Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

luciferik9
24. jan 2014

ja som ho začala brať na 34 DC, dnes je 51 DC a akurát keď to chcem mať čím prv za sebou ma moje telo naťahuje 🙂 ďakujem za odpoveď

luciferik9
24. jan 2014

@zabka88 🙂

jane1983
26. jan 2014

ahojte dievcata neviete mi poradit velmi pekne prosim uz som zufala s priatelom sa snazime o babo od roku 2012 a ako na potvoru som od tohto roku zacala mat problemi s ms. od oktobra 2012 do juna 2013 som brala duphaston pri liekoch bola ms pravidelna aj po vysadeni bola do novembra 2013 OK kazdych 28-29 dni ale v decembri som uz mala az po 38 dnoch a teraz v januari som uz mala mat 14.1.2014 a stale nic ☹. tehotna som asi neni nakolko nemam ziadne priznaky a test sa bojim si spravit.nemate niekto podubnu skusenost ze by vam duphaston pomohol len na pol roka ☹

andreafan
26. jan 2014

Preco si myslis, ze tehotna nie si.Urob si pre pokoj duse test. Ja som brala Duphaston len 3 mes. a otehotnela som a bolo to pre mna velke prekvapko 🙂 .A taktiez som nemala ziadne priznaky....tie sa dostavili neskor. 🙂

jane1983
26. jan 2014

nie je mi vobec nic myslim ze aspon nejake priznaky by som uz mala mat akurat ma v piatok strasne bolelo brucho uz som myslela ze dostanem a nic a strasne ma bolia prsia ale uplne na nevydrzanie a to tiez od piatku.ja uz duphaston neberiem. no asi si v pondelok kupim test aj ked si myslim ze zbytocne. myslim ze keby som bola tehu tak by som to tak nejak tusila 🙂

andreafan
27. jan 2014

Vies, 🙂 toto som si myslela aj ja ved to bolo uz moje tretie tehu...prekvapko po niekolkych rokoch, ze uz by boli priznaky a ked nic ine urcite by som to tusila, aj pani dr. mi povedala nakolko na sone nic nevidela, ze to bude len porucha a pockame....pockali sme a za dva tyzdne bolo vidiet malu fazulku...a dnes je to moje 7 mes. chlapciatko a som ta najstastnejsia mama . Ved uvidis a daj vediet, drzim Ti palceky aby to vyslo.🙂 pekny dnik

jane1983
27. jan 2014

dakujem za podporu keby to vyslo bola by som najstastnejsia na svete 🙂 uvidime pockam do piatku a ked nic pojdem k doktorovi urcite dam vediet

lubica7
27. jan 2014

@jane1983 a podla teba bolest prsnnikov a podbruska niesu prve priznaky tehotenstva plus vynechana menstruacia? 😉

jane1983
27. jan 2014

ja uz som sa tolko krat sklamala ze sa aj bojim si ten test spravit aj ked ho uz mam kupeny

andreafan
27. jan 2014

jane 1983 viem ako sa citis. Ale neodialuj to, urob si ten test, ak by sa potvrdilo tehu aby si o tom vedela a popripade si davala na seba vacsi pozor.naozaj uprimne Ti drzim palce. A ak by to nahodou nevyslo, nebud smutna,vsetko ma svoj cas.

jane1983
28. jan 2014

dievcata tak som sa na to dala spravila som si test a neuverite je pozitivny 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 som najstastnejsia na svete hned zajtra letim k doktorovi. len sa trochu bojim v roku 2008 som potratila v 6tt tak dufam ze tento krat bude vsetko v poriadku este teraz sa mi ruky trasu aka som stastna drahy si musel hned zapalit a to uz 4 roky nefajci 🙂

andreafan
28. jan 2014

jane1983 tesiiiim sa s Tebou. A hlavne mysli pozitivne, davaj na Vas pozor a gratulujem 🙂

kika691
29. jan 2014

Ahojte potrebujem kustik poradit.prvy mesiac beriem duphaston.Dr. mi ho nasadila 16dc ale ovu som mala urcite az neskor.vsade citam ze sa ma nasadit az po ovu.Teplotu si meram a drzi sa od 15dc pekne hore Uz 11dni.som zaciatocnik tak neviem ci to tak ma byt.keby duphaston sposobil ze ovu neprebehla tak by teplota klesla.vopred dakujem za radu.

