Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

steffany
6. júl 2012

Ahojte kocky, surne by som potrebovala Duphaston este dnes. Ma niekto naviac a je z KE ?? Dakujem pekne.

zora256
6. júl 2012

@riana12 Aha,tak držkám palčeky,aby sa vám podarilo otehotnieť 😉

riana12
6. júl 2012

@zora256 nesnazime sa, ale dakujem...

zora256
6. júl 2012

@riana12 Tak potom aby ste mali cyklus ok 🙂

riana12
6. júl 2012

nemali ste niektora nevolnosti z duphastonu?

veonka
6. júl 2012

@riana12 hej, mne bolo zle po ňom, už som si myslela že sa nám zadarilo, ale to tie tbl. a tiež ma bolieva podbruško z neho a migrény. tak dúfam, že ked tak trpím, bude aj nejaký pozitívny výsledok 😵

riana12
6. júl 2012

@veonka zistujem, i ked doteraz som to z neho nemala, ale tak telo sa meni... lebo hlava mi kvalitne srotuje 😒 😠

veonka
6. júl 2012

@katche gratulujem ti veľmi preveľmi k vytúženým // 😵 , hrozne ma to potešilo, že sa vám konečne zadarilo 😵 😵 😵 😵 😵 , veľmi som vám to priala, tak si to užívaj moja, fakt ti blahoželám a keby môžem tak by som ťa vystískala od radosti!!! 😀

katche
6. júl 2012

@veonka dakujem velmi pekne 🙂 velmi sa z toho tešíme. Bodaj by to vyšlo všetkým holkam čo sa snažia🙂 už len to dotiahnuť do úspešného konca

kvietok228
6. júl 2012

@katche jej dufam ze aj ja raz tak nebudem verit :D drzkajte sa 😀

zora256
7. júl 2012

@katche Ahoj!Tak mne napriek všetkému dorazila ms☹tak sa držkaj ja si dám pauzu v chatovaní tuná aspoň na jeden cyklus,pá majsa krásne 😉

katche
7. júl 2012

@zora256 tak sa drzkaj. Mrzí ma to, ale podari sa 🙂 tak si davaj pozor na seba a všetko bude. Pozn, ked clovek prichadza este aj o ilúzie.. všetko bude fajn, uzivaj si leto, malého aj drahého a hlavne pohoda ;) pa

zora256
7. júl 2012

@katche Ďakujem moc,krásne,veru treba si užívať každý deň,ako by bol posledný🙂A dávaj si pozor,odychuj kým môžeš,lebo od pôrodu sa nevyspíš poriadne🙂Užívaj si chvíle z drahým kým ste ešte takto dvaja,hoc v trojici,ale kým nie je vonku🙂Krásny mesiačik,po mesiaci sa kuknem čo tu máte nové🙂

bamburova
10. júl 2012

@katche jééj,to je super,teším sa s tebou,hlavne opatrne...vééééééľmi som rada,čítala som veľa tvojich príspevkov a tak ako som z nich bola ☹ tak som teraz šťastná s tebou...mne je každý den zle,ako po opici,vyhádzaná som celá,dufík beriem dalej,ale vydržím,čo tam po vyhádzanej tvári 🙂 hlavne,nech máme zdravé babätká 😅

katche
10. júl 2012

@bamburova ja dufik neberiem, našťastie nie je treba. A tiež mi je zle ako po opici, od rána až kym nezaspim, či som najedena alebo nie... A stale len spim. Dakujem, tiež tí držím palce. Som dnes vyhlasila, že budem asi spať až do vianoc, lebo nemôžem kazdy deň fungovat spôsobom, jedlo, hodina spánku, jedlo, hodina spánku 😀.
Už to len dobuchat do konca, piplat si to vytúžené babo, aby potom v 15tich prehlasilo, že vlastne nic nevieme 🙂

meggy004
13. júl 2012

@kvietok228 no ako moja? dlho si sa neozvala...čo nové? Ja som po tom clostile mala brutálne bolesti, tak som skončila na pohotovosti, pichli mi pregnil, tak teraz čakáme, čo bude 😀 teplotka stúpa, tak som zvedavá...prsia ma bolia brutálne... ale tešiť sa budem neskôr...
A čo ty?

