Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

lucypuky
25. okt 2012

@jane_s Dekujii 🙂 no musim rict že tenhle mesic jsme delali maximum takže kdyby to nevyšlo tak asi nabehnu k doktorovi že HALOOO neco neni v poradku !! :D :D :D

darazv
25. okt 2012

@lucypuky
@jane_s holky ja som dnes volala s doktorkou pretože mam brat duphaston od 18DC tak som sa jej pytala kedže moj cyklus je 32dnovy ci to nieje skoro?pretože minuly mesiac som mala ovulku 20DC ,,,tvrdila ze od 18DC ho mam brat a basta ,,,lenze ja si to upravim aj tak po svojom takže duphaston zacnem brat 20DC 😠

darazv
25. okt 2012

@lucypuky podla teba je dobré sa milovat každy den priebehu ovulky?lebo niektore ženy tvrdia hej a iné nie a ja som už z toho jelen 🙂 minuly cyklus sme sa milovali od 17DC do 23DC a prd z toho 😠

lucypuky
25. okt 2012

@darazv no ževraj je lepšie obden aby sa pytlik naplnil poriadne :D D: my sme sa milovali dva dni pred a hned po ovulke po prasknuti vajička.. v den ovulky to nešlo lebo to som nevedela sa ani pohnut nie to ešte.. 🙂 tak uvidime ak to vide tak je lepšie obden :D

lucypuky
25. okt 2012

@darazv ale pokial nespoznaš ovulku podla výtoku a bolesti tak si radšej rob OVU testy aby si ho nezačala brat zase zbytočne neskoro 🙂

darazv
25. okt 2012

@lucypuky dakujem za info 🙂 dufam že ta budem čo chvila nasledovat 🙂 dnes si kolkí DC?

lucypuky
25. okt 2012

@darazv no ešte nekričme aby sme to nezakrikli 🙂) dnes som 28DC .. povedala som si že to pondelka vydržim a potom sa testnem 🙂

jane_s
25. okt 2012

@lucypuky Jj to děláš dobře, minulej gynekolog mi řekl "no s tím nebudeme nic dělat, počkáme", tak jako to mě tak namíchlo že jsem přešla k jinýmu..někdo to má fakt na háku!

jane_s
25. okt 2012

@darazv A říkala si jí že minule byla OVU 20DC? Ví o tom kočko? No tak to by se v tom fakt prase vyznalo že? Já taky mívám OVU cca 17DC a on mi to předepsal od 15DC, tak jsem taky asi v háji, třeba to myslej tak že to začně působit až dýl ty prášky, já Ti nevím!

jane_s
25. okt 2012

@lucypuky
@darazv Mě taky doktor řekl ob den😀 řekl sexovat 4 krát do týdne a neřešit OVU, že spermie dlouho přežívají a když to budeme hrotit každý den tak většinou z toho nic není a měl pravdu, jednou jsme to tak zkusili, OVU test jsem měla mega pozitivní a dopadlo to MS😀 takže asi tak kočky..

darazv
25. okt 2012

@jane_s ano hovorila som jej to a stála si za svojím 😠 lenže ja mam taku doktorku ktorá nema ani snahu pomoct vždy som si to musela ja vydupat ,,,ja idem zmenit dr asi 😒

darazv
25. okt 2012

@lucypuky tak v pondelok budem na teba mysliet tfuj tfuj 🙂

lucypuky
25. okt 2012

@darazv Dakujem dakujeem určo hned napišem mam volno takže tu budem cez den 🙂

lucypuky
25. okt 2012

@darazv
@jane_s Holky tak jsem si to počitala znova a ovu jsem mnela tenhle cyklus pozdejc byla 15.11 což byl 18DC a 17DC jsem jsi dala prvni tabletku Duphastonu a ovulka i tak byla.. tak jen pro info že pokud si to date den pred OVu tak to asi nejak moc neovlivni 🙂 teda doufam :D

darazv
25. okt 2012

@lucypuky a ty mavas aky cyklus?dakujem za info 😉

lucypuky
25. okt 2012

tak 30-32DC cca ale pred 3 mesiacmi mi meškali asi 7 dni a potom prišlo len špinenie miesto MS to som nejak nepochopila.. minulý mesiac som zase špinila asi 2 týžne a potom ešte aj MS 🙂 teraz zatial nič tak uvidime

lucka2405
26. okt 2012

holky toto som nasla o duphastone, takze vobec nepotlaca ovulaciu vraj🙂
http://www.medifoli.eu/temp/addon/-112746/PIL/d...