jane1983
29. jan 2014

dakujem akurat som prisla od doktora vraj velkost nezodpoveda mojmu meskaniu ale ked som mala posledny cyklus 38 dnovy ze by to sedelo. nebolo este vidiet nic iba ten gestacny vak zajtra idem na krv na hcg a potom mi povie kedy znova na ultrazvuk ale povedal ze najsko za 2 tyzdne to budu veeeelmi dlhe dva tyzdne ☹

jane1983
31. jan 2014

kika691: ja som brala duphaston dokonca od 12DC pretoze som mala cyklus niekedy az 60 dnovy. Ver doktorovi asi vie preco ti to takto predpisal.

reni1512
31. jan 2014

ja som brala duphaston na zaciatku tehotenstva, vraj na udrzanie plodu 🙂 aj s dicynone tabletkami (proti krvacaniu) Malu som donosila, tak mozno trosku aj touto zasluhou, tazko povedat...

kika691
1. feb 2014

Moze duphaston oddialit Ms?Som 29dc mavam presne na 28 den.

madaimod
5. feb 2014

Holky, máte prosím zkušenost s braním duphastonu v těhotenství? Do 16. týdne jsem brala utrogestan a teď mi doktorka nasadila duphaston. Brala jste ho v tak pozdním těhotenství některá? Jsem v 16. týdnu.

martina2000
8. feb 2014

Baby.. do kolkych dni po vysadeni duphastonu vam pride mrcha?

kika691
8. feb 2014

@martina2000 do troch dni

smejlicka
16. feb 2014

ahojte, v piatok (14.2.) som bola na gynde kvoli meskajucej menstruacie, doktorka tehotenstvo vylucila, pichla agolutin (uz stvrty cyklus za sebou). Mam prist na kontrolu po menzese. Myslite ze mi da nejake tabletky? Nic mi nepovedala len sestricka aby som prisla na kontrolu po menzese.

kubkatka
24. feb 2014

duphaston - ostala mi celá krabička 20 tbl. exp. 11/2016 darujem niektorej, ktorá užíva /ušetrí cestu k lekárovi na predpis/, ale len BA osobný odber, viac IP

sjuzan77
11. mar 2014

Ahojte, ma niekto podobnu skusenost? Beriem teraz prvy cyklus duphaston, doktor mi povedal, ze po vysadeni pride menzes. Poslednu tabletku mam zajtra vecer, ale uz dnes sa mi rozbieha slabucke krvacanie. Je to normalne, ci mam radsej volat lekarovi? 😖

lilli202
5. apr 2014

@kubkatka ahoj est su volné?

domusik12
6. apr 2014

Ahojte kocky..Chcem sa spytat..Mne lekar predpisal Duphaston kvoli tomu ze som mala.strasne menstruacne.bolesti..Mala.som.ho zacat uzivat 16dni od cyklu..Tak som.aj zacala..Zabudla.som.si dat lieky dva dni..Vlastne piatok som.ich mala.douzivat..Dnes som.si dala posledne dve tabletky a ja som.dostala menstruaciu..Moze to tak byt?..Dakujem.za akekolvek inf..🙂

domusik12
6. apr 2014

sjuzan77 ja som.dnes dobrala dve tabletky a dnes mi tiez.zacali..:-/..a neviem.preco...a uzivam to tiez.prvi krat..

sjuzan77
6. apr 2014

@domusik12 no u mna to bolo uhniezdovanie, krvacanie sa zastavilo a o par dni som mala pozitivny test.

domusik12
6. apr 2014

sjuzan77 Ja som.ich dva dni zabudla.uzit..Tak kedze v piatok som.mala.dobrat posledne tabletky dobrala.som dnes..a uz som.mala.krvacanie..sice take.slabe ale mala tak uvidim ci to je aj menstruacia alebo len nejake prehananie..a tehotna nemam byt zatial z coho lebo snubenec to domna nedava...Tak som z toho nejako v soku.kedze to uzivam.prvi krat

hennyinnsbruck
6. apr 2014

Ahojte kocky. Ja tiez zacala s Duphastonom.
Uz dva krat mi ms vynechala, a ked nevynecha mam vyse 35dnove cykly 😖 -to je moj stav od vysadenia Hak 😠
Ja som vcera dobrala tabletky.takze uvidim kedy mrcha pride.hadam mi pomoze a upravi cyklus.
No ja mam taky maly,, problemik,,. V piatok som mala viacmenej jednorazove spinenie alebo ako to nazvat.
Odvetdy nic.. 😕
Je to koli Duphastonu? Mate to-mali ste to aj vy? Predtym ked som mala dostat ms mi proste prisla a hotovo...ako som pisala vcera som dobrala lieky a cakam co sa bude diat...

smoulinka13
6. apr 2014

ahojte baby, viete porovnat utrogestan a dufaston? idem na KET a utrogestan uz nie je zohnat tak mi predpisali dufaston ze vraj je to skoro to iste....mate skusenost?