kvietok228
13. júl 2012

@meggy004 ahoj v poslednej dobe nemam na nic cas nic nestiham preto som tu dlho nebola 😒 a co beries ho dale ci ako?mi zatial nic 11 som dostala nacak presne ako hodinky 😖 zeby so bola tehu noooo ja si myslim ze ano bodaj by 😀

meggy004
13. júl 2012

@kvietok228 teraz beriem dufík... no - budeme si držať päste 😉 ja by som mala dostať 23. tak hádam nič nedorazí... 😀

zora256
14. júl 2012

@katche Ahoj!
Tak to už len mesiac budeš taká unevená,v 2 trimestri už budeš plná energie🙂To je normálka,vydrž,neboj🙂Všetko dobré prajem🙂Ja zatiaľ len 7 dc a budúci týždeň od 18.7.budem robiť ovu testíky a uvidíme na kedy budú pozitívne a či toho 4-6.8 či príde ms alebo zabudene prísť na 9mes😀A od 20.7 budem zas brať Dupík až do 1.8.:-)

katche
14. júl 2012

@zora256 ahoj, tak dufam,.že už len mesiac 🙂. Únava už pomaly ustupuje, už neprespim väčšinu kazdy deň, ale kazdy druhy , ale objem jedlaa sa zvyšuje :D. A viac ako únava mi vadí ta celodenna , akoby som bola neustále po opici...ale aj to prejde 🙂 a potom sa aj mm bude čudovať :D.
Tak pri testovaní držím palce, nech to slape tak ako ma a v auguste sa mrcha pozabudne niekde ďaleko.
A je normalne, ked mávam dosť nepríjemné kŕče v podbrusku? Niekedy sa na to aj zobudím. Dr je na dovolenke, takce sa nemam koho spýtať.

zora256
15. júl 2012

@katche Ahoj!
Pokiaľ tie kŕče prejdú a len občas sú,tak ok,to sa len zväčšuje maternica sa rozťahuje🙂Dajsi magnézium a prejde to🙂Držkám palčeky aby bolo všetko ok🙂A ďakujem za priania🙂

kvietok228
15. júl 2012

@meggy004 jasne ja drzim aj tebe aj sebe stale a nedorazi a nedorazi 😀

meggy004
15. júl 2012

@kvietok228 ako povieš - NESMIEEEEEEEEEEE!!! 😀

milacik3
16. júl 2012

Baby ked beriete dufaston za kolko dni dostanete MS ja som mavala do 3 dni ale minuly mesiac som cakala 12 dni a nic.....a potom same prisla...A teraz zase cakam 5 den....je mozne ze uz si moje telo zvyklo na lieky a uz nezabera tak ako kedysi ???

kvietok228
16. júl 2012

@milacik3 ja mavam vzdy na 3den po vysadený ale minuly mesiac som mala az na 10 den ale je to v pohode ak dostanes do 14 dni a ak nie treba ist na vyvolavacku 😖

basulienka2
16. júl 2012

Ahojte snažilky a tehulky😀 aj ja patrím medzi snažilky nooo zatim marne☹ snazime sa s priatelom uz 7mesiacov a stale nic.... s duphastonom som na druhom pokuse prvý krat mi MS uplne rozladil a teraz je zatial všetko OK býva mi dost ťažko občas aj rano vraciam,toci sa mi hlava, nemam chut di jedla ale ze uplne vobec robila som si aj testik bol negatívny som už s toho zúfala mali ste niektorá takéto stavy z duphastonu??

meggy004
17. júl 2012

@milacik3 aj ja po 3.dňoch...

meggy004
17. júl 2012

@basulienka2 mne z neho nebolo nič...okrem akné, čo sa mi porobilo... 😖 treba len vydržať 😀

kvietok228
17. júl 2012

@basulienka2 ahoj a vitaj v klube 😀 ja som sneho pribrala 9kg za pol roka skoro ale teraz je to uz o inom uplne opacne vaha ide super dole a byvalo mi sneho na vracani ale mam taky pocit ze telo si musi nan zvyknut a potom robi len dobrotu 😀

zora256
18. júl 2012

@basulienka2 Ahoj!
Tak mne tehu ukázalo až po takmer mesačnom meškaní ms,pri Duphastone,a ak Ti býva zle tak si ho dávaj večer,ak berieš len jednu denne,mne pri tehut ak kázali,a vtedy kým mi testy boli negatívne tiež sa mi točila hlava ale vracať som až v 6tt vracala to mi už týždeň pred tým testy už ukázali //.Tak držkám palčeky aby si bola vtom🙂
@kvietok228 Ahoj!
Tak ja neviem či z neho som pribrala keď som ich brala pred tehu ale mala som neuveriteľných 72kg pred tehu a teraz mám 62kg a to ich už 3mes beriem.Vtedy som brala 6mes.Tak neviem ako to je.Ale zato pred ovu mávam hroznú ťažobu v bruchu a aj pichanie vo vaječníkoch a prsia po ovulke neuveriteľne bolestivé a citlivé.Ale asi si treba zvyknúť.