Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

solinkarka
10. júl 2011

@katarina104 no teda tak to ma mrzi 😒 budem na teba mysliet aby sa podarilo co najskor...

denda29
10. júl 2011

@lilik15 jeeeeeeeej dakujem ale vyzera to ze nebude 😠 ale hadam ovu dorazi v sobotu pevne dufam 🙂

annavi
10. júl 2011

@katarina104 ahoj moja..no tak mrcha nakoniec nedosla..som si myslela ze ano. ale nebola to mrcha..ked som bola na "velkej" a zatlacila taK TROsku krvi som nasla ..jednu kvapku..tak som myslela ze uz som 1 DC..hmm..no potom nic..som si kontrolovala krcok..a na prste som si nasla trosku krvi ruzovy vytok s bielym hlienom..hmm..ale ked som si dala vlozku tak bieeelaaa..hmm.testovat som nestestovala pretoze som si myslela ze ide mrcha..no nedosla..teplotky su hore furt..aa kedze mam zatjra 24ku tak testnem mozno az vo stvrtok.moja ale ak to nebude tehu (co pochybujem ved zeny v tehu si nenajdu na prste trochu krvi) tak co to je potom??zacinam sa obavat..moja dr ma dovcu..hmm.co mam robit moja???co to moze byt?

annavi
11. júl 2011

@katarina104 ahojky moja..taaak konecneee... hadam sa uz mrcha rozbieha..teplotka dnes klesla na 36,5 takze je to iste...mam aj bolesti mrchovske...tak 1 DC mozem hláásit..spokojne.. 😎

katarina104
11. júl 2011

@annavi ok, tak som rada,že došla,, 😉 tento cyklus si vôbec netestovala?,????

lilik15
11. júl 2011

@katarina104 ahoj katkaa 🙂 tak uz iba dnes a zajtra uzivam clostil 🙂 uz sa neviem dockat snazilkovania 🙂

katarina104
11. júl 2011

@lilik15 ok, moja, začni si sledovať hlienik a styk len do 10DC ok? 🙂 a dobré by bolo, aby si si dala do fotoblogu link na grafík,,aby som to mohla sledovať,,

lilik15
11. júl 2011

@katarina104 oki zacnem hlienik uz dnes sledovat 🙂a ten grafik sa pokusim dat do fotoblogu , len ja som amater tak snad sa to podari 😀
noo s tym snazilkovanim do 10dc je to tak ze ja som hned na zaciatku ked som isla od dr povedala drahemu tak ako mi to povedal doktor ze do 11dc nemame mat ziadny sexik a az na ten 11dc noi a moj drahy sa toho teraz drzi ze ked chceme babo tak podla pokynov dr ..hm nevadi to ze tak dlho nebude sexik?

katarina104
11. júl 2011

@lilik15 takto doktor predpokladá,že ovu bude 14DC čo si ja nemyslím,,,preto povedal,že do 11DC nič a potom styk,,spermijky potrebujú oddych,a ak sa objaví hlienik, tak dáme obdeň, najlepšie je trafiť sa do naj hlienu,ale ak sa ešte nepoznáš, tak musíme obdeň,aby sme mohli aj hlien sledovať,,, 😉

lilik15
11. júl 2011

@katarina104 dobre jasne budem sledovat hlienik aj ovu testy robit a pevne verim ze to vide :D zlatik ten grafik neviem dat do fotoblogu ale mozem ti ho posielat kazde rano do IP hm?

katarina104
11. júl 2011

@lilik15 🙂 poď do fóra, povieme si ako to urobíme 😉 🙂

annavi
11. júl 2011

@katarina104 nie moja...a naco budem testovat...som si povedala ze sa nebudem stresovat a ze pockam ako teplotky...hmm.. tu je moj grafik.. http://www.fertilityfriend.com/home/35dcec aj ked moja ja si myslim ze ovulka bola u mna neskor..hmm..27 meho som mala pozitivny testik..sice ciarka bola o trolinku slabucka..takze ovu bola asi 26 teho.....hmm..lenze to som ovu test 26 teho nerobila..tak neviem..hmm..ale urcite bola neskor...tam co mi tak stupla na 37 je prazdna gulicka a to som nemerala v rovnakom case..elbo bol week tak to skreslilo podla mna..no mrcha sa pomaly rozbieha ale uz sa rozbieha...este zo mna "netecie"ako kedysi ze bum a bolo..ale pomalinky..neviem ci ani nie kvoli tomu ze papam vitaminky...atd..co ty na to??

