Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

zuzanalc
12. jún 2008

Ahoj. Ty sa máš. Ale ak ten duphastone nemám vysadiť, tak to asi nedostanem?

saska1
12. jún 2008

ahojte 🙂 mne sa zdalo že sa ide rozbehnúť včera,ale potom to prestalo, a dnes zas len špiním...už 5deň ☹ 😠
som z toho pekne na nervy....už chceeem aj ja mrchu..
sasulka ...na margo toho večera...tu v BA máme yorkshira jesicu, tak tú som mohla pohladkať, lebo je pri nás...ale môj liebling gora býva u našich v rod.baráku mimo BA...tak tú vídavam len cez víkendy...

prettybaby
12. jún 2008

ahoj sasulka.-) jaj, no uz som v obraze🙂

dunda80
12. jún 2008

čaute babulky 🙂 pretty,tak Ty si už dostala?JA som si v utorok už nezobrala tabletky,že nech dostanem skôr mrchu,nech nemám na dovolenke a zatial nič.Zatial som nedostala.A mala si teraz pred mrchov nejaké špinenie?JA teraz nemám nič.

misule82
12. jún 2008

Holky, hlásím, že to asi brzo dostanu, slaboulince ale fakt slaboulince špiním, tak doufám, že se mrška pořádně rozjede. Bříško zatím moc necítím 😀 Jsem dneska druhý den po D.

prettybaby
12. jún 2008

no kocky, dundi, spinila, ale asi tak ako pise dunda. V pondleok som vecer zobrala poslednu tabl.v utorok nic, spinenie zacalo v stredu a dnes dosla mrcha. takze na treti den po dobrati

ale spinenie tam bolo teraz len 1 den, minule 5

dunda80
13. jún 2008

Ahojte,tak aj mne už došla mrcha.Tak Vám prajem pekný den,aj ked u nás zatial nesvieti slniečko. 😉

prettybaby
13. jún 2008

dundi aj tebe, u nas je pod mrakom 🙂 krasny piatok 🙂

prettybaby
13. jún 2008

kedy ides na tu dovcu? vnedelu?

dunda80
13. jún 2008

Ahoj moja.Aj tu je pod mrakom.Ideme v nedelu o 13,30 letíme.A dnes už mám dovolenku.Idem sa dať ešte ostrihať.A predpokladám,že Ty asi pracuješ však?

A ako bolo na Eláne?

prettybaby
13. jún 2008

ano moja🙂 pracujem, ale dnes konecne pojdem skor, 15:15asi z prace🙂
jej tak budes dovolenkovat, potom nam sem pridi rychlo napisat ako bolo a tak 🙂
joj a koncert bol skvely, strasne som spievala- lepsie povedane hucala - a tak falosne, ze to som az nebola ja 🙂

dunda80
13. jún 2008

Jasné,že prídem a porozprávam.Idem 1 krát letieť,tak dúfam,že nespadne lietadlo 😀
Aj ja by som si zaspievala a to je jedno ako.Tak som rada,že tam bolo super.Tak nech Ti to rýchlo ubehne v práci a aj Ti prajem pekný víkend.

Chcela som sa Ta spýtať koľko si robíš už tie grafy?

prettybaby
13. jún 2008

dundi, halvne zhlboka dychaj a daj si zuvacky.-) kovli usiam , talku .-)
papa a kraaaaaaaasnu dovolenocku

mysli na nas🙂 kedy sa vratite? jej a to ides z BA? budes blizko 🙂 zamavaj z lietadla

no a graf - teraz tento posledny co bol bol treti - ale ja ti neviem, ako sere ma ten graf, ale moc im neverim

dunda80
13. jún 2008

Budem na Vás myslieť 🙂 Tomu ver.Vrátime sa v nedelu večer ideme na 8 dní.A budem Ti do Pezinka mávať,len neviem,či ma uvidíš? 😀

Ja si nemerám ani teplotu ani nič,takže to bude musieť byť asi náhoda.Tak som chcela vedieť,či sa to naozaj dá nejako odsledovať.Viem,že niekomu to pomáha a niekomu nie.

prettybaby
13. jún 2008

uvidim, budem na balkone 🙂 o 13:30 - 13:40 🙂
dundi, niekomu ano niekomu nie - tak ako pises. ja to lne preto som zacala, lebo dokina chcela, ze nech skusim , aj ked sama povedala, ze grafy nie su smerodatne
neviem, sama by som do toho merania nesla

dunda80
13. jún 2008

no ved to,ani ja sa dotoho nerhniem.Chodím na ranne a poobedne a neviem,ako by som to robila,ked stále vstávam ináč.

