• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Duphaston- máte skúsenosti?

11. marca 2017 
bodzlomka, vidis nad tym som rozmyslala, ze ked ho vysadim, co bude.. takze takto, a to budeme musiet do konca zivota brat ci ako? :slight_smile: feeeha, zaujimave to s tymi spermiami :grinning:
8. aug 2008 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bocianka: mne zlobi zaludek, hlavne kdyz jsem ve stresu, a ten Dufik tomu moc nepomahal, spis mi po nem bylo vzdycky vecer spatne. Tak ted budu pit 3 mesice jen Femigard. Ja jsem cyklus po vysazeni HA mela, ale protoze jsem pak kvuli antidepresivum hodne pribrala, tak jsem prestala menstruovat a kdyz jsem mrchu dostala, tak treba po 1,5 mesici atd. Proto Dufik.
Muj grafik BT : http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php
Snad to bude fungovat :slight_smile:
8. aug 2008 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby ja osm brala duphaston 3 mesiace a nic, ale objavila som stranku na vypocet plodnych dni a u mna mozem povedat je to asi pravda podla toho co mi tam vypocita
http://www.mambaby.com/articles/sk/2196
skusala som rozne stranky a kadejako mozne vypocitat , kedy mam plodne ale podla tej stranky mi to sedi najviac
8. aug 2008 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha, tak jsem zkopirovala link a nefunguje to. No nic, zkusim to vecer, ted musim pracovat :wink:
8. aug 2008 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby zvysuje dufik aj bazalnu teplotu? ja som dnes vzala prvu tab v tomto cykle a ovu je asi dnes alebo zajtra (dufam!)... takze by to malo stupnut a neviem ci to nebude kvoli dufiku... :confused: ... tot moj graf http://www.fertilityfriend.com/home/205cba :sweat_smile:
8. aug 2008 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj danka. ja som vcera citala pribalovy letak od dufiku a tam bolo napisane, ze nezvysuje telesnu teplotu. takze asi by nemal ani bazalnu :unamused:
8. aug 2008 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka aj ja som citala, len som myslela, ze ci nemate s tym skusenost... vies co vsetko popisu v tych letakoch, no spolahni sa na nich :grinning: :grinning: :grinning:
8. aug 2008 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to hej. :grinning:
tak ti asi ja neporadim. idem dufik brat prvy krat. a lauritka nevie? ona ho asi brala, nie?
8. aug 2008 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jee, kamilka ta stranka sa mi paci :grinning:
8. aug 2008 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danka, skus pockat este den, dva a uvidis,ci ti zdihne este teplotu, D by na to mal mat vplyv,kedze obsahuje hormon potrebny v druhej faze cyklu :wink:
8. aug 2008 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. aug 2008 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hrusti Hm,ten graf vyzera v celku dobre :slight_smile: Ovulacia bola,teplotka sa ako tak drzi,aj ked pri tehotenstve je vraj vyssia...tak od tych 37, ale je to individualne
8. aug 2008 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, doufam, ze to pujde jeste trosku nahoru. No, je to prvni mesic mereni .... koncem pristiho tydne to testnu :slight_smile:
8. aug 2008 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: Som tu nováčik aj ked Dufík beriem zhruba 9 mesiac ale stále nič.... :unamused: Žiadne malé mimi.
Mršku som mala dostat v útorok najneskôr v stredu ale stále nič.Je možné aby sa niečo uchytilo pred očakávanou mrchou?
8. aug 2008 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Udelej si test a budes chytrejsi :wink: Drzim palce, at tam jsou // :slight_smile:
8. aug 2008 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Počkám ešte cez víkend nech zbytočne nestresujem :wink: ...
8. aug 2008 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pockaj a aj ja drzim palceky aby boli // :dizzy_face:
8. aug 2008 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ste velmi zlatunke :o)..
Bože keby boli // bola by som ten najšastnejši človek na svete :slight_smile:

Ja idem pobaliť veci a letím domov z robotky.

Prajem Krásny dník a hlavne úspešné snažilkovanie :wink:
8. aug 2008 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja fandim, aby bolo mimi :slight_smile: ja uvidim zajtra, ci pride alebo nepride ms, ale mam take pocity v bruchu, ze asi pride :frowning2:
8. aug 2008 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bocianka,kamoska je v 4 mesiace a hovorila,ze tyzden pred tym ako zistila ze je tehulka mala take chvenie v brusku,ako ked mas dostat ms,a nakoniec jej teplota ostala na 36,9 a po teste // takze netreba zufat....a ked to hovorim ja,co beirem D uz 8 mesiacov,tak to je co povedat :wink:
8. aug 2008 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky
Neiete či duphaston ovplyvňuje výsledok teh testu? Beriem ho totiž a dnes som si robila test a je neg.
8. aug 2008 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukuk,je tu niekto? :confused:
8. aug 2008 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmmm,tak som ta zase nestihla mariettka..... :sweat_smile:
8. aug 2008 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aduska, podla mna by to samozrejme nemalo ovplyvnit vysledok testu :unamused: Neviem kedy si si test robila,ake mas dlhe cykly, kolko dni ti mesta mrcha? a merias si bazalku?
9. aug 2008 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, myslíte, že může kontryhelový čaj a femigard ovlivnit, kdy přijde MS při braní umělých hormonů? Totiž po dva cykly s D, jsem pila kontryhel a femigard a MS přišla přesně třetí den od vysazení, teď jsem pátý den od vysazní D, od bylinek jsem si dala tento cyklus pauzu a MS nikde :angry: Dost mě to štve, protože už jsem se těšila, jak budu v pondělí dlabat clostil a mít konečně ovu a teď tohle....
9. aug 2008 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misule, neviem ci to moze ovplyvnit,ale predpokladam ze ano. Totiz z vlastnej skusenosti viem,ze caje su naozaj velmi ucinne - sice ako na koho. Napr. ja mam po alchymilke zapchu :confounded: Takze ju ani nepijem.... Ale s istotou netvrdim,ze to moze ovplyvnit MS :unamused:
10. aug 2008 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky moje.
som bola mimo na vikend, ako moje? ja cakam, kedy sa konecne rozbehne. Vysadila som minulu nedelu rano a furt sa nerozbehla,trosinku spinim ale nestoji to za rec
11. aug 2008 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nooo a teplotky su ake? Ja som kdesi citala,ze keby si aj bola tehulka,tak spinenie v dobe ked by si mala mat mrchu je bezne a nie nebezpecne,ak sa ti drzi teplotka :slight_smile: Zeby // :wink:
11. aug 2008 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moja dnes klesli o 3 stupne, takze nic, ja ju chcem aby vv sept.vysla na cas, kedy ak sa podari, by mala byt ovulka, ale takto sa to len posuva:frowning2:
11. aug 2008 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kolky cyklus beries D?
11. aug 2008 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok