Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

nativanativa
8. nov 2011

@katarina104 hej , uz som dostala dnes , neviem co to ma znamenat , vsetko mam v poriadku .... , uvidime aky bude tento cyklus dlhy a potom sa poradim s dokim

katarina104
8. nov 2011

@ktore tak ešte nebola, tak ak bude možné styk 😉 a daj mi vedieť ak sa hlien zmení 🙂
@nativanativa určite nebude všetko ok,,,

nativanativa
8. nov 2011

@katarina104 no poradim sa s dokim ....

katarina104
8. nov 2011

@nativanativa skúšala si duphaston? mohol by pomôcť, ale vravím mohol 😉

ktore
8. nov 2011

@katarina104 OK URCITE TI NAPISEM VDAKA

nativanativa
8. nov 2011

@katarina104 brala som ho 7 mesiacov , mozno by mi ho mal nasadit aj teraz , lebo vtedy som nemala ovulku ....to nieje zly napad

katarina104
8. nov 2011

@ktore 🙂 pekný deň
@nativanativa môžeš skúsiť, ale po ovulke, ok? máš ho doma?

annavi
8. nov 2011

@katarina104 ano dám...ved teraz vlastne uz len cakam a uvidim ako teplotka..ci sa zadarilo...drzkajte sa... 😵 😵 😵 😵

nativanativa
8. nov 2011

@katarina104 ked som ho brala tak som mala cykly od 29 - 33 , takze skusime

katarina104
8. nov 2011

@nativanativa no hej, len to si nemusela mať ovulku vieš,,,tak až si ju potvrdíme tak potom ok? 🙂 takže poctivo merať

matula028
8. nov 2011

@katarina104 ahoj tak ja som už po mrche a začinam merať:http://www.womenzone.cz/uzivatelka/matula0280/grafy.as... zatial mam sucho.....Papam tekvycovy olej, vit E a pijem alchimelku....takže Befoli až po ovulke aj magnezium?

katarina104
8. nov 2011

@matula028 papaj olej pi alchemilku, a E, befoli a magne po ovulke dáme 😉

annavi
8. nov 2011

@katarina104 ozaj moja..a mam teraz nieco papat??lebo okrem materny neberiem nic.... 😕

katarina104
8. nov 2011

@annavi to ti teraz stačí, je tam všetko 😉

annavi
8. nov 2011

@katarina104 oki....tak budem len tu maternu... 😉

katarina104
8. nov 2011

tak pa holky, idem papa 🙂 pekný deň

matula028
8. nov 2011

@katarina104 O.K.... tak E.befoli,magne po ovulke.. 🙂 a možem aj grepovy džusik pit už teraz?

katarina104
8. nov 2011

@matula028 jasné môžeš 🙂

ktore
8. nov 2011

@katarina104 juj zabudla som co ma brat moj muzicek na tie spermijky c vitamin selen a zinok?dobre pametam?

ktore
8. nov 2011

@katarina104 a to neva ak beriem befoli a magne pred ovu?

zuziklc29
8. nov 2011

pekny vecer kocenky . . . . . ..brali ste duphaston a otehotneli ste?lebo mne dal doktor clostal a mam brat aj duphaston . . .tak sa chcem opytat ci to niektorej pomohlo.Ja nemavam ovulaciu,takze mi pichaju stale vyvolavacku ☹

ktore
8. nov 2011

@zuziklc29 su aj take co ano a aj take co nie.ake vysetrenia si mala este?ostatne je ok?

zuziklc29
8. nov 2011

ja mam anovulaciu,cysty na vajecnikoch a este vraj malu maternicu. takze v mojom tele nedochadza k ovulacii.teraz som mala ist na kontrolu ibaze musim ist uz do prace.to je na potvoru ked chodis na dva tyzdne prec a nevychadza to ☹

ktore
8. nov 2011

@zuziklc29 no to neni bohvieco presne vtedy ist ked treba ist na kontrolu.ten clostil ti dal dobre a aj dufik.zajtra sa urcite ozve jedna babula a ta ti poradi,co a ako ake vitaminy a tak.je to katarina.je skusenejsia v tychto veciach.vyskusaj podla dokt.podla mna a pridaj aj vitaminiky.a meraj teplotku.pojdes aj na pregnyl injekciu?

zuziklc29
8. nov 2011

@ktore mne dava vyvolavacky agolutin. to je olejovka a velmi dobre sa od nej pribera . . . . ☹

ktore
8. nov 2011

@zuziklc29 to som aj aj dostavala pred vela rokmi.bez toho mi ms neprisla.ale pregnyl a dava ked dozreje vajicko aby sa uvolnilo a prebehla ovulacia

zuzananina
8. nov 2011

Ahojte chcem sa spytat ake skusenosti mate s DUPHASTONOm ked už ste tehotna ak niekto berie,bo mne ho doktor predpísal minulý tyzden a vo stvrtok idem opet na kontrolu....

zuziklc29
8. nov 2011

@ktore mne doktor vysvetlil ze ja nemam to hlavne vajicko.a preto mi inak nepride menzes

ktore
8. nov 2011

@zuziklc29 aj ja som tak mala presne.zato bol clostil a na vyvolanie ovulacie som dostala pregnyl.robili ti aj laparoskopiu?