Duphaston- máte skúsenosti?

albertova
8. máj 2007

Ahojky, viem, že tu už podobná tema je, ale v kombinácii z nejakým iným liekom... ja beriem len Duphaston. Ja neviem, či mi to zaberá na úpravu ms, lebo si moje teľo robí čo chce.

pridajte sa 😀

misule82
24. jún 2008

Ahoj dundo 😉 jak bylo na dovolence? Já už se na dovču fakt těším 🙂
Jinak teď v sobotu začínám druhé balení, takže se opět těším na vyrážku, nafouklé břicho a beďary.... 😠

Ale holky, zajímá mě váš názor. Vysazenou HA mám od začátku února, zatím jsem pořád bez ovu a i teď to vypadá, že ovu nebude. Mám v plánu jít ještě před koncem tohohle cyklu k dokyně, zda by mi příští cyklus udělala HP. Když to odmítne, tak bych se chtěla domluvit v Pronatalu v Teplicích. Nezdá se vám, že bych třeba plašila moc brzo? Ale když už jsem vlastně skoro půl roku bez ovu.....

misule82
24. jún 2008

Ještě chci napsat, že jsem se statečně dala do pití drmku obecného, který by měl napomoct ovulaci. A říkám fakt statečně protože to je extra hnusný pití.... Ale prý je to zázračná bylinky, takže holky pijeme, pijeme 😀

bay
24. jún 2008

Ahojte 😉
Tak ja som bola vcera u Dr. a dostala som Duphaston od 15 od 25 DC. Takze som rovno vcera aj zacala papat... 😀
Tak snad to zaberie a dopomoze nam to k mimi 😵

Misule, rozhodne nestresujes moc skoro... Anovu cykly do roka by mali byt tak max 2-3. Pol roka v kuse je uz prilis dlho ☹

vanilka1
24. jún 2008

stalo se vam nektere,ze jste po dufastonu nedostala mrchu?cekam jiz 14 dni, tehu nejsem a dotorka mi zmerila jiz pred tydnem vysokou sliznici.a rekla,ze zbytecne plasim a v druhy nebo treti den to urcite dostanu, je to uz ale dalsi tyden a stale nic.mam ji ric o vyvolavacku?nebo muzu zacit brat cloxibegyt a proste tu mrchu preskocit?dekuji za kazdou odpoved

rybca
24. jún 2008

vanilka1 - mne tiez raz meskala po duphastone, ale myslim si, ze to bolo prechladnutim v tom cykle

prettybaby
25. jún 2008

ahojte baby,
dundiiiiii cau, si ma videla ako som ti kyvala ? 🙂.-)
no kock,y ja v sobotu zacinam brat opat, boze ten cas strasne leti, ved teraz som dobrala a hen uz znova.

dunda80
25. jún 2008

Ahojte!
Pretty,jasné že som Ta videla.Let som celkom v pohode prežila,nieje to nič také strašné.12 dní som nebola v robote a dnes mám už poobednú a taaak strašne sa mi tam nechce ísť.No.ale čo už narobím.
Ja už začínam zajtra brať,aj mne sa to zdá byť nejako skoro.Neviem,ale ked beriem duphaston,tak mám mrchu len 5 dní a normálne som mávala až 7 aj tebe sa to takto upravilo?

prettybaby
25. jún 2008

nom oja, presne, som si to uz zaregistrovala. aj teraz naposeldy. zacala vo stvrtok a skoncila v pondelok. presne ako ty pises. no co - je to lepsie, len nech to ma aj vyseldok 🙂
jooooj, dokedy pracujes? my dnes po praci, ideme na cintorin, lebo dnes su 2 roky, co mi moj ocko umrel ☹

saska1
25. jún 2008

sasulka slniečko..to ma mrzí ☹

prettybaby
25. jún 2008

sasulka, si zlata, uz je to ok, radko mi vcera povedal, ze zlato, uz sme tym presli, je to za nami, musime len v dobrom spominat.a je to tak
boli sme tam, zapalili sviecky, kupili ruzicky, pomodlila som sa a isla o hroby dalej ku krstnej mame, ktora zomrela rok a pol pred ockom na rakovinu.
acch jaj

ale podme na veselsiu temu. idem s nickym von, lebo je uz vecer a cez den ani chodit cikat nechce v tom teple. chudatko moje,viem ako je mne teplo, tak ako musi byt jemu. moj cucko

saska1
25. jún 2008

🙂 ani mne sa nechce chodiť cikať... 😀
ty kokso,my máme v izbe 29,5..najradšej by som sa vyzliekla z kože 😝

prettybaby
25. jún 2008

mi hovor, ja tu mam ten velky klimo ventilak z tesca🙂

saska1
25. jún 2008

ináč, my sme riadne trubky..preskakujeme z témy do témy 😀 😀 😀 😀
ty sa máš...my sme normálne chceli kúpiť klímu...

