Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

strihalka
7. jún 2011

@annavi teprve dva mesice, ael vcera sjem byla u nove doki na preentivce a tak nejak jsem chtela at me vysetri poradne ci muzu otehotnet prirozenou cestou, bo kdyz to vidim okolo, kolik holek ma probbelm, tak nejak jsem chtela vedet jak jsem na tom ja......no tak jsem ji rekla ze se snazime uz rok 🙂), tak hend vysetreni me, manzela🙂)na spermio, a me jeste k tomu zjistila ze mam dvourohou maternici, nema klasicky tvar, ale pry by NEMEL byt problem otehotnet.......navic cykls dnes 32 ateplota hore, takze vuebc nevim, co kdy prijde.....ale jak viz prispevek hore, verim, ze mi to trochu nastartuje🙂)a uvidime, nechci se nervovat, zaciname tez s rekonstrukci, jen co si pamatuju z minuleho roku, kdyz jsme rekonstruaovali pulku bytu v lete, tak sjme spolu snad ani nespali😀, jak jsme vzdy padli unavou a ted na ceka koupena kuchyn zachod....

strihalka
7. jún 2011

@annavi a jeste destky 😀

zuzana3221
7. jún 2011

ahoj, ja som tiež brala duphaston /dlhodobo/, ale žiadna úprava cyklu nenastala. Mne to nepomohlo, ale každá sme iná,tak isto aj každý organizmus je iný, možno tebe zaberie. Ahoj

annavi
7. jún 2011

@strihalka....no presne tak...my sme min. rok v jeseni skolaudovali domcek a teraz nas caka oplotenie, terasa atd atd... 😀 takze uz vidim ze manzela poriadne ani nebudem víddat ked budem vecer lahat do postele.. 😀 😀...ale nejako sa premozem a nedam mu vydýchnut..vlastne prvy mesiac snazilkujeme ako "diví" podla Jonáša..bez hormonov len s vitamínkami a poriadnou dávkou pozitívnej energy... 😀 síce to na prvy raz nevyslo no nevzdavame sa...a tesíme na druhý mesiac... 😀 verim ze sa zadarí...ako vsetky baby na tomto a iných forach... 😀 😀

strihalka
7. jún 2011

@annavi no mys e prvy mesic snazili nesanzili hlavne sjem nedela kdy mam ovulku, pak druhy mesic jsem ji mela prepichovou úodle testu aj bolesti, ale zapomnela jsem merit BT a nevidela jsme tedy ci i poklesla teplota a od te doby to mereni nepravidlne a nedlao se zjsitit, ci vajko prasklo bo ne☹ a pak navsteva doki,.....no jeste mi bude delat hormonalni profil...BT budu sledovat a cekat naovu treba se dockame

jania023
7. jún 2011

ahojky mna uz 3den pobolieva na lavo pri maternici ci vajecniku tak neviem o si o tom mysliet je to ako keby som mala nejaky zapal taka ta tupa bolest az pichanie nie ako ms..neviete co to moze byt dnes 9DPO

strihalka
7. jún 2011

@jania023 uhnizdovani vajka?

sasena033
7. jún 2011

@katarina104 ahoj moja..tak sarapis uz mam aj befoli...sarapis 60kapsul to je na mesiac...kolko to mam uzivat??? kupovat asi aj dalej vsak??? inak to su poriadne kone tie vitaminy to ani nezglgnem 😀 este do stvrtka pockam kym dojde ten lanovy olej....a zacnem 🙂 inak dnes 15dC a ovu test ani naznak ☹ http://www.womenzone.cz/uzivatelka/sasena033/gr... ..a objedanala som sa vo stvrtok k dr...ci teda je alebi bude ovu a ci sliznica dorastla..vajka ma bolia a stale nic

sasena033
7. jún 2011

@jania023 kludne uhniezdovani nastava meszi 7-10 dpo takze moja uvidis podla teplotky a testuj

katarina104
7. jún 2011

@sasena033 tá ovu môže byť kľudne neskôr, netreba stresovať 🙂 uvidíš ako ti to bude robiť a podľa toho, no čím dlhšie tým lepšie 🙂

