Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

fidelka81
17. jún 2008

Můžu se zeptat maja.ka , jak dlouho ho bereš? Já čtvrtý měsíc a stále čekám na to mimi 😀

maja.ka
17. jún 2008

ja zatial prvy cyklus? a ty ho beries na upravu alebo na podporu tehu? 🙂

fidelka81
17. jún 2008

Já ho beru vlastně na obojí. Od začátku mám problémy s MS, která si chodí jak chce, tak jsem vysadila HA a samo, že nepřišla. Takže mi doktor předepsal duphaston a řekl, že je to i na lepší uhnízdění vajíčka. No a od té doby jsem čekanka ☹

maja.ka
17. jún 2008

tak cakame dve, dufam, ze nebudeme cakat vecnost

fidelka81
17. jún 2008

Tak to si říkám taky, zatím si nehodlám měřit ani BT, ještě bych se vyděsila, že nemám ovulku 😀 A jak dlouho se celkově snažíš? Já půl roku a i tak mi to přijde už dlouho ☹

maja.ka
17. jún 2008

tak teraz je to styri mesiace, lenze v novembri som mala MA 😔 a vtedy sa to podarilo na druhy pokus

fidelka81
17. jún 2008

Tak nezoufej, když to šlo jednou, půjde to i znovu 😉 Já už se malinko začínám bát, že to nepůjde,ale stále doufám. Říkám si, že brát HA 9 let je přeci jen dlouho a tělo se musí vzpamatovat. Jen už začínám být malinko netrpělivá. Neboj, zmákneme to a určitě se to podaří 🙂

maja.ka
17. jún 2008

hej v to verim aj ja, ze sa to podari a budeme raz stastne tehulky a nakoniec aj mamicky, tak ti silno drzim palce, aby ti to cim skor vyslo a aj ostatnym babam 😉 😵

fidelka81
17. jún 2008

Tak ti držím palečky 🙂 Můžu se tě zeptat, kolik ti je? Mě 26. Nerada bych se za pár měsíců dostala do místnosi, kde se snaží dva roky ☹ Ale důležitý je věřit a třeba už si o vánocíh budeme hladit pupíčky 😀

maja.ka
17. jún 2008

aj ja ma 26, v novembri budem mat 27 😉 no uz najvyssi cas aby som bola mamina 😉 🙂

fidelka81
17. jún 2008

tak to jsme na tom opravdu dost podobně, mě bude 27 v srpnu a taky si říkám, že už je na čase 😀 Zatím mám jen depky, že mám po těch práškách pupínky na ksychtě 😅 ale to by bylo, aby to mimi nepřišlo 😠

maja.ka
17. jún 2008

aj ja som mala vyrazky z toho duphostanu, vacsinou sa mi robili dole na prade a pod licnymi kostami, ale teraz po vysadeni mam plet ako babo 😵

fidelka81
17. jún 2008

no tak to máš úplně stejně jako já, přesně, mám to na bradě a lícních kostech 😠 No jo, jenže já to vysadit nemůžu ☹ Musím vydržet a snad přijde brzy mimi, nesmí to bejt moc dlouho, nebo budu jako ropucha 😅

maja.ka
17. jún 2008

ty ho beries v kuse? ja som ho brala 15-25 DC, no a teraz cakam na vysledok 😕 😨

fidelka81
17. jún 2008

Ne to jsem ti špatně rozumělao, já ho beru 17 -27 DC a teď ho právě papám a ve středu končim a v sobotu by měla přijít MS. Zatím ta mrcha vždycky za tři dny přišla,ale tentokrát bych si přála, aby nepřišla 😀

maja.ka
17. jún 2008

tak ja som dnes 29 DC, tak som zvedava na vysledok 🙂
tak ja nadnes koncim, idem sa zbalit a padam domov, ahoj 😀

fidelka81
17. jún 2008

Já jdu taky domů, zatím pa pa a držím ti palečky 😀

nika.nika
18. jún 2008

ahoj všichni, můžete mi prosím poradit. Dnes jsem od své lékařky dostala Duphaston. Po vysazení antikoncepce jsem to nedostala. Duphaston má upravit cyklus a "napomoci" otěhotnění.
Užívat ho mám jednou denně 10 dní 15 - 24 den. Pochopila jsem správně, že po deseti dnech 14 dní brát nebudu a pak zase začnu? Děkuji Vám moc.

fidelka81
18. jún 2008

Ahojky nika.nika pochopila, budeš je papat 10 dní, pak vyčkej na MS (měla by se max. do deseti dnů dostavit) a pak zase 15 DC začít brát opět po dobu 10 ti dní 😉

bodzlomu
18. jún 2008

ahojte babulky. tehulka nie som ☹ tak si myslite,ze by som mala zajst uz za dr.alebo pockat? neviem,ci mi da znova uzivat D...alebo co? 😖 skuste poradit, prosim 🙂 dakujem

kuspitka
18. jún 2008

Ahojte.ako sa mate?mozem sa pridat?

fidelka81
18. jún 2008

Ahojky bodzlomu a jak dlouho ti mešká MS?
kurspitka, vítej 😉

kuspitka
18. jún 2008

fidelka ty co mas za problem ak smiem vediet?

fidelka81
18. jún 2008

Já nemůžu otěhotnět, není to sice tak dlouho ( 6 měsíců) ale už mi to přijde divný. Mám hodně nepravidelnou MS, takže mi doktor nasadil duphaston a řekl, že je to i na podporu těhu. Beru ho 4 měsíc. Zatím mám jen pupínky, stloustla jsem,ale MS, ta chodí dobře 😅

nika.nika
18. jún 2008

Tak mě se zatím MS nedostavila měsíc. Organismus je prý zmaten - anti jsem brala 9 let.

kuspitka
18. jún 2008

tak ja som vcera bola na tehotenskom teste bola som na ICSI a nevyslo to.a snazime sa 3roky mat babo

jvo
18. jún 2008

kruspitka a ked sa mozem opytat v com je u vas problem? a to bolo vase prve ICSI? mna to caka cca za mesiac, ja mam PCO a manzel zly SPG.....

fidelka81
18. jún 2008

Já právě taky brala Ha 9 let, takže to tak rychle taky nepůjde, asi ještě není čas. Uvidíme, jestli ty prášky nějak pomůžou.

kuspitka
18. jún 2008

moj manzel bol na TESE a tam sme mali spremie.tak problem ma len muz ja nie.ale nemohla som si dat viacej ako kedno embrio.bolo to nase prev.do ktoreho centra chodis?

fidelka81
18. jún 2008

nika. nika tak to ještě není tak zlý, jestli si neměla dřív problém s pravidelnou MS, ještě počkej 🙂