Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

zora256
25. jún 2012

@katche Presne čakť a veriť,a raz sa iste podarí🙂

bamburova
25. jún 2012

..beriem Duphaston už asi mesiac,dnes som začala 10tt,od začiatku tehotenstva som trochu krvácala,tehotenstvo mi potvrdil najskôr test a potom aj odber krvi...najskôr som ho brala 3x denne,teraz 2x..lekárka mi hovorila,že sa zvykne predpisovať pri hroziacom potrate..každé pichnutie v bruchu je pre mna nočná mora,som PN,len oddychujem,toto je moje tretie tehotenstvo a dúfam,že moji chlapci ( 17r. a 7r)
sa dočkajú súrodenca 🙂

riana12
25. jún 2012

@katche zacitala som sa do tvojich prispevkov aj vyssie na tejto stranke, suhlasim s duphastonom - nezacat uzivat pred ovulkou... a ja tiez obcas tak dlhokansky pisem 😀 😉

katche
25. jún 2012

@riana12 he, niekedy to môže vzbudzovať pocit, že sa doma nemam s kym porozprávať:D mm sice pocuva, ale nerozumie tak ako by som chcela atak snáď nie som za chrobáka truhlika...:D

riana12
25. jún 2012

@katche take isté pocity mávam aj ja občas 😅

ktore
25. jún 2012

@katche pozri na graf
@zvolsiinylogin to budes kukat.aj ja tak viem presne ako ty ze ze dufik atd atd presne ako ty si pisala.a pozri na to.sa velmi cudujem.toto sa este nestalo od kedy som tu.ak si presne a dobre merala teplotu stale rovnako ako dovtedy tak pravdepodobne bola ovulka ale potom neucinkuje dufik?co to?co to?

zvolsiinylogin
25. jún 2012

@ktore ahojky, nemaj strach, to su teplotky merane tam dole, zacala som tam dole, nema vypovednu hodnotu o ovulke...a co som bola u dokiho, tak neviem..minuly tyzden zo mna asi vypadol 1 mes. plodik, doki sam nevedel , ci plod, alebo zrazenina, ale mala som uz pozitiv testy a odvtedy negativ, no a ten 19 mm folik, co sme s drahym samozrejme vyuzili...inac, uz treti den spinim, mala som trosku bolesti pred dvoma dnami, dnes len ked som si dala kavicku...bohvie, co to zas je.. 😝

zvolsiinylogin
25. jún 2012

@ktore inac povodne v tomto obdobi som mavala mrchu, bez dufiku..

katche
25. jún 2012

@ktore noo, tak tomu nerozumiem....mne sa pri dufiku držala konstanezvysena...tststs heh, nie, naozaj zvlastne

katche
25. jún 2012

@riana12 :D no, ťažký údel

marekahenrieta
25. jún 2012

Ja som ho brala tiež po vysadení antikoncepcie na úpravu MS, pretože sme chceli bábo a podarilo sa 🙂

riana12
25. jún 2012

@katche 😀

katche
25. jún 2012

@riana12 no, len keby mi aj naozaj bolo takto do smiechu...od soboty mi je zle, bolesti ako pri mrche a už pár krat som prenajala vracanie...dačo na mňa lezie, bo aj mm mal tráviace problemy...ooch

zvolsiinylogin
25. jún 2012

@riana12 ahojki, treti den spinim, neviem...mam bezat za dokim zase?

kvietok228
25. jún 2012

@katche a ako sa mas co nove?

riana12
25. jún 2012

@katche no ja som daco take mala v novembri... den predtym to mal brasko, ale obaja sme pregrcali cely den a este den po tom sme boli taki slabi... fuj, nechcem viac 😝

@zvolsiinylogin nechaj to tak, len duphik uzivaj... nie je to nic, co by vyzadovalo okamzitu lekarsku starostlivost... len si to zapis a ked pojdes na kontrolu riadnu, tak mu spomenies, kedy ti to zacalo, ako dlho trvalo a v akej intenzite...

zvolsiinylogin
25. jún 2012

@riana12 dnes som ho dobrala, este pockam cca tyzden na mrchu a ked nic, tak sa za nim stavim..testiky su samozrejme negativne.. ☹

riana12
25. jún 2012

@zvolsiinylogin vsak treba vydrzat par dni 😉

ktore
25. jún 2012

@zvolsiinylogin ktovie co to je?kedy si presla na meranie v posve?inak dufikom sa vela zenam stane ze miesto menzesu maju len spinenie,to som uz viackrat citala.

zora256
25. jún 2012

@bamburova Ahoj!
Gratulujem!🙂
Ja som tak isto bola pri malom,keď som brala Duphaston do 16tt a to pichanie v podbrušku som bola hotová,som mala strach,že potratím ani kýchnuť a zakašľať som nemohla po ležiačky stále som si sadla najskôr som si ľahla na bok a zboku do sedu,no hrôza,a ja že to len ja som také zažila,je to z Duphastonu?
@marekahenrieta Ahoj!Ako dlho si brala Hak?A na koľký cyklus z Duphastonom si otehotnel?Ja som brala Hak asi 4roky a Duphaston pol roka keď som otehotnela.
@katche Ahoj!To mi je ľúto,že ste chorý skoré uzdravenie prajem🙂
@zvolsiinylogin Ahoj!
Radšej choď k lekárovi,aby sa pozrel zakej príčiny špiníš,a dal Ti niečo na zastavenie ak si tehu.

ktore
25. jún 2012

@zvolsiinylogin preco beries dufik az od 17 dna?ci to len teraz si si tak dala?alebo si cakala najprv na ovulku.

zvolsiinylogin
25. jún 2012

@ktore som sa sekla, mala som ho od 16, buduci mesiac pockam radsej na ovulku a budem brat 😠 ...tak dnes poslednu tabletku...a cakat na mrchu, ak pride..

ktore
25. jún 2012

@zvolsiinylogin akoze vypadol plodik.?citila si clup?

zvolsiinylogin
25. jún 2012

@ktore este horsie...nechcem o tom rozpravat..

zvolsiinylogin
25. jún 2012

@ktore mala si to uz aj ty?

ktore
25. jún 2012

@zvolsiinylogin uz si ani nemusela dobrat.do 4 dni dostanes ms a ides znovu a tžo uz meraj iba vposve.a pockame na ovulku.ja si myslim ze by si mala mat ovulku.len musis merat a merat hned ako bude posledny den ms.lebo ked je kratka lutealka tak moze byt aj ovulka skvor.ale moze byt aj ten 14 den ako normalne.len som zvedava. hlavne klud.nemysli na to co to mohlo byt.mozno to nebolo nic co si myslis.ide dalsi mesiac a urcite ti to vyjde.aj mne to vyslo.sice som aj ja skusala aj bez dufiku iba z vitaminmi ale vyslo to.

ktore
25. jún 2012

@zvolsiinylogin nemala som to ale neviem priebeh mojka tak ani neviem co si to vlastne citila.ale nemusis to rozoberat.mylsi na to ze to mohlo aj ine.me,usis na to najhorsie,ale stava sa to viacerym ze bez dufiku normalne pride ms pri ktorom vlastne odide babo.ale to je tiez caste.pisala si minuly tyzden inak.

katche
25. jún 2012

@kvietok228 no, tento cyklus bez úspechu, krv ani sono ovu nepotvrdili tie bolesti boli spôsobené asi skôr prasknutou cystou , 11DC dominantny folikul na lavo, o týždeň tam už nebol, ale bolo nieco vpravo...takze mam zmätok, v stredu uvidime či bude, ale každopádne cakam ms a odznova...este nech mi prestane byť zle, k večeru sa to vždy zhorší

mattuliatko30
26. jún 2012

Baby máte tu niektorá skúsenosti s LUTENYLOM?? neviete kedy po dobratí by mala prísť ms?...v sobotu som mala poslednú tabletku.... ale teplotu mám stále vysokú...tak na mrchu to zatiaľ nevyzerá....
http://www.fertilityfriend.com/home/39b54e
koľko by mala byť BT vysoká po dobratí??

zora256
26. jún 2012

Baby aj vás bolieva podbruško z Duphíkom po ovulácií?Mňa dnes aj zo dva x pichalo v maternici,no neviem,žeby uhniezďovanie? 😕