Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

domuska11
26. jún 2012

@zora256 ahoj...ja mam prvy cyklus s duphaston, tiez ma pobolieva podbrusko, asi je to normalne. Ja si radsej uz nic nevsimam, lebo kazdy mesiac som citila uhniezdovanie a nakoniec prisla mrcha :( ty ho uz beries dlhsie???

zora256
26. jún 2012

@domuska11 Ahoj!Ja ho beriem 2 cyklus 3 deň.Ale tak brala som ho aj pred tehotenstvom a nepamätám si,že by ma bolo bolievalo pred tehu,no tak neviem skúšam si to nevšímať,ale ma aj bradavky akosi pália trošku a pobolievajú a do ms mám ešte 2týždne tak neviem,predmnštruačný syndróm mávam 1týždeň pred ms a najvia deň pred ním.no uvidíme🙂Držkám vám palčeky🙂

domuska11
26. jún 2012

@zora256 No mna prsia bolia ako este nikdy, mam pocit, ze mi kazdu chvilu prasknu :D Tak dufam, ze sa nam to obom podari tento mesiac 🙂) drzim aj ja palceky 🙂

zora256
26. jún 2012

@domuska11 Ďakujem🙂A na kedy by vám mala prísť ms?Mne 9.7.Tak dúfam,že nepríde a 19.7.budem testovať ak nedorazí,presne malému na 1 národky🙂Lebo vraj test je najspoľahlivejší,keď mešká 10dní ms,som čítla na najmama včera 😉

domuska11
26. jún 2012

@zora256 no v sobotu mam poslednu tabletku, tak ratam dva- tri dni kym sa to spusti vsetko..Len mne pichli aj Pregnyl a dufik berem od 15 DC, tak som zvedava 🙂 testovat sa nejdem, bojim sa sklamania..

kvietok228
26. jún 2012

@katche aj ha no len aby ti nebolo zle este 9 mesiacov 😅

zora256
26. jún 2012

@domuska11 Ahoj!
Tak ja beriem od 14dc a do 25dc a prišlo mi min.mes.až na 31dc čiže po 5 dňoch nebrania lebo tak ten deň je potom už 1dc.vraj do 10dní,od doužívania má prísť a ak nepríde potom testovať po tých 10dňoch.

domuska11
26. jún 2012

@zora256 a to som si myslela, ze pride mrcha hned 🙂) no zas by som sa zbytocne tesila :((

zvolsiinylogin
26. jún 2012

@ktore ahojky, mala som tri dne spinenie, vcera sa mi zdalo, ze slabsia krv, ale skor spinenie, dnes nic...som zvedava, co to telo so mnou vymysli, ale este cakam na mrchu, tak za tyzden..teplotu dnes som mala 36,8 ,vcera 36,6...neviem, ci mam po tom vsetkom ocakavat normalnu mrchu, bez dufiku by som ju uz mala teraz..

zvolsiinylogin
26. jún 2012

@domuska11 ahojky, aku si ju mala , normalnu alebo len spinenie?

domuska11
26. jún 2012

@zvolsiinylogin myslis mrchu po duphastone??

zvolsiinylogin
26. jún 2012
domuska11
26. jún 2012

@zvolsiinylogin dufik berem prvy cyklus, cize prvu ovulku len ocakavam. Dufam, ze to bude bez problemov..

riana12
26. jún 2012

@zvolsiinylogin vcera si merala iba v posve ci aj v ustach? tie merania v posve nerataj, mas to zbytocne, su bez vypovednej hodnoty, ak si predtym meral avyhradne v ustach...

zvolsiinylogin
26. jún 2012

@riana12 dnes som merala som v posve 36,8 a v ustach 36,6...ja som merala raz minuly tyzden v posve a to som mala 36,9...vcera som mala v posve 36,6...som myslela,ze pride mrcha a ono po kave mi nabehlo trochu krcov a nacervenalej( davala som si uz vlohy) a dnes uz nic...tak som spinila tri dni celkovo

riana12
26. jún 2012

@zvolsiinylogin ber do uvahy iba teploty v ustach... merane v posve nerataj! kde mas graf?

