Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

katarina104
3. nov 2011

@lub13 môže to byť z toho, áno

katarina104
3. nov 2011

@silvijaa zatiaľ by som ho nedávala, ber to befoli uvidíme, ak by si bola na 100% po ovulke, tak ho nasadíme, budeš si sledovať hlien a uvidíme ako cyklus, ok? 🙂 ten progesterón je ok

katarina104
3. nov 2011

teraz idem do mesta pa

ktore
3. nov 2011

uz so po ms.ale befoli som brala den pred ms.bola krasna spon podla mna sarapis asom zacala brat vcra rno a vecer.befoli dam asi na obed. a magne vecer teplotu som mala 36.5 -36,6 ,a dbes 362 xixi kto vi preco ale to je jedno.graf ma na vomenzone nevim ako to mam zdilat nerozumiem sa tomu.nenc to neposlem na inu stranku

silvijaa
3. nov 2011

@katarina104 ok.zaciatkom buduceho tyzdna cakam ms.

katarina104
3. nov 2011

@silvijaa potom sa ozvi pa

katarina104
3. nov 2011

tu máte niečo o krčku a hliene,kuk
http://www.beautifulcervix.com/cervix-photo-gal...

kacicqa
3. nov 2011

babky, od ktoreho dna beriete dufik..ja mam napisane od 15DC... AK viem, ze ovu bola 13DC nemam zobrat hned na dalsi den?

lub13
3. nov 2011

@kacicqa ja zas berem od 19 DC, mam predpisane na 19-25 den to brat, presne 7 dni. s tou ovulkou neviem ci sa to ma hned po nej zacat brat...

kacicqa
3. nov 2011

@lub13 aha.. tak niesom mudrejsia, aj tak dakujem za odpoved;o)

zuzulik160
3. nov 2011

ahojte ja beriem dupfaston uz štvrtý mesiac, som spokojna nemam predmenstruacne syndrómy a ani vedlajsie ucinky. Akurat mi upravil cyklus na 30 dnovy menstruaciu konecne mavam presne na datum. Pred tým som mavala kazdých 36 dni aj dlhsie cykli . Beriem ho od 15do 25 dna. Ovulacia mi zacina dva dni pred tým. Pýtala som sa gynekologa ci je to dobre brat takto ci to nemam brat po ovulacii alebo pred ovulaciou povedal mi ,ze je to v poriadku tak ako to mam. Tak neviem verim mu zatial 😀

kacicqa
3. nov 2011

@zuzulik160 tak to mash davkovanie ako ja..ja neviem ci zabera lebo cyklus som mala pravidelny 27-28 ani ziadne problemy s ms. Tak dufam, ze po clostile zaucinkuje tak ako ma...

katarina104
4. nov 2011

@kacicqa ak si si istá že ovu bola na 100% tak si ich daj tak 😉

katarina104
4. nov 2011

@nativanativa pekná teplota 🙂

nativanativa
4. nov 2011

@katarina104 nemohla mi vyskocit lebo beriem antibiotika ???

katarina104
4. nov 2011

@nativanativa máš zvýšenú telesnú teplotu?

nativanativa
4. nov 2011

@katarina104 neviem ,nemerala som si .... ale citila som sa nejak divne

katarina104
4. nov 2011

@nativanativa ak bude hore telesná, tak môže vyskočiť aj táto, záleží od toho, uvidíme zajtra 🙂

nativanativa
4. nov 2011

@katarina104 no ten link o krcku , to je dost drsne ..... fuuuuuha , tak vyzera moja suska zvnutra .... 😝 😝 😝
no mne sa dnes pekne rozbehol vytok , biely a husty a dost , ale je to bezne u mna pred ms 😖 😖

katarina104
5. nov 2011

@nativanativa ahoj, ten výtok je bežný v strede LF 😉 mrcha nepríde to by bolo skoro musí prísť od 12 do 16 dní po ovulke 😉

ktore
7. nov 2011

caute babenky.ja som dnes 12 dc a zainam pocitovat prichod ovu.citlivejsie podbrusko.uz trochu nafuknute.teplota sa drzi na 36.2-dnes bola36.1 sa mi zda trochu nizka.tak som zvedava ako bude pokracovat.ovu testy nerobim.drzte prsty.len aby manzel prisiel domov aspon v stredu lebo inak to mozem zabalit zase o mesiac.zatial beriem sarapis a befoli a magne.
@katarina104 ak bude po ovu hned nasadim dufik a mam brat dalej aj ostatne ?

annavi
7. nov 2011

@katarina104 ahoj moja...tak ako??v idim ze si tehuu..jaaaj moja aka som rada.... 😵 😵 v kolkom tt si teraz???gratulujem ... 😵 😵 ja som tu v duphastonkach veruze uz dhsie nebola...momentalne mam po ovulke..tento cyklus som zacala s clostilom a pregnylom tak uvidime ci sa zadarilo...tak som v čakacej dobe teraz... 😅 😅

katarina104
7. nov 2011

@ktore no budeš mi musieť ukázať graf potom a dáme dufík 😉 už máš hlien? mokro, klzko? áno všetko ber ďalej 🙂

katarina104
7. nov 2011

@annavi ahoj, no som 11 týždeň a 4 dni teraz 🙂 ďakujem 😉 tak držím palčeky aby to vyšlo, už ti pichli pregnyl?asi áno,,máš grafík?

katarina104
7. nov 2011

@nativanativa ahoj, pozerám, že nejako krvácaš? je to silné?

ktore
7. nov 2011

@katarina104 cauko.no zacalo ma tak pichat na pravej strane ze to ide jak kontrakcie.xi xi kazdu minutku pichne.rano som citila mokro ale nie bielok.iba mokro.zsex bol vcera rano a predtym v noci,takze ani neviem ci sa najde po par hodinach zrela spermijka.teraz je uz manzel prec.och ale ma picha.som zvedava na teplotku.potom ti ukazem graf.

ktore
7. nov 2011

ja som s toho stale jelen.ako mam poslat na tuto stranku graf z womenzone????

katarina104
7. nov 2011

@ktore a mala si predtým hlien číry a ťahavý? kukla som graf v blogu, kedy manžel bude doma?

ktore
7. nov 2011

@katarina104 graf som dala s fotky zatial na album

ktore
7. nov 2011

@katarina104 nie nemala som.pytala som sa doktorky preco ho nemam tak mi povedala nie kazdy ho ma taky,ze to nevadi.rano som citila mokro ale potom uz nie.