Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

matilda35
21. okt 2018

@ludka0611 ďakujem..a pomohlo vám?

kurtik83
28. okt 2018

Prosim Vas ms dojde aj pocas staleho brania duphastonu bez prestavky alebo ho treba vysadit???

sebik20
7. dec 2018

Ahojte
Prosim vas poradte mi,,,kvoli nepravidelnemu cyklu mi dr predpisal duphaston a mam ho zacat brat od 13dna cyklu len nechapem ci sa to pocita od menstruacie alebo uz pocas menstruacie
Menstruaciu som mala od 28.11-30.11.

jarnajar
7. dec 2018

@sebik20 Deň, keď si dostala menštruáciu, je 1. deň cyklu. Čiže 13. deň bude u teba 10.12.

sebik20
7. dec 2018

@jarnajar
OPravujem nie 13 den ale 15 den do 21.mam brat a potom sa uvidi...a uzivala si ho?ak ano tak nmla si nejake tazkosti pri uzivani

jarnajar
7. dec 2018

@sebik20 dostala som ho až v tehotensve na udržiavanie, ale bežne sa berie aj na úpravu cyklu. Nemal na mňa žiadne vedľajšie účinky.

lucinka82
22. máj 2019

Baby prosim Vas, mam strasne nepravidelnu menstruaciu, beriem prvy mesiac antiku po pol rocnej prestavke, nakolko som mala stale spinenie. Chcem sa opytat, menstruacia mi v nedelu skoncila, ale dnes som zacala zase krvacat. Mozem kombinovat Duphaston s antikou ci nie?

ivka973
20. jún 2019

Ahojte mám rozhádzaný cyklus... 4 roky som brala antikoncepciu, vysadila som ju a v Auguste budú 2 roky čo ju neberiem. Cyklus mám posledný rok a pól katastrofálny. Na začiatku som bez injekcie na vyvolanie ani nemala potom som však vyskúšala bez a prišiel ale posledné mesiace mám cykly 35-55 dňové každý mesiac sa mi posúva Ms o týždeň. Bola dom u Dr. nerobil mi žiadne vyšetrenia iba sono či náhodou niesom tehotná nasadil mi Duphaston od 16.dna cyklu 10 dni jednu tabletku. Včera som dostala Ms takze počítam 16 dni. Myslite že bol správny jeho prístup keď som mu vysvetlila aké mám cykly a že sa snažíme o dieťatko už pól roka ? Ďakujem za každú odpoved 🙂

elinosar
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tepka
25. máj 2020

Nepribrali ste baby?alebo čo nálada ?ja to mám predpísané....kôli krvacaniu

mouse14
25. máj 2020

@tepka možno trochu nálada a unavená som bola

tepka
25. máj 2020

@mouse14 ja som aj teraz krvacam 14dni:(potim sa...

mouse14
25. máj 2020

@tepka kludovy režim a všetko bude dobré

tepka
25. máj 2020

@mouse14 no veď keď makam behám ..

milik45
25. máj 2020

Baby moze duphaston bloknut ovulku? prvy cyklus ked som ho brala tak som mala ovu az po 10dnoch od uzivania ze mi namiesto menstruacie prisla ovulacia a druhy mesiac som ovu nemala, meriam si bt tak podla toho viem.

nikolatom
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
daduska2009
12. júl 2020

@elinosar ahoj je to aktualne ten duphaston? Mala by som zaujem dakujem

michelllka
15. júl 2020

Ahojte, idem si k vam po radu. Mam nasadeny duphaston kvoli silnej MS a hlavne ze pocas ovulaciem krvacam.. beriem ho od 5.dna cyklu.. dobra sprava je ze som tento mesiac nekrvacala,ale od 17.dna ma sialene bolia prsia a krize.. 17.a 18. den som mala na nohavickach husty biely kremovy vytok a bolelo ma brucho ako ked ide ms a od vtedy ma boli v podstate kazdy den. Pridala sa aj absolutna unava, neviem dokoncit skoro nic bez toho aby som si nedala pauzu a nesadla si na chvilu, lapam po dychu ako po absolutnom sportovom vykone.. myslela som ze mi duphaston pomoze a nie ma takto odrovna.. mate niekto podobnu skusenost,aby takto rozhadzal organizmus? Dakujem

elinosar
4. aug 2020

@daduska2009 dufaston je uz bohuzial predany

mouse14
4. aug 2020

@michelllka tiež som na tom podobne, bolesti brucha, kríze.....hlien je prebytok progesterónu.....len ja sa snažím otehotnieť 🙄.

tepka
5. aug 2020

Baby ja z toho duphastonu cele zle mimo menzes spinom atd cele zle ze upravit menzes mbe sa zda ze blbne

danielitkaa
5. okt 2020

@lorry nie nieje

danielitkaa
5. okt 2020

@elinosar este aktualne?🙂

monu66
21. jan 2021

@danielitkaa mne ostal Duphaston 4 krabičky, ale cena jednej je 5,- €.

danielitkaa
26. jan 2021

@monu66 vdaka duphaston po predpisani ma vijde na 1.12€

monu66
26. jan 2021

@danielitkaa áno, na recept je doplatok 1,22 € a plná suma je 5,36€, ale nie každá má možnosť sa dostať k receptu, napr. z dôvodu neprítomnosti lekára (dovolenka, PN-ka)

danielitkaa
27. jan 2021

@monu66 chapem pohode 🙂

luckalatte
28. jan 2021

@monu66 ja mam celu krabicku a nepotrebujem. Ak chcete tak Vam posuniem.

monu66
31. jan 2021

@luckalatte ja tiež už potrebovať nebudem, ale ďakujem

karmenkakarmen
23. mar 2021

@dicinka1 a bola si tehotná?