Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

marosa
3. aug 2011

Beriem dufaston od novembra,necítim sa po ňom dobre,akné a dokonca sa mi začasli tvoriť cysty,ktoré po mrche prasknú. Keď ho beriem mám cyklus 28 ako hodinky,ako nahle ho vysadím tak si mrcha robí čo chce.. Snažíme sa o bábo už rok a nič..normálne ma to už nebaví...brali ste ho niekto tak dlho?

annavi
3. aug 2011

@katarina104 ahooojky...ako moja??? 🙂 no ja dnes takto... http://www.fertilityfriend.com/home/35dcec nevies preco takto klesam??? 😕 😕

katarina104
3. aug 2011

@annavi ahoj, no ja mrškujem tak som rada,že idem ďalej 🙂 ten pokles je ok, nie je až taký veľký, a v pol LF je to normálne, vtedy klesajú hormóny 😉 stále sa to drží na poovu teplote,potom budeš stúpať ak zahniezdiš 🙂

katarina104
3. aug 2011

@marosa áno máš pekne cykly 28 ale je to preto, lebo ak vysadíš duphaston,tak mrcha príde z poklesu hormónov tzv.umelá mrcha,mrcha bez predchádzajúcej ovulky 😉 ak máš ovulky posunuté...treba prísť na príčinu a začať riešiť to,,,

annavi
3. aug 2011

@katarina104 jaaaj...takze mrškujees???no tak verim ze vam to vyjde v dalsom pokuse... 😵 😵 hmm..hmm..ved ma myklo dnes rano ze to čo je??taketo klesanie....takze je to dobre znamenie??? 😕

katarina104
3. aug 2011

@annavi 😉 na mrchu je skoro,,takže sa neboj, malo by sa to takto držať poprípade aj stúpať,,no necháme sa prekvapiť,,znamenie ani tak ani tak je to ok 🙂

strihalka
3. aug 2011

ahojte, chtela jsem duphik nasadit az po ovu, ale ta nikde, asi onovulak, co se da delat☹ http://www.fertilityfriend.com/home/353109

annavi
3. aug 2011

@katarina104 oki mojaaa..dakujeeem opat za infoškyyy... 😅 😅 moj stav budem hláásiť aj zajtra... 😀 😀 😀

katarina104
3. aug 2011

@strihalka nemusí to byť anovulák máš dnes aký hlien? ja by som ešte počkala 😉

strihalka
3. aug 2011

@katarina104 moja, 21DC jsem mela taky velky tahly hlen, ale od te doby nic, ted hlen pis taky mokry mlecny

marosa
3. aug 2011

@katarina104 tam je viac problémov,stítna žlaza a úplne rozhasený organizmus. Ale všetky výsledky sú v poriadku.

denda29
3. aug 2011

@katarina104 uz som zozhnala 😀 20ks..hadam bude stacit...
ma doma tie vitaminy kupila som mu fertiman ale este ich nebere povedal pockame este jeden mesiac 😉

strihalka
3. aug 2011

@katarina104 moja , pomoc, vzdy jsem si tento mesic robila ovutesty wondfo, vcera jsem si koupila ovutestywondfo a ten mam ted pozitivni🙂kterym verit? odfotit muzu az vecer

janula123
3. aug 2011

@katarina104
Ahoj Kati, ako sa máš? Už sme dlho nepísali.
Ja som tento mesiac 1x na Clostile.
Už je to rok čo sa snažíme o druhé mimi.

katarina104
3. aug 2011

@strihalka s ovu testami nemám skúsenosť, ale ak sa ti zmenil hlien na biely, tak ovu býva väčšinou po meniacom sa hliene, a po tom naj hliene, čiže čírom a ťahavom do 24 hod. takže ak si mala ten naj hlien 21DC, tak ovu by mala prísť do 24 hod. 😉 je to možné aj podľa teploty ale musíš zajtra stúpnuť 😉 teploty musia byť min. o 0,2°C viac ako priemer 6 predovulk.teplôt 🙂

katarina104
3. aug 2011

@janula123 ahoj moja, no vitaj, ukáž sa niekedy u nás vo fóre 🙂 tiež sa snažíme teraz som mala strašne dlhý cyklus skoro 60 dní, takže dúfam,že posledný,, 🙂 tak clostil, a sledujú ťa aj folikulkou? no veď hádam raz sa to podarí,treba veriť 🙂

