• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Duphaston- máte skúsenosti?

17. júla 2017 
ahojky este nespis? :wink:
6. aug 2008 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj culinka.-)
7. aug 2008 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko vsetkym :slight_smile: pretty je urcite tu, zeee? :grinning: dnes rano som zhltla poslednu pilulu, ale asi pride mrcha, citim to tak.
bodzlomka, presne pozityvne myslenie, pozitivny testik :slight_smile:
zdravim aj culinku a marietku :sunglasses:
7. aug 2008 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano bocianka:slight_smile: pracujem ale pri tom sem klikam ?:slight_smile:
uvidime, ja taky pocit mam od vysadenia, ale to si mozno aj nahovarame:slight_smile:
7. aug 2008 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pracujes v Pezinku ci BA?
mozno hej :grinning:
7. aug 2008 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby chcem sa vas popytat,kedy je najlepsie sa milovat,ked si rano nameriam najnizsiu teplotu,alebo az ked si dalsi den nameriam tu zvysujucu sa? V tomto ohlade som novacik :unamused: Mojho dokiho ani nenapadlo,ze si mam merat bazalku,poradila mi to az kamoska :frowning2: Ten moj doki je zaspaty! :rolling_eyes:
7. aug 2008 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bocinaka v BA:slight_smile:
bod zlomu, no kukni nam moj grafik, ta vyznacena cast je obdobie ovulky, 19 DC? je ovulka, nejlepsie je pred aj po den, samozrjeme aj v den ovulky. Ale ja si stale myslim, ze kedykolvek sa da otehotniet
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=57495/nummer=5
7. aug 2008 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojcek, ja zial neviem poradit, ale tiez by ma to zaujimalo :slight_smile:
7. aug 2008 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukni bocianka, napisala som:slight_smile:
7. aug 2008 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
feeha, pekny grafik :slight_smile:
7. aug 2008 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodzlomu, ja myslim ze asi ked namerias najnizsiu teplotu (ale to vies az po tom ze budu vyssie :sweat_smile: ) ... lebo ked stupne, tak uz je po ovulacii. pri ovulacii dojde k uvolneniu dakeho hormonu, co zvysi teplotu tam dole... aspon myslim... ja si to tak dajak predsatvujem :sweat_smile: :wink:
7. aug 2008 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noooo, pekny pekny, ale keby aj ta mrchana pekne dosla. ak teda prist ma
7. aug 2008 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. mne dnes doki predpisal duphostan. som 18 DC, tak ho uz mam brat az buduci cyklus od 14DC. pomohol vam niektorej k otehotneniu?
7. aug 2008 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj katka, ja som dufam na ceste k tomu :slight_smile:
7. aug 2008 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka a kvoli comu ti ho dr predpisala? mala si nejake priznaky nedostatku progesteronu (ja som pred mrchou aj 4 dni spinila a LF mam cca11 dni)?
7. aug 2008 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pretty...nooo ten grafik je pekny :wink: hlavne mrsku necakaj, bodaj by ti teplotka neklesla a mala by si ine "starosti" :grinning: Take by som aj ja brala :dizzy_face: Takze ked sa moj graf ako tak podari, pridam aj ja :sunglasses:
dakujem ....Pekny vecer vsetkym...
7. aug 2008 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pretty a ty mavas pekny 28-dnovy cyklus?
7. aug 2008 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte všetky duphastonáčky aj neduphastonáčky. :sweat_smile:
culinka,ty nočný vták,ty si včera ešte nespala o jedenástej?Tamarka chodí kedy spinkat? :grinning:
7. aug 2008 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky mariettka,ja chodim spavat tak kolo dvanastej tamca to sidlo male prave zaspalo.... :sunglasses:
7. aug 2008 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holciny, ja jsem nakonec Dufik vysadila, protoze mi po nem nebylo dobre. Zacala jsem pit Femigard a merit BT, tak uvidime. Tenhle prvni mesic jsem si merila teplotu v ustech, ale prislo mi, ze mi teploty litaji, tak od dalsiho cyklu budu merit "dole" :wink: Cekam, ze koncem pristiho tydne by mela dorazit mrcha. Vlozila bych sem svuj grafik, ale nejak nevim, jak na to ...
8. aug 2008 o 06:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mne dufik napisal ked som mu povedala, ze sa 8 mesiac snazime a nic. a ze ak to nepomoze, tak mam v oktobri prist a da povysetrovat i mna i manzela.
ma sa dufik zacat brat od ovulky? ja som dnes 19DC a ovu nikde (podla teplot) ale nehovorilo som mu ze meriam. a kazal mi zacat brat az od buduceho cyklu od 14DC. tak ak by som ho zacala brat na buduci cyklus na 14DC a ovu pride az na 20 dc nevadi to?
8. aug 2008 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj hrusti, naozaj? som myslela, ze Dufik je bezproblemovy. mne velmi pomohol. hehe, meraj dole radsej :slight_smile: ako dlho sa snazite? iba skopiruj link a vloz ho sem
8. aug 2008 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj katka, mne tiez povedal, ze najskor D a ked nezaberie, tak nieco silnejsie. ja ho papam 16-25DC, bez ohladu na to, ci mam ovulku, tak nevim :unamused:
8. aug 2008 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mas problemy s cyklom? lebo on sa zvykne brat aj od 5 DC, podla toho aky mas problem. je to popisane v pribalovom letaku. z toho som usudila, ze mne ho asi dal na podporu zlteho telieska.
8. aug 2008 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, ja som po vysadeni HAK nemala ziaden cyklus
8. aug 2008 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, tak tebe ho dal nato aby bola menstruacia. ja som nemala problem s cyklom po vysadeni. chodi mi to na 29-32 den. ako kedy. kolko sa snazite?
8. aug 2008 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bocianka,ani ja som po vysadeni HAK nemala ziaden cyklus a tak to vyzera,ze ani po vysadeni D som nemala ziaden,takze ho papam zase :frowning2: Tento mesiac som si zacala merat bazalku,tak ked bude po tomto cykle hodim sem link ,hadam sa z toho vyznate lepsie ako ja a poradite :wink: :sunglasses:
8. aug 2008 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Docitala som sa,ze spermie dokazu vajicko oplodnit aj 40 hodin po styku,ked su samozrejme zdrave a dost rychle :sweat_smile: Takze by nevadilo mat styk aj den-dva pred ovulkou....vraj
8. aug 2008 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, ale zaroven sa ma pytal, ci by som uz chcela byt tehu, cize aj ako podporu. take 4 mesiace sa snazime. a vy?
8. aug 2008 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj bodzlomu. ja tiez meriam teplotu. hod link, mozem ti poradit ak mas nejake otazocky :wink:
8. aug 2008 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok