• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Duphaston- máte skúsenosti?

17. augusta 2017 
Můžu se zeptat maja.ka , jak dlouho ho bereš? Já čtvrtý měsíc a stále čekám na to mimi :grinning:
17. jún 2008 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zatial prvy cyklus? a ty ho beries na upravu alebo na podporu tehu? :slight_smile:
17. jún 2008 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já ho beru vlastně na obojí. Od začátku mám problémy s MS, která si chodí jak chce, tak jsem vysadila HA a samo, že nepřišla. Takže mi doktor předepsal duphaston a řekl, že je to i na lepší uhnízdění vajíčka. No a od té doby jsem čekanka :frowning2:
17. jún 2008 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak cakame dve, dufam, ze nebudeme cakat vecnost
17. jún 2008 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to si říkám taky, zatím si nehodlám měřit ani BT, ještě bych se vyděsila, že nemám ovulku :grinning: A jak dlouho se celkově snažíš? Já půl roku a i tak mi to přijde už dlouho :frowning2:
17. jún 2008 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak teraz je to styri mesiace, lenze v novembri som mala MA :pensive: a vtedy sa to podarilo na druhy pokus
17. jún 2008 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak nezoufej, když to šlo jednou, půjde to i znovu :wink: Já už se malinko začínám bát, že to nepůjde,ale stále doufám. Říkám si, že brát HA 9 let je přeci jen dlouho a tělo se musí vzpamatovat. Jen už začínám být malinko netrpělivá. Neboj, zmákneme to a určitě se to podaří :slight_smile:
17. jún 2008 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej v to verim aj ja, ze sa to podari a budeme raz stastne tehulky a nakoniec aj mamicky, tak ti silno drzim palce, aby ti to cim skor vyslo a aj ostatnym babam :wink: :dizzy_face:
17. jún 2008 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ti držím palečky :slight_smile: Můžu se tě zeptat, kolik ti je? Mě 26. Nerada bych se za pár měsíců dostala do místnosi, kde se snaží dva roky :frowning2: Ale důležitý je věřit a třeba už si o vánocíh budeme hladit pupíčky :grinning:
17. jún 2008 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja ma 26, v novembri budem mat 27 :wink: no uz najvyssi cas aby som bola mamina :wink: :slight_smile:
17. jún 2008 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to jsme na tom opravdu dost podobně, mě bude 27 v srpnu a taky si říkám, že už je na čase :grinning: Zatím mám jen depky, že mám po těch práškách pupínky na ksychtě :sweat_smile: ale to by bylo, aby to mimi nepřišlo :angry:
17. jún 2008 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som mala vyrazky z toho duphostanu, vacsinou sa mi robili dole na prade a pod licnymi kostami, ale teraz po vysadeni mam plet ako babo :dizzy_face:
17. jún 2008 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to máš úplně stejně jako já, přesně, mám to na bradě a lícních kostech :angry: No jo, jenže já to vysadit nemůžu :frowning2: Musím vydržet a snad přijde brzy mimi, nesmí to bejt moc dlouho, nebo budu jako ropucha :sweat_smile:
17. jún 2008 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty ho beries v kuse? ja som ho brala 15-25 DC, no a teraz cakam na vysledok :confused: :fearful:
17. jún 2008 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ne to jsem ti špatně rozumělao, já ho beru 17 -27 DC a teď ho právě papám a ve středu končim a v sobotu by měla přijít MS. Zatím ta mrcha vždycky za tři dny přišla,ale tentokrát bych si přála, aby nepřišla :grinning:
17. jún 2008 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som dnes 29 DC, tak som zvedava na vysledok :slight_smile:
tak ja nadnes koncim, idem sa zbalit a padam domov, ahoj :grinning:
17. jún 2008 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já jdu taky domů, zatím pa pa a držím ti palečky :grinning:
17. jún 2008 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj všichni, můžete mi prosím poradit. Dnes jsem od své lékařky dostala Duphaston. Po vysazení antikoncepce jsem to nedostala. Duphaston má upravit cyklus a "napomoci" otěhotnění.
Užívat ho mám jednou denně 10 dní 15 - 24 den. Pochopila jsem správně, že po deseti dnech 14 dní brát nebudu a pak zase začnu? Děkuji Vám moc.
18. jún 2008 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky nika.nika pochopila, budeš je papat 10 dní, pak vyčkej na MS (měla by se max. do deseti dnů dostavit) a pak zase 15 DC začít brát opět po dobu 10 ti dní :wink:
18. jún 2008 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky. tehulka nie som :frowning2: tak si myslite,ze by som mala zajst uz za dr.alebo pockat? neviem,ci mi da znova uzivat D...alebo co? :confounded: skuste poradit, prosim :slight_smile: dakujem
18. jún 2008 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.ako sa mate?mozem sa pridat?
18. jún 2008 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky bodzlomu a jak dlouho ti mešká MS?
kurspitka, vítej :wink:
18. jún 2008 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fidelka ty co mas za problem ak smiem vediet?
18. jún 2008 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já nemůžu otěhotnět, není to sice tak dlouho ( 6 měsíců) ale už mi to přijde divný. Mám hodně nepravidelnou MS, takže mi doktor nasadil duphaston a řekl, že je to i na podporu těhu. Beru ho 4 měsíc. Zatím mám jen pupínky, stloustla jsem,ale MS, ta chodí dobře :sweat_smile:
18. jún 2008 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak mě se zatím MS nedostavila měsíc. Organismus je prý zmaten - anti jsem brala 9 let.
18. jún 2008 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som vcera bola na tehotenskom teste bola som na ICSI a nevyslo to.a snazime sa 3roky mat babo
18. jún 2008 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kruspitka a ked sa mozem opytat v com je u vas problem? a to bolo vase prve ICSI? mna to caka cca za mesiac, ja mam PCO a manzel zly SPG.....
18. jún 2008 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já právě taky brala Ha 9 let, takže to tak rychle taky nepůjde, asi ještě není čas. Uvidíme, jestli ty prášky nějak pomůžou.
18. jún 2008 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj manzel bol na TESE a tam sme mali spremie.tak problem ma len muz ja nie.ale nemohla som si dat viacej ako kedno embrio.bolo to nase prev.do ktoreho centra chodis?
18. jún 2008 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika. nika tak to ještě není tak zlý, jestli si neměla dřív problém s pravidelnou MS, ještě počkej :slight_smile:
18. jún 2008 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok