Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

ivuss01
11. nov 2011

@lucinocka tak je dobre, ze si si poradila, a ze si spokojna 🙂 drzim palce, aby sa co najskor podarilo a vsetko bolo v najlepšom poriadku 😉

matula028
11. nov 2011

@katarina104 ahoj tak ja dnes takto hlien mam lepkavy ,biely trošku sa natahujuci:http://www.womenzone.cz/uzivatelka/matula0280/grafy.as... 😒 akedy možme ťuťumuťu.... 😀

lucinocka
11. nov 2011

@ivuss01 dakujem 🙂 no len skoda tych nervov predtym :(

silvijaa
11. nov 2011

ahojte. tak dnes som bola pri mojom doktorovi. robil mi usg, ale mi vravel, ze nevidi tam ziadnu jednoznacnu dutinku, mam prist o tyzden znova.....vzal mi krv, tak hcg mam zvysene, ale ze to este stale nie je viac ako 1. mala som 0.490. a referencie su 0.00 - 0.004. v pondelok idem znova, ci to stupa. neviem co si mam o tom mysliet. test je pozitivny, nabehli mi // po 5 sekundach testovania a stale su tam....ja uz fakt neviem. a tak som sa potesila, ze to konecne vyslo. ale moze to byt tym, ze este nic nevidno, ze je to skoro? dnes mam 35 dc, cykly mam 28 -29 dnove.

dur
11. nov 2011

@silvijaa Ahoj neboj a nestresuj sa 🙂 Ja som bola tiez u doktora pri prvom dietati po pozitivnom teste a nebolo nic vidiet tak mi kazal o 10dni a uz to tam bolo, tak neboj bude to dobre 😉

katarina104
11. nov 2011

@matula028 ahoj, ak bude číry dáme styk ok? 🙂

katarina104
11. nov 2011

@silvijaa ahoj, je možné že ešte nevidno, je to naozaj skoro, neboj sa máš foto testu? ak sa bojíš tak si test opakuj či ti silneje čiaročka 🙂

silvijaa
11. nov 2011

@katarina104 hej, mam foto testu.odfotila som si ho pre istotu. a dnes som vyrypala 8 ecka za clearblue, digitalny test s indikatorom pocatia, tak si ho zajtra rano urobim a to si tiez potom odfotim.....joj, dakujem vam, trochu ste ma ukludnili......modry konik je balzam na dusu, tu sa fakt clovek moze postazovat a vyrozpravat....dakujem

katarina104
11. nov 2011

@silvijaa 🙂 nie je začo moja, len nech ste ok 🙂

annavi
11. nov 2011

@katarina104 ahojky moja..no ja nechaaapem take teploty som este nemala..a to meriam uz tak ako maaam.. 😉 neni som ani chora ani nic..bolesti presli...vcera som ale vzala MIG 400 od bolesti teda nie od bolesti ale bolo to dost neprijemne...musela som lebo som bola v praci a nemohla som nic robit...snad to nevadi. 😔 ale uz nebudem brat nic... 😉 takze teraz sa citim dobre...len ma trapi biely vytok..ktory nezapacha sice ale je ho akosi moc..stale som nejaka vlhka... 😨

katarina104
12. nov 2011

@annavi biely hlien je ok, ak nezapácha a nesvrbí ťa,,,na tie lieky teraz pozor 😉 🙂

matula028
12. nov 2011

@katarina104 tak ja dnes takto hlien mam biely a kremovy ☹ asi si ešte počkam kym dorazi ovulka...dnes som iba12DChttp://www.womenzone.cz/uzivatelka/matula0280/g...

katarina104
12. nov 2011

@matula028 už sa viac ťahá ako včera? no počkáme ale nie dlho 🙂

matula028
12. nov 2011

@katarina104 no ano už sa viac ťaha je taky biely naťahujuci sa...tento mesiac som akasi nedočkava.. 😅

katarina104
12. nov 2011

@matula028 no tak to si 😀 uvidíš zajtra bude čírejší 😉

matula028
12. nov 2011

@katarina104 😀 🙂 🙂

katarina104
12. nov 2011

@matula028 tak pa idem variť

ktore
12. nov 2011

caute prideam moj grafik.ovu asi prebehla ale hlien nebol ako mal byt.ja uz neviem asi musim cakat este dlhsie.

katarina104
12. nov 2011

@ktore ak máš fertility grafík môžeš si tu preniesť link myškou 😉

petra273
12. nov 2011

ahoj holky, chci se zeptat ...dneska jsem konečně objevila // 😀 😀 zbylo mi ještě balení duphastonu, mám ho začít brát? asi tím nemůžu nic zkazit, žejo?

annavi
12. nov 2011

@katarina104 oki moja..no hlien je taky biely..citim sa tak "mokro" akosi.. 😨 dnes som klesla... http://www.fertilityfriend.com/home/35dcec takze z toho asi nic nebude--... 😒 mrchovske pocity uz nemam..prsia mam este trosku citlive a naliate..ale nic strasne...hmm..tak uvidime..ako sa to bude vyvijat dalej..

ktore
12. nov 2011

@annavi ale sak mas pekny graf este,nemusi byt stale hore.este aj pri uhniezdovanie ta caka.moze vtedy klesnut uplne dole a na druhy den sa vrati.

cherry1981
12. nov 2011

@annavi Ahoj moja ja som kukala tvoj graf aj ja som mala pokles a potom to stuplo. Takze ak to zajtra stupne, tak to bolo IP. Este nic nieje stratene. Moze to byt uhniezdovanie 🙂

silvijaa
12. nov 2011

@katarina104 tak dnes rano som si robila ten digitalny test.....a toto mi vyslo.....v piatok mam ist znova na usg, tak dufam, ze uz tam bude vidno nejaku bublinku.....od ktoreho tyzdna ju vidno?

matula028
13. nov 2011

@katarina104ahoj tak ja dnes takto: http://www.womenzone.cz/uzivatelka/matula0280/g... a mala si pravdu 🙂 dnes je hien čiri a pekne sa natahuje ...... to je asi ten plodny na ktori sme čakali?..... 😀

katarina104
13. nov 2011

@annavi ahoj, ten pokles tak preto ten hlien a mokro, ale nevadí, je to v strede LF ok, dnes ako? 🙂

katarina104
13. nov 2011

@silvijaa taký 4-5 týždeň,,ak ti urobí sono z vnútra tak aj skôr 😉 no pekne 🙂