Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

snazivazuzi
18. aug 2008

ahoj komisakpd, tam sme dve 🙂 drufam ze to potiahneme az k porodu a mimi bude zdravucké 🙂

ty si uz raz mala MA?

komisakpd
18. aug 2008

ahoj no hej mala..a ty?

v ktorom si teraz tyzdni? si na PN? nejako specialne sa opatrujes? mozes aj do IP

bocianka
19. aug 2008

bre ranko dufinkam 😀

snazivazuzi
19. aug 2008

hej, mala som aj ja. v aprili 2008 ☹.

Som v 5tt. a velmi sa bojim ze to zle dopadne. Ty si zacala uzvat dufika hned od zaciatku tehu, ale si ho dostala kvoli spineniu? Ja som ho dostala hned ako mi dr. potvrdil tehotenstvo, dufka som dostala min. piatok.
Nejako extra sa neopatrujem, aj do práce chodim, ale si myslim ze uz nie dlho. Tu cely den makám, niekedy aj od 8 do 19,30 a to si myslim ze si nemozem dovolit. V pondelok idem na kontrolné sono, dufam ze bude vsetko OK.
A ty? ako sa citis? ty si na PN?

veverka84
19. aug 2008

Ahojte tak dnes som bola u dr na sone a nic nevidela povedala ze je este skoro ze mam prist za 10 dni-no idem sa zblaznit...Testovat hadam budem zase vo stvrtok to bude tyzden co mi meska.

bodzlomu
19. aug 2008

nooo vidis veverka, viem,ze to cakanie je hrozne,ale neboj vsetko dobre dopadne....
hlavne klidek pohodicka, a vo stvrtok si urob testik 😉 nech ti to vynde 😵

veverka84
19. aug 2008

dakujem bodzlomu snazim sa na to nemyslet
najradsej by som testovala 5x za den ale ide to dost do penazi 🙂

hrusti
19. aug 2008

ahoj holky, ja jsem byla u doktora ted v pondeli, potvrdila mi, ze tam "neco" je, ale je moc brzo. Pry jsem otehotnela asi nekdy na zacatku cyklu hned po M, protoze se divila, ze uz tam "neco vidi". Neni mi moc dobre, takze asi zitra pujdu opet k doktorce pro PN a zustanu doma. Muzu se na praci vyprdnout, obzvlast kdyz mam jeste v zari statnice ☹

hrusti
19. aug 2008

snazivazuzi: jak ti je? ja jsem minuly tyden zjistila, ze jsem tehule a uz ted mi neni moc dobre 😒 Musim jist kazde dve hodiny, obcas je mi fakt soufl, ale nastesti nezvracim... Mam docela strach, jak zvladnu v zari ty zkousky ve skole, to abych nepozvracela komisi 😀

bodzlomu
19. aug 2008

hrusti, neboj statnice dopadnu dobre...uvidis,ze to prebehne podobne ako maturita...viem,ze sa lahko hovori,ale mam ich za sebou 😉 takze viem aj ako sa citis,ja som tyzden pred nimi bola uz taka vybita,ze som od zufalstva aj zvracala 😖 ale ulavilo sa mi a statnice boli v pohodicke 😵 takze drzkam palceky, hod sa PN a mysli na to krasne mimi,co nosis pod srdieckom 😎

dankakk
19. aug 2008

baby potrebujem poradit... neviem co so mnou... mam ist zajtra za doktorkou? uz 5 den spinim - od 8 DPO (najprv som myslela, ze IP spinenie...) ale neprestava a ani mrcha sa nechce rozbehnut... a mam pocit, ze ako beriem dufik, je to horsie. je to moj druhy cyklus, prvy to bolo, noooo... tak o nicom, som myslela, ze sa to zlepsi, ale teraz je to uplna katastorfa ☹ takto vyzera graf - http://www.fertilityfriend.com/home/205cba 😖

aduska222
19. aug 2008

Danka a mala si predtým ms pravidelne? Lebo ja mám dufík teraz prvý cyklus a mešká mi ms, ale to sa mi predtým nestávalo

dankakk
19. aug 2008

aduska... no viac menej... ja mam problem so spinenim pre MS, takze uz viem kedy prichadza... a vzdy svinucha pride skor... moja LF je uplne mizerna ☹
aduska a netestla si?

bodzlomu
20. aug 2008

danka...hm,ja by som asi zasla za doktorkou, BT mas dost vysoku a spinenie mas veru uz dost dlhu dobu, aj ked mas akurat 28 den..... budem drzat palceky,aby to bolo OK,aby to nakoniec bolo tehulkovanie 😉

veverka84
20. aug 2008

Ahojte, hrusti ty si tiez brala duphaston a neprisla t mrcha?Alebo ako si zistila ze si tehu, lebo ja som brala dup. mala som menzes 7 mesiacov ako hodiny a zrazu mi meska no zajtra tyzden.test negativ a na nsone nic teda testovala som v nedelu naposledy skusim hadam zajtra, ale nejak stracam nadej...

bocianka
20. aug 2008

kuk, dobre ranko vsetkym, ahoj bodiiik 😀
veverka nestracaj nadej, vyzera to podla mna velmi nadejne 🙂 ved ked si mala predtym uplne pravidelne a zrazu nie... skus zajtra, drzim moc palce 🙂

bocianka
20. aug 2008

baby, ja si uz viem predstavit samu seba ako tehotnu 🙂 brucho mam furt take nafuknute, skoda, ze v nom nic nie je, musim sa dat na nejaky sport 😀
dnes snazilkujte, je dobry datum 20.08.2008

prettybaby
20. aug 2008

no ahoj bocianka 🙂

dunda80
20. aug 2008

Ahojte babenky.Aj ja Vás zdravím 🙂

prettybaby
20. aug 2008

cauko dudni 🙂
bocianka, rata sa aj 19.08.2008 - lebo aj to je krasny datum, maminka mala vcera narodky, a bol pekny vecer.-)

bocianka
20. aug 2008

cafte pretty a dundi 🙂
jee, tak jej gratulujem 😀
ja mam furt take pocity ako pred ms, uz neviem, ci si to namyslam, alebo sa tam nieco deje, alebo je to fakt ta ovulacia 😒

dunda80
20. aug 2008

caff bocianka 🙂 Tak skúste poriešiť a možno sa zadarí 🙂

prettybaby
20. aug 2008

bocianka, ja sa tak citim stale, myslim, ze si to namyslame zcasti, to je uz psychika 🙂

bocianka
20. aug 2008

hihi, snazime snazime tak uvidime 🙂

bocianka
20. aug 2008

to fakt pretty? 😖 hm, tak nic potom, neva 🙂

prettybaby
20. aug 2008

nie ja len myslim, ze tym ako velmi chceme a ako na to furt myslime, a vsimame kazdy pohyb,pocit a podobne, tak tym si mozno aj namyslame 🙂

dunda80
20. aug 2008

je to hrozné,niekto povie,že ked sa nato tak nesústredíš,tak to príde,ale je ťažké nato sále nemyslieť.

dunda80
20. aug 2008

Prettynka už berieš 5 balenie?či ešte nie?Ja už 3 den.

prettybaby
20. aug 2008

dundi, piate zacinam takto o tyzden

hrusti
20. aug 2008

veverka84: ahoj, ja jsem dufik brala dva mesice, pak jsem vysadila, protoze mi nedelal dobre na zaludek a ten mesic, co jsem vysadila jsem otehotnela. Testovala jsem docela brzo, cca 10 DPO, protoze mi bylo spatne a tak jinak spatne nez pred menses... a mela jsem slabou druhou carku a pak mi to doktorka potvrdila 😀