Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

katarina104
7. nov 2011

@ktore čo tie hviezdičky? 😀

ktore
7. nov 2011

@katarina104 to tak znaci sex na womenzone

katarina104
7. nov 2011

@ktore no hlien nemusíš mať veľmi ťahavý, len aby bol číry, nemala si ani pocit mokra klzka , ale nie po styku?

katarina104
7. nov 2011

@ktore aha 😕 🙂

ktore
7. nov 2011
ktore
7. nov 2011

@katarina104 nie klzko nebolo.bolo to skvor vodove.nie nebolo to ako po sexe.

katarina104
7. nov 2011

@ktore ok, možno stačilo 😉 ovu by mala byť teraz niekedy, no len sa modliť, aby spermijky vydržali 😉 chceš nasadiť dufík?

ktore
7. nov 2011

@katarina104 dost nizke teploty nie?ale vidim ze mavaju aj niektore baby take

katarina104
7. nov 2011

@ktore o koľkej a kde meriaš?

ktore
7. nov 2011

@katarina104 no potom ako si hovorila hned po ovu.pockam na teplotku.inak by som mala nasadit na 15 dc,ak by bola ovu NA 13 -13 dc takto by nemalo vadit ak nasadim na 15 den.ci ten hormon tam musi byt uzaj?asi ano ze.

katarina104
7. nov 2011

@ktore no dáme ho až keď potvrdíme ovulku také 3 dni musíme počkať 😉 ak žlté teliesko pracuje ok, tak ho bude dosť, ak nie, tak z toho tehu nič nebude, lebo bolo zle vajko,také končia potratom 😉

ktore
7. nov 2011

@katarina104 meriam rano o siestej hned v posteli digi teplomerom.minulý mesiac som merala ku koncu cyklu a mala som 36.8-36-9 v den ms mi klesla na 36.5,tak asi budem mavat nizke teploty.alebo ze by som mala zimu v izbe?ale na tom asi nezalezi,lebo tych 20 stupnov je... 😅

katarina104
7. nov 2011

@ktore meriaš skoro ráno, preto je taká, ináč ak by bola taká meranie neskôr, môže to značiť problémy so štítnou žľazou 😉 takto je to v norme

ktore
7. nov 2011

@katarina104 lenze mne nepracuje zlte teliesko.aspon z krvi mi tak povedali tak to budem potrebovat ako nahradu nie?uf tesim sa ze uz bude ovulka,snad.som prekvapena ze tak skoro mam pichanie ale to asi od tych vitaminov

katarina104
7. nov 2011

@ktore uvidíme ako pracuje, ok? 🙂

ktore
7. nov 2011

@katarina104 skoda ze ten ovu test neukaze presne ten den ze je ovu.ozaj teplota stupne den po ovu?allleeeebooo v den ovu?

katarina104
7. nov 2011

@ktore deň po ovulke, podľa toho ako nám stúpne, zistíme ak opracuje to žlté teliesko 🙂

ktore
7. nov 2011

@katarina104 ok.dam vediet co je aj zajtra.zatial pa pa

katarina104
7. nov 2011

@ktore pa 🙂

krpcek2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nativanativa
7. nov 2011

@katarina104 nie nekrvacam ,zatial ,ale klesam , takze ms tu bude o chvilu

annavi
7. nov 2011

@katarina104 jeeej to uz takto letííí..mojaaaaa. 😵 😵 😵 😵 😵 ano pregnyl mi pichli vo stvrtok na 15 DC...a do 36 hod. mal folikul prasknut...snazilkovali sme v piatok na obed a potom az v nedelu rano...a aj dnes na obed..hmm..ale mam akesi prsia citliveee..juuj..a citim pichanie v podbrusku akokeby mrcha bola...vcera som mala taky kremovy hlien...a tak klzko.... 😨 a dnes aj kremovy ale aj sa natahoval...tak neviem..ja co sa tyka hlienu. nejako...som maďar z toho.. 😝 😝 😝 takze uvidime..ako ... grafik mam kuk http://www.fertilityfriend.com/home/35dcec dva dni som tam nemerala pretoze sme boli na chate a "zabudla"som si domka teplomer..tak neviem...ale uz som jednoznacne po ovu..lebo teplotka je uz poovulacna... ak to tento cyklus nevyda tak dalsi IUI..uz nechceme cakat...len toto cakanie je na nervy... 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

katarina104
8. nov 2011

@nativanativa ahoj, no tá LF je veľmi zlá,,,niečo tam nie je ok, môžem sa pýtať? robili ti HP? štítku, inzulín?

katarina104
8. nov 2011

@annavi ahoj, no vyzerá, to že ovulka bola, tak sa držkaj, ten hlien je ok, je tam viac estrogénu, tak preto 😉

annavi
8. nov 2011

@katarina104 dakujeem moja..no vcera som mala taky biely...a "nasla" som aj taky priesvitny naťahovaci.. 😀 😀 tak neviem..vcera sme to este poistili..ale ti poviem pravdu vcera som nemohla ani zaspat...taky pocit ako keby mrcha isla som mala....hmm...to asi ten folik praskal alebo bohvieco sa dialo...bradavky mam este citlive...jak slak... 😕 takze len cakat..
takze uz mate aj srdiecko...?? 😵 😵 😵

ktore
8. nov 2011

@katarina104 ahojko.teplota stale 36.1 no zda sa mi ze ju nemeriam dost hlboko.dnes som mohla pospat do osmej a merala som si znova a hlbsie tak bola 36.6.ale po vyaznom stupnuti ani stopy.bojim sa ze tne lh je nizky a nestihnem ani oplodnidnit.skoda ze som nemerala minuli mesiac od zaciatku.teraz ma zo hneva.ale dnes asi kupim tie ovu testy.a pravdepodobne pride domou manzel dnes tak aj tak bude sexik.

katarina104
8. nov 2011

@annavi 🙂 áno 🙂
@ktore veď uvidíš, hlien ako je biely?

annavi
8. nov 2011

@katarina104 😵 😵 😵 😵 pekne tehulkovanie moja....... 😵 😵 😵 😵

katarina104
8. nov 2011

@annavi ďakujem a daj o sebe vedieť 🙂

ktore
8. nov 2011

@katarina104 nie je bieli je priesvitny..takze mozno ovu nebola.darmo ma pichalo.