katarina104
11. júl 2011

@annavi ahoj, ovu nemohla byť neskôr ako 19 alebo 20DC, podľa hlienu testu a teploty 😉 podľa mňa si bola tehu a toto je ranný potrat, vysaď všetky vitamíny teraz čo papaš, už je neskoro 😔

annavi
11. júl 2011

@katarina104 no ja si myslim vsak ze tehu to nebolo...taketo cykly ja mavam..mavala som...hmm..a dve teplotky som merala az okolo obeda cez week..upravim a ukazem...preto si myslim ze ovu bola neskor.. 😉

annavi
11. júl 2011

@katarina104 http://www.fertilityfriend.com/home/35dcec takze takto by to malo byt...alebo to bol anovulak..no kedze ten ovu test bol pozitivny tak si myslim ze ovulka bola tesne pred 27mim.. 😉
a preco sa ma po potrate vysadit vsetko?,vitaminy atd??? 😕 😕 😕 😕 ale sranda je ze mavam furt 36 dnove cykly co som kukalaaj do kalendara.... 😅

katarina104
12. júl 2011

@annavi ahoj, no nič, budeš merať poriadne 😉 vždy ináč to máš,,,vysadiť som myslela hlavne bečka, aby došla mrcha čím skôr, a nezdržovalo nám to LF , ale teraz to máš zase iné, musíš sa viac snažiť, lebo ti nepomôžem, sledovať sa a značiť poriadne, ok? 🙂

denda29
13. júl 2011

@katarina104 ahoj no ja takto pokracujem myslim ze ovu je uz na dosah http://www.fertilityfriend.com/home/deni
dnes som ani nemerala lebo som poriadne zaspala aj do prace ale mala som vela vodneho hlienu alebo ako sa to vala 😅

denda29
13. júl 2011

@lilik15 ahoj moja tak ako sa dariiiiiiiiiii?????????????

katarina104
13. júl 2011

@denda29 ahoj, každú chvíľu bude,,až sa zmení hlien na hustý biely, žltý alebo sucho,,po naj hliene, to je ten nie vodnatý ale číry 😀 , do 24 hod. by mala dôjsť,,možno príde ako minulý cyklus,,,, 🙂 styk už môžte a obdeň

lilik15
13. júl 2011

@denda29 ahojky moja noo ja uz som dnes 10dc 🙂 vcera som dobrala clostil tak uz pomaly sa tesim na ovulku adufam ze pride uz coskoro 🙂 a ty ako?

denda29
13. júl 2011

@katarina104 tak super uz sa tesim aj muzika mam doma tento tyzden vcera som mu moc nechcelo tak ho nechala ale dnes uz mu pokoj nedam 😀 ..tak dakujem zatial som zvedava ako to dopadne teraz 😅

katarina104
13. júl 2011

@denda29 papaj vitamínky, malo by sa podariť, pa a držím palčeky,,

denda29
13. júl 2011

@lilik15 no ja cakam uz tiez ovu uz som mala dnes taky vodnaty hlien takze zacnem od dnes aj testovat aj snazilkova 😀 a presne aj drahy je doma tento tyzden takze dufam ze ovu dorazi do nedele lebo potom idem na tyzden prec 😅

denda29
13. júl 2011

@katarina104 papapammmm a pravidelne 😀

lilik15
13. júl 2011

@katarina104 ajojky katik 🙂 pozerala si dnes grafik?dnes mam skor uz taky hustejsi, nie uplne ale hustejsi ako vcera

katarina104
13. júl 2011

@lilik15 ahoj, no neviem ten hlien sa mi nepáči mal by byť skôr čírejší, styk nemusíte dnes 😒 je biely?

lilik15
13. júl 2011

@denda29 juuuj tak budem veeelmi drzat paôceky aby ste to stihli pekne tento tyzden aj ja uz idem od dnes rtestovat ovu 🙂 ja mavam sice za normalnych okolnosti az 23dc ovu ale kedze som brala teraz clostil moze prist aj skor tak aby sme ju nepremeskali idem testovat skor 🙂

lilik15
13. júl 2011

@katarina104 hmm uvidime aky bude zajtra dufam ze sa zase zriedi 🙂

denda29
13. júl 2011

@lilik15 presne aj ja idem uz dnes testovat lebo aj ja kvoli soji mavam skôr ovu 😀 . Aj ja tebe drzim palceky a vecer dam info aky som mala ovu testiiiiiiiiiikkkkkk 🙂 . Hadam sa nam obom zadariiiiii a vlastne vsetkym co sa snazia 😉

katarina104
13. júl 2011

@lilik15 ešte má čas, tak dúfam,že sa bude meniť na lepší a čírejší,,čakáme moja 😉