prettybaby
25. jún 2008

no to hej 🙂 kukam 🙂 jak sisiny🙂
a mam rozkrocene nohy, nech teda fuka, ked ma 🙂

prettybaby
25. jún 2008

moja, idem ich robit, ked tu budes, tak este popiseme potom

saska1
25. jún 2008

😀 😀 komu je lepše 😀 😀

prettybaby
25. jún 2008

no uz som tu
fuj, opat som mokra, naco som sa sprchovala

saska1
25. jún 2008

no ja som tiež akurát po sprche...idem už off...prajem dobru nocku... 😉

prettybaby
25. jún 2008

dobruuuuu noc 🙂 ale vraj su ako od maminky, a este lepsie .)tie halusky

fidelka81
26. jún 2008

Ahojky holky, tak najížídím na pátý měsíc braní duphastonu, pupínků jsem se nezbavila a na to, že jsem jako koule, si už pomalu začínám zvykat 😀 Jsme zvědavá, jak dlouho ho budu muset brát, než se to konečně povede 😠 Můžete mi někdo poradit, jak se dělá u doktora vyšetření kůli ovulaci? Asi jí nemám, nebo to nepoznám a do měření se mi nechce 😅

prettybaby
26. jún 2008

ahoj fidel, ja zacinam v sobotu 3 branie. no neviem, sasulka bude mozno mudrejsia, ja zatial len meriam.

fidelka81
26. jún 2008

Já za pár dní najíždim na 5. balení a ty pupínky mě asi fakt zabijou 😠 Jak to tak vidim, tak budu asi muset začít taky měřit,ale s tím nemám vůbec žádné zkušenosti ☹

prettybaby
26. jún 2008

fidel, meranie fuj, ale co mam robit. nesla by som do toho len tak, ale hold, musim aby aspon nieco podniknute bolo 🙂

fidelka81
26. jún 2008

no právě, já už začínám mít depku, další moje kamarádka mi oznámila, že čeká mimi a já pořád nic ☹ Takže nezbývá nic jinýho, než začít měřit, než se člověk vloží do rukou odborníků 😀 A já se tomu tak vyhybala.. 😅

prettybaby
26. jún 2008

mi hovor, u mna tiez kamosky len s bruchami,........ bozeeeeee
ale zvladneme to, viem to

dunda80
26. jún 2008

Ahojte babenky. 🙂
Prettynka ja pracujem až do 22,15 a aj dnes aj zajtra.potom ranne.Ty si už určite v práci predpokladám.Ja mám internet len doma,tak píšem len kde som doma.

fidelka ani ja si nemeriam teplotu ani nič iné a už som aj nad tým uvažovala,ale ked to sa musí v tu istu hodinu a ja robím raz ráno a zas poobede a neviem,ako by som to potom merala.Rozmýšlala som na tým ovulačným testerom,ale niekto píše,že je to ok a niekto,že nie,tak neviem.

fidelka81
26. jún 2008

Ahojky dunda, já už právě nevim, co dělat, abych tomu pomohla, tak to asi zkusim. Pořád nad tím přemýšlím a o to víc, když se to každému okolo mě povede a já to mimi snad mít nikdy nebudu ☹

fidelka81
26. jún 2008

prettybaby, já se taky pořád snažím doufat,ale někdy mě už chytne depka a to je zrovna dnes ☹

prettybaby
26. jún 2008

budes fidel, budes

caves dundi, ja inak aj cez vikend mam budik na 5:30 odmeriam a spim dalej 🙂 je to zabijak, ale co uz

dunda80
26. jún 2008

Aj mna to už štve a ked vidím ako môj muž tuži po bábatku a ja tiež a onedlho budeme mat krstiny- švagrovci majú mesačného syna a my budeme asi zase krsný,tak ta to bolí ešte viac,ale nesmieme byt take depresivne.Treba dúfat a určite sa raz dočkáme a budeme maminy.ved niesme samé,čo majú takéto trápenia.
🙂