Dobre Prettynka tak pekne pracuj a potom Ti ukážem aj nejaké foto z dovolenky.Ako sa dívam aj Ty si nejako meníš foto 🙂

prettybaby
13. jún 2008

dobre dundi, pracujem a stale sem kukam 🙂 ale stiham vsetko ale idem uz offf🙂
sa tesim na fotecky - no zmenila som lebo som sem nachvilku do profilu v stredu hadzala mojho havinka nickuska🙂 tak potom som si tuto nasla a nechala ju,nech je na nej aj moj drahy :-ň
papa krasnu dovolenku

dunda80
13. jún 2008

papa 🙂

fidelka81
13. jún 2008

Ahojky, jsem tu poprvé a pečlivě jsem si pročetla vaší diskuzy. Duphaston beru již 4 měsíc a musím říct, že MS mi chodí ukázkově,ale ty vedlejší účinky nic moc 😠 NIkdy jsem nebyla drobná, takže 8 kg, co jsem přibrala se mi vůbec nelíbí a o pupínkách nemluvě, přijdu si jako puberťák 😠 Už držím i dietu,ale bezúspěchu. Pořád si říkám, kdyby to mělo pomoci k mimču, tak to vydržim, jen abych za chvíli nebyla jako almara 🙂

prettybaby
13. jún 2008

ahoj fidelka, a kedy ho beries?

fidelka81
13. jún 2008

Ahojky, beru ho 17 DC po dobu deseti dní jednu tabletku a vždy třetí den po dobrání se dostaví MS

prettybaby
13. jún 2008

prepac, uz som bola off
no ja tiez od 17-24 dna a to dve denne, zatial som dva cykly brala

cukruska1920
13. jún 2008

duphaston je nato aby sa upravila ovulacia? a z toho sa pribera?

prettybaby
13. jún 2008

ahoj cukrik, duphaston beru zeny na rozne veci, uprava cyklu, podpora tehu, ovulku nevyvolava
ale na nu vplyv, ak ju zena ma, tak vplyv by mal mat
a priberanie? vidis, niekto ano niekto nie, to ako s HAK, jedna pribera, druha nie, to podla mna zavisi od cloveka. ja som z HAK dost pribrala, ale uz to mam dole, tak dufam, ze z duphiku nepriberie,len ak tak ak budem tehu 🙂
a pri mojom stalom pohybe a hopsani asi tomu dufam nehrozi

cukruska1920
13. jún 2008

prett...no lebo chodim na tu folikulometriu a zatial nemam dominantny folikul na ovu tak mi doktorka povedala ze ak nebude tak budem stimulovat tabletkami a ja vobec neviem akymi a akym stylom sa to robi

prettybaby
13. jún 2008

mojko, ja ti moc nepoviem, mozno baby, ked si to precitaju, ked sem pridu, ja mam zatial len s duphikom kontakt. dufam, ze s nicim inym nebudem ,lebo to nebude treba
ale clovek nikdy nevie

cukruska1920
13. jún 2008

pret...a ty to kvoli comu beries?

prettybaby
13. jún 2008

mojko, lebo ovulku asi mam,len taku ako kedy vseelijaku, tiez na cyklus, lebo bol rozhadzany, kratky a proste dokina povedala, ze to skusime
ja ti sama neviem...

mimusa4
13. jún 2008

prett a žeby si nebola sama na dufíku tak som si vybavila aj ja 😀

prettybaby
13. jún 2008

jej mimusik a ano? no a konk.kovli comu a kedy beries?
moje kocky so snaziliek prisli 🙂