sasena033
7. jún 2011

@katarina104 vies co som este sa docitala..ze ked ovu nastane neskor uz okolo 19Dc ze to nie je dobre za to vajko nieco obsahuje...co je to za somarinu alebo?? z eovu je idealdo 18DC

katarina104
7. jún 2011

@sasena033 to je riadna blbosť, to záleží od dozrievania folikov, asi viem čo mysleli, skôr mysleli zluneizovaný folik, to býva pri pcos 😉 v našom fóre sú baby čo otehu a mali ovu neskôr, dokonca aj 26DC, takže blb 😉

jania023
7. jún 2011

@sasena033 u mna sa potvora BT drzi az do ms a vden ms klesne ta vies take to prekvapko 😒

katarina104
7. jún 2011

@jania023 zatiaľ pekný grafík, príznaky na tehu nemáš?

jania023
7. jún 2011

@katarina104 ahoj nie nemam ale ani u malej som nemalaani tuk ani len prsia ma nebolely teraz tiez nic ani tuk len ospalost ale to je asi tym pocasim

katarina104
7. jún 2011

@jania023 hm, tak nech sa to podarí, testuj ten 11DPO aby si mohla dať dufík ak by niečo 😉

sasena033
7. jún 2011

@katarina104 prosim ta a vysvetli zco je to zluneizovcany folik pri PCO,,?? ked pojdem vo stvrtok na vsetko s aspytatm aj podla coho zistil ze mam to PCO a tak dalej vrrrrrr 😠 a este citam pri sarapise ked otehu vysadit??

jania023
7. jún 2011

@katarina104 no dufik este mam doma ale tam treba vysoke davky na udrzanie nie iba 200mg tak hovoril doky..zajtra je 10dpo tak este den cakania

katarina104
7. jún 2011

@jania023 😉 ale aspoň na posilnenie, ak je chyba plodu tak sa to neudrží to je jasné, no potom sa ozvi, že ako 😉

katarina104
7. jún 2011

@sasena033 áno sarapis, pri otehu vysadiť 🙂 pozri môj blog cyklus, ak zistia cysty alebo zvýšený testosterón,cukor nie si viac ochlpená?

jania023
7. jún 2011

@katarina104 OK dam vediet

sasena033
7. jún 2011

@katarina104 nie nevnimam ziadne zmeny akurat mi strasne zacali padat vlasy..ale to bolo aj na jesena potom prestalo a teraz zase na jar...idem kuk uz mi robil sono a praveze mi nic nehovoril boze ani neviem anco vsetko sa ho mam opytat iba to endometrium splietal nizke ☹

katarina104
7. jún 2011

@sasena033 ok, zistíme to, neboj ak by si aj mala pcos, tak ovulky z času na čas sú 🙂

sasena033
7. jún 2011

🙂 na co mozem sa ho poytam teda co mi napadne..a po vysadeni HAK zatial ovu prisal kazdy mesiac..no uvidime..tento...dakujem ti krasne--- 😉

katarina104
7. jún 2011

@sasena033 🙂

holly74
8. jún 2011

Ahojte, brali ste niektorá duphaston v súvislosti s tým, že vám bol stopnutý IVF cyklus? Kedy ste potom dostali mrchu? Dík za odpoveď a pekný dník.

janine6623
8. jún 2011

Baby, ahojte, máte niektorá skúsenosť, alebo ste počuli o folikulárnej cyste? Čo to je? Čo sa s tým robí?

jania023
8. jún 2011

@holly74 ms pride po vysadeni 3-7dni

holly74
9. jún 2011

@jania023 Díki, Jania, tiež som to tak vedela, lenže som začala špiniť na 18. DC, tak som sa zľakla, že či už mrcha ide, lebo duph. mám brať do 25. dňa. 😕

lienkapp
9. jún 2011

ja som tiež v minulosti brala duphaston, sice len 1 mesiac ale mrcha pekne dorazila na 28 DC. Ináč mávam aj
45-55 dňové cykly ☹ Rozmyšľam´že si zase vypýtam od Dr. Ked už mi clostil nezabral, tak nech aspon mrcha chodí načas.