
18. jún 2012

@meggy004 mrcha konci a teraz kaslem na snazenie idem si uzivat sex na plno bez dumania na to ci sa to podari ci nie 😀 a vy ako?

kvietok228
18. jún 2012

@anzelik a kolko mate deitciek a co chlapceka ci dievcatko?dakujem kiez by si mala pravdu 😀

ktore
18. jún 2012

@zvolsiinylogin o par dni si skus urobit test.ale nemusis.zatial dober dufik.ak by si mala pozit test tak ho ber dalej pomoze to udrzat plod.niektore to beru hlavne kvoli tomu.ja som ho tiez brala.ak je tehotenstvo tak zvysi doktor davku.mne to nerobilo dobre.bolo mi zle a mala som depresiu.tak som ho musela vysadit.aj mi ostal doma.inak sa berie az do 12 tyzdna tehotenstva.to je dovtedy to zvysene riziko potratov a dufik tomu brani.

ktore
18. jún 2012

@zvolsiinylogin ak vysadis o sedem dni a ked nedojde mrcha tak si urob znovu test.ak si tehotna nic sa nedeje.pockaj par dni alebo zavolaj doktorovi hned co ti na to povie .mozno ti hned predpise dalsi dufik.ja som brala normalne dalej.ja som mala pozitivny test asi par dni po ovulacii.som zavolala potom doktorke a kazala mi dalej brat jednu tabletku.a objednala ma o par tyzdnov na vysetrenie..zatial to neni vidno na utv.takze asi v piatom tyzdni som isla.a potom mi zvysila davku dufika.ale ja som nemala ziadne riziko potratu nemusela som brat dala mi to pre tu istotu.ale som to ani brat nemohla.

ktore
18. jún 2012

darujem duphaston za postovne .ostalo mi 34 tabliet.brala som uz zvasenu davku v tehotenstve ale mi nerobil dobre tak som musela vysadit.

anzelik
19. jún 2012

@kvietok228 aj ja uz mam 3deticky ,ale dve dospele syn 24r buduci lekar, dcera 19rokov maturuje o rok na zdravotnej takze sestricka a najmensi syn ma 5rokov takze dobry odskok ze? 🙂

zvolsiinylogin
19. jún 2012

@ktore za kolko?

zvolsiinylogin
19. jún 2012

@ktore ja by som chcela..ten dufik

kvietok228
19. jún 2012

@anzelik no veru ak aj mne by si mohla byt mamina :D ale podla mna je to fajn ked je medu detickami taky dozdiel presne ako mas ty 2 starsnie a 1 mladie si to viacej uzijes :D

anzelik
20. jún 2012

@kvietok228 tak to ano nechcela som deti zaradom mne to takto vyhovovalo 🙂 drzim ti palceky ,aby si aj ty nasla tie dve ciarky 😉 ,ale vsetkym snazilka by som dopriala tie vytuzene dve ciarky ,aby to nebol len ich sen,ale skutocnost kazda snazilka a zufalka si tie dve ciarky zasluzi 🙂

veonka
20. jún 2012

Ahojte dievčence, tento mesiac som prvý krát užívala duphaston od 15-25DC, 2x denne kvoli dlhým cyklom. Ovu test pozitívny na 12DC takže ovu prebehla pred duphíkom. Teraz som už tretí deň po dobratí, ale už asi týždeň ma bolí podbruško, teraz po dobratí sa mi naliali prsia, podbruško stále bolí ako na mrchu a je mi aj trochu "na grc". Neviem či je to kvoli dobratiu duphastonu- čo myslíte? Myslíte že si mám robiť vôbec nádeje že to klaplo? 😔

katharrina
20. jún 2012

@veonka moze byt ze klaplo, ja som tiez uzivala duphaston, teda este stale uzivam a aj vdaka nemu som tehu 🙂

veonka
20. jún 2012

@katharrina tak to gratulujem 😵 ! Ja by som si samozrejme tiež veľmi želala... a ako dlho si ho užívala kým sa zadarilo? ja teraz prvý krát a tak vôbec neviem čo čakať. Ale pocity mám skôr na mrchu, aspoň podľa tej bolesti podbruška.

ktore
20. jún 2012

dufik je uz predany....

ktore
20. jún 2012

@zvolsiinylogin dufik som predala este v tu minutu ako som sem napisala.

zvolsiinylogin
20. jún 2012

@ktore vypada to , ze dnes, zajtra budem mat ovulku, ale ja ho uzivam uz siesty den...nebude to mat negativny vplyv a prasknutie foliku? bude vsetko, tak ako ma byt?

zvolsiinylogin
20. jún 2012

@ktore a prosim ta, nemam bloknutu ovulku z dufiku, ze ten folik vydrzi az po dobratie a potom praskne? nevies mi nahodou poradit?

kvietok228
20. jún 2012

@anzelik si zlata aj to raz bude a urcite coskoro verim tomu :D

katharrina
20. jún 2012

@veonka no ja som toho mala viac ale tak od septembra som ho uzivala a teraz s nim uz mam pomaly koncit, tak asi 5mesiacov som ho uzivala

ktore
20. jún 2012

@zvolsiinylogin ako si na to prisla ze by mala byt ovulka?ta uz pravdepodobne nebude.ale sak neviem kto tu vravel asi amy ze neblokuje ovulku,ale to tak nebude.daj graf sem teraz.

zora256
20. jún 2012

Ahojte baby!
Tak ja teraz budem brať duphík od piatku 2 cyklus.A smalým som otehotnela na 6 mesiac užívania.Tak uvidíme,a dnes mám 12dc,tak ja beriem od 14dc do 25dc.a chodí mi na 31dc.Ja som dnes mala nagytívny ovu test,aj včera,tak neviem uvidím,ako ukážu nasledujúce dni,ale ak mám ms na 31dc tak by mala byť asi na 15dc alebo 16dc,nie vraj vstrede cyklu.

zvolsiinylogin
20. jún 2012

@ktore bola som dnes u dokiho, robil mi sono a nasiel folikul 19 mm, to znamena, tak akurat pred prasknutim, este jeden , dva dni, a vtedy nastava ovulka,ci?
http://www.fertilityfriend.com/home/3cbb47

zvolsiinylogin
20. jún 2012

@zora256 ahoj, neviem, ci si pametas, ale ty si sa mi ozvala ako prva, ked som sa prihlasila na kona. nebola si nahodou tehu teraz niekedy?