silvuska85
26. okt 2012

@milka1978 ahojky tak super že ti tak išlo dufam že aj nám sa tak zadarí lebo už je to dlhá doba a neviem sa dočkať 🙂

silvuska85
26. okt 2012

@lucypuky ahoj tak super a teším sa že nám napíšeš že si tehu 😉

silvuska85
26. okt 2012

@darazv no je to dlho aj pre mna dva roky už je dosť..v práci sa nás snaží asi päť a zatiaľ nikto no ja asi najdlhšie tak dufam že to čoskoro niekto prelomí a začne sa nám dariť všetkým 🙂

milka1978
26. okt 2012

@silvuska85 no skúste veď za to nič nedáš .... a keď to nezaberie tak nech ti lekráka vezme krv .... mne tak urobila síce ešte pred duphastonom a povedala mi, že ak do polroka s duphastonom neotehotniem tak mi nasadí iné, silnejšie lieky ... myslím že sa volali Clostylbegid ..... no našťastie som ich brať nemusela ..... a vtedy mi z krvných testov, zistila, že mám v tele o niečo viac mužského hormónu a preto mi aj nedozrievali vajíčka a neboli vhodné na oplodnenie ... duphaston mi s týmto pomohol, pretože aj cyklus som mala nepravidelný

zora256
26. okt 2012

@silvuska85 Ahoj!
Veru beriem Duphaston pred otehotnením z malým som ho brala 6mesiacov po 2,5 ročnom snažení,čiže na 3rok snaženia som otehotnela a takmer 4roky sme sa načakali nášho vytúženého dieťatka,a teraz začínam už 8mesiac snaženia,hoc ten 7sme sa málo snažili,kvôli únave z práce☹A veľmi pekne ďakujem za prianie🙂A vy sa tiež snažíte o bábätko?

zora256
26. okt 2012

@darazv Ahoj!
Tak držím palčeky aby sa vám podarilo otehotnieť a vynosiť vaše vytúžené drobčiatko 😉

jane_s
26. okt 2012

@lucypuky Tak to je super kočko😀 já bych jinak taky byla asi dost v háji, ještě navíc u mě ten estrofem, kterej je taky hormon zabrańující OVU, no jsem na to zvědavá, no nic, budeme sami sobě svým lékaře a bude to:D Já si právě myslím, že nám to naschvál dávají dřív, že ten prášek začne učinkovat za 1-2 dny. Jinak já minule doktorovi řekla, že jsem měla bolestivou OVU, že byla asi hodně silná a na to mi řekl, že přávě neproběhla, když jsem měla bolesti, že prej ta bolest značí, že se vaječníky snaží,ale marně:-/ tak jsem z toho jelen ty jo!

jane_s
26. okt 2012

@darazv Hm tak to je teda doktorka na prd vid kočko? Já taky měnila te´d doktora, zůstat u tamtoho tak budu mít jenom cysty do konce života, protože jeho styl řešení problému typu "ono to někdy samo přejde", hm tak to asi jako těžko.. někdy to fakt nechápu, jak mohou být tak bezcitní..

darazv
26. okt 2012

@jane_s ahoj doktorka nemá zatial deti a má tiež 30rokov jak ja a vkuse mi tvrdila kde sa ponahlam že na deti je čas a bla bla ,,,tak jej hovorim priatel má pomaly 37rokov a ze nam tykaju biologicke hodiny a ešte duplovane ked máme problem počat miminko!!!!tak na mna kukla ohrnula nos a dala duphaston ,,,asi je zakomplexovana a bez priatela teda to si myslim ja,,, 😒

darazv
26. okt 2012

@zora256 dakujem krásne dufam ze do vianoc budem nosit pod srdiečkom vytuzene miminko,nič iné si ani neprajem 🙂

darazv
26. okt 2012

@silvuska85 ahojky urcite sa dočkame a budeme hrdé maminky a hlavne štastné 🙂

jane_s
26. okt 2012

@darazv Hm, tak to je jasný jako facka, od ní bych utíkala, nejhorší je zahořklá ženská, která nemá v tomhle štěstí, tak proč by dělala šťastnými jiné:-/ tak to bych asi fakt odešla beru!

lucypuky
26. okt 2012

@jane_s jee tak to mi ani nerikej :( ja mnela ted hrozne bolestivou ovu ale fakt šilene tak jsem si prave myslela že to bylo super a vyšlo to :( ach jooo už se mi nechce ani testovat radši