zvolsiinylogin
26. jún 2012

@riana12 neda sa mi otvorit, som na inom pc, neviem, ze zadavam zly login..pisem si to pre gyndosa, ale len tie v ustach..

riana12
26. jún 2012

@zvolsiinylogin na akej stranke zadavas? daj pozor, ci nemas zapnuty caps lock alebo SK klavesnicu za EN a opacne

katche
26. jún 2012

@kvietok228 tak to dakujem pekne..ak by mi malo byť zle tak ako v noci, tak nikdy v živote.mm mi chcel volať sanitku...toto nebudú tehotenske nevoľnosti, ale f .ajnova.viroza

zvolsiinylogin
26. jún 2012

@riana12 jeden cyklus mam merany v posve, ale nad 36,7 som nesla..teraz vlastne meram treti cyklus, ze vypovednu hodnotu to vsetko ma az po pol roku merania..

zvolsiinylogin
26. jún 2012

@riana12 som na fertility...

riana12
26. jún 2012

@zvolsiinylogin vypovednu hodnotu to ma aj po prvom cykle 😉 ale u teba sa teraz jedna o fakt, ze si mas vybrat - bud budes merat iba v posve alebo iba v ustach... nemiesat hrusticky s jablkami... a myslim to len v dobrom, nech ti tu vieme poradit co najlepsie 😉

zvolsiinylogin
26. jún 2012

@riana12 ved ja viem, tento cyklus berem hore dole...ani ho nejdem ukazovat, lebo su tam dve rozne merania...kontrolijem aspon teplotky, ci sa to zvysuje, ci znizuje a ako som vysoko...podla teplot v ustach som ovulku ani nemala...

zvolsiinylogin
26. jún 2012

@riana12 a ty mas aky grafik?

riana12
26. jún 2012

@zvolsiinylogin no vsak merania v posve odtial daj prec a kludne to potom mozes zverejnit 😉

riana12
26. jún 2012

@zvolsiinylogin u mna takto http://www.fertilityfriend.com/home/120212 uz uz by mala prist ovu, dufam teda 😒

zvolsiinylogin
26. jún 2012

@riana12 mas ukazkove ovu...asi si citala, co sa mi tento cyklus stalo, tak ovu asi nemala byt...len neviem, ci mam cakat mrchu vobec z toho vsetkeho..

riana12
26. jún 2012

@zvolsiinylogin no celkom poctivo sledujem, co pises, nejaky ten prehlad mam... 😉

bamburova
26. jún 2012

@zora256 ahoj ,ja neviem,či to spôsobuje liek,alebo je to tým,že mám problémové tehotenstvo,obidvoch mojich chalanov som vynosila v pohode,pri mladšom som síce zvracala do 8mesiaca,ale oproti tomuto pocitu strachu to nič nebolo..aj na toaletu sa bojím ísť,stále sa obzerám...dúfam,že Boh dopraje dieťatko nám všetkým,ktoré tak túžime,nie je to fér,niekto chodí na zákroky ako na klavír a také ,čo sa snažia mať dieťatko,sú zodpovedné, vždy musia trpieť viac :( a dakujem za povzbudivé slová,lekárka povedala,že ak sa uhniezdi,tak by to po 12tt mohlo byť v poriadku...inak ani som doteraz netušila,že ženy,ktoré majú problém ako ja nemôžu mať sex,pretože pri orgazme môže dôjsť k potratu,nakoľko sú tam sťahy maternice..ale to je najmenej vydržať 🙂

mattuliatko30
26. jún 2012

@zvolsiinylogin ahoj..prosím ťa nevieš, či duphaston a lutenyl je to isté?..mne lutenyl predpísal dr. na úpravu cyklu..je to vlastne akýsi progesteron...berie sa 10 dní...od 16DC a potom má prísť mrcha...dnes som 3deň...a neviem kedy ju mám čakať..merala si si BT aj po dobratí dufiku?....ako sa ti držala?..klesla ti potom??