katarina104
3. aug 2011

@marosa tak práve tá štítka narobí veľa,,,papaj vitamínky okrem liekov na štítku A,E,C, všetky Bečka / to je dobré befoli má všetko v dobrom množstve/,zinok, selén, ľanový olej 🙂

janula123
3. aug 2011

@katarina104 Ukážem. 🙂
Fú, tak to si mala dlhý cyklus.
Sledujú. Na 10.DC som mala 2 folíky, jeden mal 11mm a druhý 10 mm, malé na 10 DC.
Ja mávam dlhšie cykly, tak uvidíme, zajtra idem zasa.

strihalka
3. aug 2011

@katarina104 no zkusim jeste dneska wondfo vecer, ze jaky je mezi nimi rozdil🙂)
http://www.fertilityfriend.com/home/353109 a sexik byl 21a bude i dnes.)
takze kdyby byla, tak sme to stihli jen tak tak

patka_1
3. aug 2011

ahojte baby 🙂 prosim vas nemate niektora takuto skusenost?
3 mesiace som brala Duphaston od 21 do 25DC, na upravu cyklu ale moc to nepomohlo, kedze som mrchu aj tak mavala az na 35DC, tak ked som bola pred 2 tyzdnami na kontrole, dr.mi zvacsil davku a teraz ho beriem od 16 do 25DC...ale mam taky problem, ze dnes je 24DC, cize Duph.beriem 9ty den a rano som mala ruzovy vytok a okolo obeda uz hnedy ako ked mi konci mrcha...teraz vecer uz vobec nic....???...asi pred hodinou som si skusila spravit ovu test a vyzera skoro pozitivne (ako keby mal byt zajtra uplne pozitivny, ta ciarka je len o trosinku slabsia)...ale ja som podla grafu mala ovulku hned po mrche, takze teraz by somju mala teoreticky druhy x, co je nemozne a niekde som citala, ze Duphaston ovulku zastavuje....prosim co to moze byt? to spinenie cez liecbu? ved pocas brania Dufiku by som nemala spinit ci krvacat....ci??? ☹ 😒

denda29
4. aug 2011

@katarina104 ahoj moja tak prvy den mrcha dosla bola dost silna hned a potom dva dni zo mna lialo a dnes ze skoro nic http://www.fertilityfriend.com/home/deni
zaujimave co povies 😝

katarina104
4. aug 2011

@janula123 pekné foliky, tak nech ti pekne dozrejú a prasknú dávajú ti aj dufík? 🙂

katarina104
4. aug 2011

@patka_1 ahoj ak máš graf tak o ho tu daj 🙂

katarina104
4. aug 2011

@denda29 tá sliznica musela byť pekná ak si mala silnú mrchu,,no v tvojom prípade, ak boli tie testy pozit. tak mohlo ísť aj o ranný potrat, no neviem ťažko to zistíme 😒

annavi
4. aug 2011

ahooojky moja..tak ja som stupla dnes.. http://www.fertilityfriend.com/home/35dcec mala si pravdu... 😉 len sa citim nejak akoby na mrchu alebo co..jaaaj.. 😖

katarina104
4. aug 2011

@annavi ahoj, no vidíš, tie pocity si mala aj minulý mesiac, tak sa nečudujem, to bude ten p.m.s. 😉

annavi
4. aug 2011

@katarina104 no veeed...tak preco to maaam...tie PMS???ked ja xcem mat tehulovskeeee.. 😕 😕 😀 😀 ale uz ich beriem s veelkou rezervou...mam len take tlaky v podbrusku...neni to ako minl mesiac...vtedy tro bolo silnejsie... 😨

katarina104
4. aug 2011

@annavi no zvykaj si je to aj v tehu 😉 čo teraz papáš?

annavi
4. aug 2011

@katarina104 moja tento mesiac ziadne vitamínky...akosi som na ne zabudla...tak som ich nebrala... 😨 ale od pondelka zacnemm..to uz aj mrch a bude klopat na dvere tak dam maternu, magne, olejček lanovy... 😉 a este nieco???jaaj befoli zacnem tiez.. 😉 manzel papka ale poctivo SELEZIN ACE...

katarina104
4. aug 2011

@annavi teraz daj určite befoli, magne, kúp si C+zinok a Ečko na ten pms. 😉